Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
12. mar 2009

jo mě to bolelo fakt dlouho, nejhorší bolest týden, bolest co jsem už mohla aji zakašlat a bez trpění vyčůrat byla po těch dvou..jizvu mám obrovskou, doktor řekl, že to bylo akutní tak mě rozříz pořádně... 😖 jizva sama o sobě bolí jenom když na ni šáhnu, a taky břicho okolo...ale fakt jsou ženské co mají po páru dnech klid a nestěžují si...tak nevím čím to je..

jo s tím máš pravdu! manžel když tam byl poprvé na ten spermiogram tak to bylo mizerné...ale pak to už pro něho byla rutina, bože, byl na tom asi tak dvacetkrát, takže ke konci už byl profík... 🙂

stejně si myslím, že nejhůř jsme na tom my, ženské....on se zavře, odbude si to a klid..mě se furt někdo čuměl mezi nohy s prominutím, a fakt už mi to lezlo na nerrrvy..všelijaké testy, operace, transfery, punkce, do toho těhotenství naprd, takže zas furt ten vaginální ultrazvuk, nejméně jednou týdně.....teda už sem toho měla plné zuby...při té operaci se na mě šla dívat banda mladých doktorů aby viděli tu placentu praeviu...no jsem fakt ráda že už mám klid!!!!!

blondynka400
12. mar 2009

Jú meleri, takhle pozdě? 😕 Malinký spinká?

Tolikrát? No to byl tedy opravdu profík...

jj, máš pravdu že to mají snažší, ženský si v tomhle směru vytrpí mnohem víc... Ale vy přece máte ještě těch 6 zmrlíků ne? Tak to máš dobrý 😀 . A další těhu už bude určo lepší 😉

Co jsi měla za porblémy při porodu? Bylo to před termínem? Jestli vadí, tak neodpovídej... 😉

schnucki
13. mar 2009

dobre ranko holky,

tak ja uz jsem vyprovodila decka do skoly, za chvili po vezu nejstarsi do skoly a rovnou zajedu odvezt lahve (plastikove)

ja si holky myslim, ze chce cekat delsi dobu aby toho bylo i vic a bylo z ceho vybirat 🙂 on uz na spermiogramu byl, u urologa, takze vi do ceho jde, uvidime jestli to bude v centru lepsi 😀 .... ale souhlasim s meleri, urcite je to pro chlapa neprijemny, ale my toho musime zkousnout vic, takze co .... ale samozrejmne ho budu povzbuzovat a podporovat, kdyz to bude treba, i kdyz on vypada ze to nebude potrebovat 🙂

meleri tak to me mrzi ze te ta jizva takhle zlobi, ale ted uz mas klid a muzete si uzivat maleho 😉 .... muzu se taky zeptat proc jsi musela cisarakem?

blondy jak ti dneska je, uz je ti lip?

kleo co tobe?

zuzi jak se dneska mame? ja jsem se vcera uz na net nedostala a bala jsem se, ze propasnu vecerni brisko ... nemusis ho tam ale davat pokud nechces, my jsme jen strasne zvedave 😀

ja se musim priznat, ze to je jedna z veci, na kterou se tesim, velke brisko 😀 citit jak se mimco pohybuje a tak 😵

jinak pro vysledky si jedeme 6.4., uz se nemuzu dockat, konecne vedet co a jak, pritel je z toho trosku nervozni 🤐

zuzka11
13. mar 2009

Dobré ránko!

Holky fotka zatím není, snad dneska večer, včera jsme vyrazili pryč a pak jsem padla ani jsem si nevzpomněla......A mam s tim albem problem, chtela jsem ho smazat a nejde to 😖 Tak ani nevim, jestli tam chci jeste neco davat.....

Blondy - jak je???,Snad lip.....Co delnici, uz jste v bezpeci? 😉 Jinak meleri mela nejdriv dvojcatka, pak to jedno vzdalo, bohuzel a pak mela placentu praevii, coz je placenta spatne - nizko ulozena a dlouhou s tim lezela v nemocnici a pak zacala krvacet tak musela rychle na cisare......uzila si, ale je to nase odvazna holka.....

Schnucki - budu moc drzet palce, uvidis, ze to bude OK....takze 6.4.si pisu 😀

schnucki
13. mar 2009

dobre ranko zuzi,

ja se na tvoje album ted nedostanu, pise to, ze zadny nemas .... ale nechceme te nutit, takze pokud nechces, je to v poho .... my te s mirusch stejne prijedem jednou prepadnout 😀 takze uvidime brisko nazivo 😀

ja prave jediny co vim je, ze meleri mela v tehotenstvi problemy, ze byla dlouho v nemocnici, o dvou jsem nevedela, tak proto .... je to nase holka statecna 😉

