Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
12. apr 2013

@sudabe utrogestan do 12tt ber,ale estrimax vysad,ten sa berie do potvrdenia akcie srdiecka...duphaston som brala az do 20tt.

sudabe
12. apr 2013

@timmka
@slniecko001
@cerkutka kocky dakujem pekne za rady. v sprave boli napisane extrimax ex, duphaston å sestricka mi este hovorila ze ten extrimax mam vysadit Ale ja uz som z toho pometena. herman my povedal vydadit utrogestan no uz si noe som ista. Ale budem ho brat å 24 idem k svojmu gyn. tak sa s min poradim.

sudabe
12. apr 2013

@matelko1 dakujem vydadim ho keby si nenapisala tak by som ho brala nadalej.

katka30129
12. apr 2013

@slniecko511 ahoj ja mam jednu celu inj. gonalu....ak potrebujes tak sa ozvy ;o}

slniecko511
12. apr 2013

@katka30129 dakujem velmi pekne, ale uz som si zohnala 2 balenia Puregonu, ktore potrebujem.

emee
15. apr 2013

@sudabe áno, brala som dalej 2 tabl. potom uz ked som isla vysadit tak par dni 1 aby to nebola taka náhla zmena.

marekmajka
15. apr 2013

@katka30129 ahooj, kedy budeš vedieť vysledky hcg?

katka30129
15. apr 2013

@marekmajka ahoj zajtra by som ich mala vediet....ale dnes som si robila test a bol negativny...takze nerobim si nadeje 😖 no rozmyslame s manzelom ze si dame na 1 mesiac volno...trochu oddychnut od toho vsetkeho 😖 som velmi sklamana z toho vsetkeho a potrebujem psychicky oddych,lebo uz nemam siiil...a ty ako pokracujes? vsetko je ok? drzim prstiky nech sa ti to podari dotiahnut do uspesneho konca 😉

marekmajka
15. apr 2013

@katka30129 tak to mi je straaašne ľuto, ale možno, že zajtra budeš predsa mať krv pozitivnu, noo uvidiš 😒 Mrazačikov ešte maš? Ja idem zajtra za svojou gyn. no uvidim čo povie.

matelko1
16. apr 2013

@katka30129 a bolo to tvoje 1.ivf?...ak mas mrazaciky tak chod do toho,nedavaj si pauzu,si nabita hormonmi....ja som si pauzu nedavala a vyslo to a poznam x dalsich dievcat,ktore sli hned do toho a dnes maju deticky,prave KET vysiel....

katka30129
16. apr 2013

no tak vysledok bol taky ako som cakala...hcg 0,5 takze zase to nevyslo...ano je to moje prve ivf.....a druhe ket...este by sme mali mat 4 mrazacikov....boze ja neviem co dalej....preco sa nechce uchytit 😢 nechapem to, vsetko som pre to robila aby sa podarilo...doktor vravel,ze mu mam zavolat ked dostanem mrchu a dohodneme sa co dalej...pytala som sa ho,ze ci je lepsie jedno za druhym ketko alebo ci je dobre dat si na mesiac pauzu....a este k tomu som straaasne nachladenaa...bozeee asi ma tam hore fakt niekto nema rad 😠 ☹

tromboska
16. apr 2013

@katka30129 viem, ako sa citis...zelam Ti vela energie a sily a drzim palce, aby sa to podarilo.

katka30129
16. apr 2013

@tromboska dakujem, dufam, ze sa to nejako da do poriadku 😒

marekmajka
16. apr 2013

@katka30129 tak to mi je staaaašne ľuto ☹ , ale aspoň, že maš mrazačikov. Snaď do tretice všetko dobre dopadne.

gombicka
16. apr 2013

@katka30129 je mi to strasne luto...viem, ako ti je, mne je presne tak isto..len s tym rozdiel ze u mna bol ET a mrazaciky nemam ziadne. Na tu krv si bola po kolkych dnoch po vklade? Ja mam ist tento piatok, cize na 14ty den, ale uz nemusi,...lebo do vtedy mi uz aj krvacanie skonci :( takze ty si MS este nedostala?

