Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

slniecko001
10. apr 2013

@marekmajka áno, ja som tiež mala PK a vklad až na 21. DC a aj Herman, aj môj gyn. aj podľa sona mám termín vypočítaný na 6.11.2013, čo presne sedí od PM. Určite bude dobre, len buď v kľude, lebo stres bábu neprospieva 😉

sudabe
10. apr 2013

@marekmajka to tiez by må zaujimalo Ale opytaj sa doktora, ja som sa ho opytala å povedal 6-7 no moze byt. hcg mas dobre neboj

@emee å pytala si sa hermana v håkon di tt?

marekmajka
10. apr 2013

@slniecko001 o.k diki 🙂
@sudabe dnes si bola u Hermana však? Všetko je v poriadku, maš už aj akciu srdiečka ? Mne povedal, že mu mam zavolať okolo 29.4 a objedna ma na ultrazvuk.

sudabe
10. apr 2013

@marekmajka ano dnes som bola u hermana a uz som pocula srdiecko. å kedy si mala vklad?

marekmajka
10. apr 2013

@sudabe vklad som mala 28.3 A ty si kedy mala? Čo povedal v ktorom tt si? A k Hermanovi ešte maš isť alebo už nie? A čo povedal lieky dokedy maš brať?

cerkutka
11. apr 2013

@bambula27 ahoj ahoj🙂) no ani August sa nezadrzatelne blizi a my sme kazdym dnom vacsie a vacsie🙂) tak ti drzime palce, som hrozne rada ze si sa rozhodla ist do toho znova ze si pozbierala sily a ides to skusit🙂)

cerkutka
11. apr 2013

@marekmajka ja som tiez pocitala od prveho dna menstruacie, len ono je to tak ze vlastne tebe uz vkladaju babetko ktore uz ma urcity pocet dni + este ked boli mraziaciky tak aj viac....takze mne to vyslo tak (podla vypoctov pocitacovych podla velkosti babetka a podla testov) ze je to este akokeby 4 dni viac....podla 1. dna menstruacie by som mala pocitat ze sa mi novy tyzden zacina v sobotu podla pocitaca to je uz v stredu a takto mi to namerali dvaja lekari nezavisle od seba🙂 takze najlepsie bude ked teraz zacnes pocitat od 1 dna a potom ked uz bude babetko vacsie ti oni povedia presny datuma podla toho zmenis svoje pocty🙂) ale je to fakt iba plus minus zopar dni🙂

sudabe
11. apr 2013

@marekmajka ja som mala vklad 7.3 å vcera som u hermana bola posledny krat dal mi spravu pre gynekologa å uz len k nemu. å tam idem 24.4 som zvedava co mi budu robit. lieky man brat len utrogestan man vydadit Ale ja sa bojim beriem len 2 vecer tak teraz len 1. nemate s tym skusenost? herman povedal ze som v 6-7 tt no podla poslednej mrsky 8tt.

katka30129
11. apr 2013

☹ dnes som 7.den po ket {2 embryjka}, a test mi vysiel negatiivny....som z toho smutna ☹ zase mam pocit ze sa to nepodariloo 😖 prestavam verit a zacinam pochybovat 😢

marekmajka
11. apr 2013

@cerkutka diki 🙂

marekmajka
11. apr 2013

@katka30129 ahooj nebuď smutna, testik na 7 deň je ešte skoro robiť - veď toto si pisala aj ty mne. Mne ukazal až na 11 deň aj to len slabulinku čiaročku. Uvidiš bude dobre. Viem ako sa citiš veď pred tyždňom som preživala to iste. Sprav si ho až v nedeľu rano a uvidiš, že tam budu krasne // 😉

marekmajka
11. apr 2013

@sudabe maš vysadiť utrogestan? No neviem baby tu pišu, že ho brali až do 12 tyždňa, skus sa ešte z niekym poradiť, že čo by bolo pre babetko lepšie.

sudabe
11. apr 2013

@marekmajka no ved Toto som citala len sa nemam s kun poradit. Ale beriem ho este stale

marekmajka
11. apr 2013

@sudabe a za svojou gynekologičkou nemôžeš zajsť už teraz?

sudabe
11. apr 2013

@slniecko001 Ahoj nevies mi poradit herman mi povedal vysadit utrogestan. ja ho beriem len vecer 2 tabletky bojim sa lebo som citala ze ho baby beru do 12 tt. ja som len 6-7 tt Ale nå ultrazvuku uz bilo srdiecko. prosim poradte mi niekto vase skusenosti?