jojo, 6.4., musim priznat, ze se tesim konecne vedet co a jak, jedno jak to dopadne .... vcera jsme se o tom bavili a pritel vypadal, jako by se trosku obaval vysledku, tak mu povidam, ze jedno jak to dopadne a co z toho vyleze, ze to zmaknem, ze se nemusi bat .... pak jsem se tak zamyslela a povadam mu, ze mu tu tlucu do hlavy ze budu s nim at jsou vysledky jaky jsou a nakonec bude problem u me 😀 tak se zacal smat 😀

co mate dneska v planu??? ..... ja mam do 2 cas, pak prace vola 😝

zuzka11
13. mar 2009

Já mám v plánu sebeušlechtění, už jsem si trochu zacvičila, teď ještě půjdu na pás - chodit, venku orší, tak nepůjdu ven a teď jsem se 2 dny flákala, tak nemám dobrý pocit, pak si chci umýt hlavu, oholit, a takové ty věci 😀 A pak mi nezbyde nic jiného než se vrhnout na modalverben se subj.gebrauch 😖 Mimochodem, pořád nic nepřišlo ☹ Ale snad dneska......

Jste s přítelem super dvojka, nemusí se bát...řeklas mu to dobře. Album se mi podařilo zrušit, až se večer vyfotím, tak to tam zítra zase na chvíli dám......a upozorním předem neboj 😀 Jinak na vělké hýbací bříško se těším taky, teď si fakt přijdu jen tlustá....ale až se tam bude něco hýbat....jupí!

Ještě se musím pochlubit, včera jsem si na ebay koupila tričko, už se těším až přijde.....

schnucki
13. mar 2009

tady je dneska krasne, sviti slunicko a neni vubec zima, tak jsem se byla trosku projit .... tomu ja vzdycky rikam wellnes tag 😀 kdyz se chystam se sebou neco udelat 😀
... to je divny, ale je mozny ze to pres vikend nejakym zpusobem zustalo na poste, ale stejne uz by to tam melo byt 😠 me stvou .... modalverben jsem nemusela, ja nez jsem se naucila je poradne pouzivat 😝

dekuju, jsem rada ze ho mam, i kdyz jsem proto musela odejit, nebudu toho nikdy litovat 😵

no vydis, a jaky? nejaky popisky a tak, ... ja budu muset nekdy az bude tepleji projet letni obleceni a kouknout co zas potrebuju 😀

ja se jdu vrhnout na uceni, tak se ozvu pozdeji 🙄

zuzi kdy mas tu zkousku? ja abych vedela kdy drzet palce 😵

schnucki
13. mar 2009

nohy bych si mela taky nekdy oholit, uz zas zarustam, ale kdyz me to v zime tak nebavi 😝 stejne nosim jen kalhoty 😀 ...

blondynka400
13. mar 2009

Ahoj holky,

schnucki, co depilace strojkem? Vydrží mi to tak měsíc, pravidelně si holi nohy bych asu nezvládla 😝
Tak to je fajn že jste si o tom popovídali. Ale třeba už žádná vyšetření nejosu potřeba, třeba už jsi těhu, když jste tu ovulku tak vystlihli 😵

zuzka, no každopádně to tu teď máme bezpečnější, i když ž tetdy trošku jak ve věznici. Včera jsem p onich asi 2 hodiny uklízela (tedy oproti čechům po sobě měli snahu uklidit, jsme plně koukala 😕 ), ale takový ten jemný prach z vratačky se prostě dostane všude 😠 . Jinak je mi tak pořád stejně, prostě to není ono, ale už si nestěžuju, snad to přejde 😎

Dík za vysvětlení o meleri, to si chudinka docela vytrpěla 😔. Ale hlavně že je už vše ok.

A už se těšíme na to slíbené večerní bříško 😉

schnucki
13. mar 2009

ahoj blondy,

dekuju, ale myslim ze to nehrozi 😀 teplota se mi tak divne drzi dole, vubec to nevypada ze by tam naka ovu byla, ... ale nejak hrozne to neresim 😀

ja jsem nad depilacnim strojkem uz premyslela, asi se opravdu nad nejakym poohlednu, protoze v lete se musim holit tam 2x tydne minimalne, mam totiz tmave vlasy 😝

to je dobre ze to tam je ted bezpecnejsi 🙂 .... prach z vrtacky je mrcha 😝

udelala jsem si kaficko a letim na to 😝

blondy co mas dneska v planu ty??

jinak zuzi dekujeme moc moc a na brisko uz se tesime 😵

blondynka400
13. mar 2009

Tak to mě teplotka docela hezky stoupá 😵 Nehrozí ale být může 😉

S tím holením i když má chlupy poměrně světlé a méně, stejně bych tak 2x týdne taky musela a to prostě není.... 😒 Strojek už používám několik let a je to super věc, akorát si musíš dobře vybrat, jinka je to o ničem. Jsou dvě značky philips a braun (všechny ostatní jsou dle mých zkušeností k ničemu), akorát každá používá úplně jiný princip. Nejlepší by si to bylo někde vyzkoušet, který ti lépe vyhovuje. