Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

marekmajka
5. apr 2013

@katka30129 no čo ako?

21majka
5. apr 2013

@iiffkkaa ahojki,aj ja som isla na ivf po laparke(teda este som mala 3mesacnu horm.liecbu),tiez mi zistili endometriozu,cysty vsade,ale mne zase prestavali fungovat vajecniky...Nic sa neboj,pojde to rychlo,ani sa nenazdas a uz budes cakat na vklad 🙂 .Hlavne sa nestresuj,bud vklude,rob presne to,co ti doktor povie a bude vsetko oki 🙂 Drzim prsteky 🙂

21majka
5. apr 2013

@marekmajka nezufaj,mozno ti zajtra alebo pozajtra test ukaze // a krv to v pondelok potvrdi 🙂

sudabe
5. apr 2013

ahojte kocky dnes som sa nemohla dovolat hermanovi neviete ci berie tel aj cez vikend? dnes mal mobil vypnuty a pevna zvonila ale nikto nebral diky

21majka
5. apr 2013

@tromboska moja zlatucka,tak som verila,ze uz to konecne vyjde ☹ .Je mi to velmi luto.Nechces aj ty zmenit centrum?

emee
8. apr 2013

@sudabe 2x som mala o nieco menej ako 400. u hermana som bola asi v 6.al v 7. tt. teba uz objednal? kedy ides? 🙂

emee
8. apr 2013

@marekmajka držím ti palce na dnes! daj vediet ako.

sudabe
8. apr 2013

@emee Ahoj no konecne som sa mu dovolala som objednana nå stredu 9.30, uz sa neviem dockat ale trochu sa aj bojim ci bude vsetko ok

marekmajka
8. apr 2013

@emee dnes je 12 deň od prenosu hcg 147 🙂 Moje pozitivne myslenie asi pomohlo 😀 V stredu idem ku svojej gyn. opäť na krv aby sme videli či hcg stupa lebo ma straši, že sa ešte nemam tešiť lebo môže byť aj mimomaternicove 😒 Ale ja verim, že všetko bude dobreee 😉

emee
8. apr 2013

@marekmajka to poznám, oni vedia strasit 😀 aj ja som mala take hcg a moj dr tiez ze sa mu to este nezdá 😠 no potom to krásne rastlo. a bude aj tebe, neboj sa! Gratulujem 😉

emee
8. apr 2013

@sudabe neboj sa, to ti aj tak nepomoze 😉 hehe hlavne ze aj ja sa stale bojim, ale dobre sa to hovori ked ide o niekoho ineho 😎 ja myslim ze ked nekrvacas a ani velke bolesti nemas, preco by to nebolo v poriadku...drzim palce!

cerkutka
8. apr 2013

@marekmajka ja som mala presne tak isto, taku istu hodnotu v ten isty den🙂) neboj dobre bude🙂

katka30129
8. apr 2013

@marekmajka ja neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 tak to je super spraava....jeeej blahozelaaam a neboj uvidis,ze vsetko bude uuuplne supeer....a mala si nejake priznaky tehu (bolest prs, alebo podburska...)? lebo ja som dnes 4.den po ket a zacinam mat pochybnosti a zle myslienky 😖 lebo nic necitim...chodiiim normalne do prace a snazim sa na to nemysliet ale toto ma velmi velmi potesiilo...velmi silno ti drzim prsty nech ti to vsetko dopadne dobre 😎

slniecko001
9. apr 2013

@marekmajka gratulujem a držím palčeky, aby bolo aj naďalej všetko OK. 😉 Ja som mala 10. deň od vkladu HCG 70 a 13. deň 274.

marekmajka
9. apr 2013

@katka30129 ďakujeeem 🙂 Asi moje pozitivne myslenie pomohlo 😀 Aj keď aj ja som už prestavala veriť lebo tehu test mi ukazal // až 11 deň ale manžel stale veril. Tehu priznaky nemam vôbec alebo vôbec žiadne nič ma neboli okrem vaječnikov ale to ešte po OPU a občas mam bolesti bruška ako keby som mala dostať menštruaciu ale to je normalne. Ešte idem zajtra na krv tak dufam, že hcg pekne rastie a všetko bude o.k Tak hlavne ver tomu, že v brušku už maš svoje dvojičky a o tyždeň nas potešiš pozitivnou krvičkou 😉 A nehľadaj na sebe žiadne tehu priznaky je to straaaaašne skoro. Uvidiš bude dobre 😉 Kedy maš isť na krv?

marekmajka
9. apr 2013

@slniecko001 ďakujem veľmi pekne
Všetkym babam ďakujem za rady a podporu, veľmi ste mi pomohli ďakujem.

katka30129
9. apr 2013

@marekmajka a kedy ta zacalo pobolievat to podbrusko?kolky den asi? ci az po teste tom ako si zistila,ze si tehu?ja mam v pondelok krv....dufam,ze su tam tie moje dvojky 🙂 dnes rano sa mi naliali prsia ale to asi z hormonov...juuj uz nech je nedela aby som si spravila test....bojiiim sa velmi 😕 drzim prsty nech ti hcg peekne stupa 😉

marekmajka
9. apr 2013

@katka30129 brucho ma začalo pobolievať v deň keď som akože mala dostať menštruaciu, ale to je len take chviľkove ale intenzivne. Veľmi dobre chapem tvoje obavy ale hlavne buď v pohode a sa nestresuj, uvidiš, že testik bude pozitivny 😉

marekmajka
9. apr 2013

žienky od kedy sa počita tehotenstvo, od pospednej menštruacie alebo datum OPU -14 dni. Ako to vlastne je?

cerkutka
9. apr 2013

@marekmajka no v nasom pripade od velkosti plodu🙂) ti to vypocita pocitac sam🙂

marekmajka
9. apr 2013

@cerkutka zaujimaveee 🙂

21majka
9. apr 2013

@marekmajka gratulujem z celeho srdiecka...krasne!!! Takze sa Hermanovi zase zvysuje skore 😀 .Mne vsade pocitali inak,raz podla PM,raz podla OPU,raz podla vkladu,ale teraz sme velky presne podla terminu PM a aj termin porodu mame presne na den podla PM.A OPU som mala na 16dc 🙂 Ale ked tak skus toto:http://www.ivfconnections.com/forums/content.php/749-I...

marekmajka
9. apr 2013

@21majka ďakujem veľmi pekne 😉 Herman vie čo robi 😀 😀 😀

bambula27
9. apr 2013

Zienky moje, zdravim vas 🙂 Dlho som tu nebola. Poniektore vas ani nepoznam. Pozeram, ze moje spolubojovnicky cochvila budu rodit. August je blizko. My sme sa rozhodli. Pojdeme do Martina. Dnes som tam volala...velmi zlata bola ta pani. Len si musime s manzelom vybrat spravny termin. Som na to opät akosi navnadena. Mozno aj preto lebo pomaly prichadza jar.....neviem. A ked som videla to babo dnes z hniezda zachrany....ach, ta moja tuzba ... no neprekonatelnaaaa

21majka
9. apr 2013

@bambula27 ahojki moja zlatucka,vsak to je super sprava,ze idete do toho... 😀 😀 😀 .Strasne strasne ti to zelam,nech uz si aj ty tehulka,nech prezivas to iste ako my ''se vsim vsudy'' ale samozrejme nech sa vam konecne zadariiii 🙂 🙂 🙂 Mas pravdu o chvilu august,leti to strasne,aj ked ja sa na 6.mesiac vobec necitim 😀 Vsak sama o chvilku uvidis.Pevne verim,ze // budu coskoro 🙂

emee
10. apr 2013

@marekmajka pravda, ze vsade pocitaju inak, a dokonca aj pocitac ti vyhodi nieco ine, to nie je dost spolahlive, aj sa to casom meni. ja pocitam tak ze OPU - 14 dni, od PM nechcem lebo OPU som mala az na 18.den. hermana som sa pytala ze ako sa pocita, tak len velke ticho a potom ze: "no, inak ako pri prirodzenom otehotneni". to bola jasna odvoved, vsak? 😅

marekmajka
10. apr 2013

dnes som 14 deň a HCG len 254 ☹ Nejak pomali stupa 😒

slniecko001
10. apr 2013

@marekmajka počíta sa od 1. dňa menštruácie

slniecko001
10. apr 2013

@marekmajka nestresuj, HCG sa každý druhý deň približne zdvojnásobuje, takže kľud, zatiaľ si v norme 😉

marekmajka
10. apr 2013

@slniecko001 od prveho dňa aj keď som mala PK a vklad až 18 deň ? V utorok mam isť na ultrazvuk ale neviem, že či už bude niečo vidno ak nie tak mi zasa zoberie krv. Uvidim dufam, že bude dobre 😉