hoky
11. apr 2013

@sudabe Ahoj utrogestan nevysadzuj, ber ho dlhšie a po čase znižuj, fakt sa má brať dlhšie a hlavne po IVF, ja som kvôli tomu asi potratila. 3 dni po vysadení som začala krvácať a bolo po všetkom, tak buď opatrná páááá

sudabe
11. apr 2013

@marekmajka ku gynekologovi som objednana nå 24.4. å dama som mu spravu od hermana å tam napisal ze vysadit utrogestan. å dalej beriem duphaston å estrimax. on mi predpisuje recepty nå tie lieky.

sudabe
11. apr 2013

@hoky dakujem ti som rada ze si napisala. no å preco herman povie vysadit? to je strasne. å ty si kolko brala? ( pocket tabliet)

hoky
11. apr 2013

@sudabe brala som večer 2 tablety, bola som v 5tt, neviem prečo káže vysadiť, ale keby som vedela že je to také nebezpečné, tak by som to brala až do 12tt. ,podľa môjho názoru je utroš oveľa dôležitejší ako duphaston, lebo má oveľa viac progesterónu, a najmä ho predpisujú pri podozreniach na potrat ak žena začne krvácať., škoda, že som to aj ja nevedela skôr možno by to dopadlo celé ináč.

sudabe
11. apr 2013

@hoky taze si bola u hermana nå ultrazvuk å bilo srdiecko? to mi je luto doktor by mål vediet co treba robit, dakujem

katka30129
11. apr 2013

@marekmajka jaaj som si hovorila,ze nebudem skor testovat ako v nedelu....nemala som testovat, teraz som na pochybach...ked ja nic necitim vobec....aspon keby ma daco bolelo :o) a ty kedy si zacala pocitovat bolesti az po 1.teste?boze nech je uz pondeloooook

emee
11. apr 2013

@sudabe ja ti napisem svoju skusenost s utrogestanom. mne tiez kazal vysadit, no ja som sa bala, tak som brala dalej. asi po tyzdni som zacala spinit, isla som ku gynekologovi a napriek tomu ze som spinila aj on bol toho nazoru ze to nema vyznam dalej brat, ze vraj od potvrdenia srdiecka uz netreba. staci duphaston. tak som vysadila a spinenie prestalo. ale keby som prestala brat vtedy ako herman povedal, a o tyzden by som spinila, urcite by som myslela ze kvoli tomu. a tak aspon viem ze to nemalo s tym nic spolocne. samozrejme, to bolo v mojom pripade, kazda moze inak reagovat.

emee
11. apr 2013

@marekmajka hcg sa zdvojnasobnuje kazdy 2. ALEBO az 3. den! takze je to v norme 😉

emee
11. apr 2013

@sudabe nie, to mi nepovedal, len urcil priblizny termin porodu, a podla neho to vychadza trochu neskor ako podla menstruacie.

sudabe
11. apr 2013

@emee dakujem za tvoju skusenost, je to asi fakt individualne. å brala si tiez 2 tabletky vecer? aj potom ked si ho uz nemala brat? ja som rozmyslala zebysom teraz brala len 1 tabletku.

slniecko511
11. apr 2013

Zdravím vás, som tu nová a súrne potrebujem dve balenia GONALU 450 alebo dve balenia Puregonu 600. Ak by mala niektorá z vás zvyšné a neotvorené uvedené injekcie, kúpila by som si ich.

timmka
11. apr 2013

@sudabe utrogestan ti odporucam brat, ja som tak potratila, hned po vysadeni som zacala spinit... a pri druhom tehotenstve sa to opakovala, dokonca som si zvysila a sma primar na pohotovosti mi poradil, ze to mam brat min. do 12tt, ze je to progesteron a neublizis len pomozes,ked ja som mu povedala, ze herman ho vysadzuje, tak na mna gulil oci, ze toto sa neodporuca, tak ja som ho brala a nebanujem 😉

slniecko001
12. apr 2013

@sudabe v žiadnom prípade Utrogestan nevysadzuj!!! Ber ho až do konca 12. týždňa a potom si na týždeň zníž dávku na 1 tbl a až tak vysaď. Mne kázal vysadiť iba Estrimax a Utrogestan, Duphaston mám brať ďalej do konca 12. týždňa. Tak som to mala aj pri prvej dcérke v inom CAR.

slniecko001
12. apr 2013

@sudabe On sa asi sekol, Estrimax sa vysadzuje skôr, Ostatné lieky sa berú cca do konce 1. trimestra!!!

cerkutka
12. apr 2013

@sudabe nevysadzaj, ber aspon do toho 12tt🙂)mne moj gyndos povedal ze neskodi vobec a pomaha na udrzanie tehotenstva....ja som tusim brala utrogestan az do 16tt🙂 a duphaston az do 20tt 🙂 a ako pise slniecko postupne potom znizuj davky nevysad naraz🙂