katka30129
16. apr 2013

@gombicka dakujeem...bola som na 11.den po vklade,,,no mne este mrska nedosla lebo som momentalne dost nachladenaa...jaaaj tak to mi je veeelmi velmi luto,ze uz nemas mrazacikov a co budes teraz robit? ak sa mozem spytat aky mate problem?ja mam pco syndrom ☹ a velmi sa toho bojiiiim, ci sa nam to podariii...a test si si uz robila?

matelko1
17. apr 2013

@katka30129 chod do toh hned,nedavaj si pauzu.mne povedal,ze som hormonmi nabita,ze mam ist hned do toho,tak som sla a vidis vysledok.tak hlavu hore a nehovor,ze ta tam hore nema niekto rad....

katka30129
17. apr 2013

@matelko1 tak mam teraz trochu casu na rozhodnutie tak uvidme...ale asi mas pravdu...uz ma ten hnev a zufalstvo trozku presli tak uz myslim pozitivnejsie...dakujeem za podporu a radu 🙂 a tebe to na kkolky krat vyslo?

matelko1
17. apr 2013

@katka30129 mne vyslo 1.ivf,ale v 7tt som potratila a hned som sla na KET a ten mi vysiel.tiez som si najprv hovorila,ze si dam pauzu,ale herman mi povedal,ze je dobre hned prist,ze som nabita hormonmi.....jasne nechcel ma pripustit na vklad,lebo sa mi tam objavil na maternici myom,co mi nedaval sancu na otehotnenie,ale sliznica bola dost vysoko,tak to riskol,...takze hlavu hore...

emee
18. apr 2013

@marekmajka ako bolo na vysetreni? dufam vsetko ok.

emee
18. apr 2013

@katka30129 je mi to luto, ale raz sa podari. kazdej jednej sa raz podari 😉 musi! len zacni aj ty sama verit ze to moze aj dobre dopadnut.

marekmajka
19. apr 2013

@emee bola som v utorok a už bolo pekne vidieť gestačny vačok 🙂 Ešte bol prazdny ale 30 idem zas tak dufam, že už bude aj akcia srdiečka. 29 mam volať aj Hermimu a ma ma objednať na ultrazvuk. Tak dufam, že všetko bude o.k 😉

emee
20. apr 2013

@marekmajka to je dobrá správa! len tak dalej 🙂

marekmajka
20. apr 2013

tehuľky a mamičky kedy vam začalo rasť tehu bruško? Lebo ja som mala vklad 28.3 a už mi vidno bruško na môj vkus až moc zda sa mi, že je to ešte veľmi skoro. Tak neviem, že či to je z tehu alebo z tych tabletiek 😒

lamilka
21. apr 2013

@marekmajka mne zacalo teraz v 16tt, ale aj to mam len take male, ze niekedy ani nic nevidno.

21majka
21. apr 2013

@marekmajka to urcite este z tych hormonov 😀 .Mne zacalo rast v 15tt a teraz som na konci 25tt a to kopec ludi este ani nevie,ze som tehu,lebo az tak ho zase nevidno 😀 .A gratulujem dodatocne,nech len srdiecko krasne bije 🙂

emee
22. apr 2013

@marekmajka mne sa tiez zdalo ze uz rastlo uplne tak skoro, az neskor som zistila ze to nebolo este to riadne tehotenske, iba tak nafuknute. teraz, v 14. tt uz zacina, a to uz citit ze uz pod pupkom je take plnsie. hlavne ked lezim, vtedy sa to da pekne pozorovat, ze tak nizsie je take trochu tvrdsie ako nad pupkom. to si potom vsimnes aj ty na sebe, neboj sa 🙂

lulka06
22. apr 2013

ahojte kocky.
Je tu nejaka, co brala od Hermana Puregon a potom prirodzene otehotnela?
ak ano, po potvrdeni tehotenstva ste volali Hermanovi a dal vam nejake lieky?

katka30129
22. apr 2013

ahojte neviem co mam robittt....neviete ci mi dr zdvihne aj po obede?volala som mu o 15. a uz nedvihal :o{ som zabudla mobil v praci a mala som mu zavoolat ked dostanem mrchu no mrchu som dostala uz v sobotu...juuj bojim sa ze uz je neskoro ak sa rozhodne aby som sla este na jeden pokus ket.... ☹ ☹ ☹

lafia
22. apr 2013

dievčatá, neviete, na ktorý deň cyklu sa robí KET? Alebo je to individuálne?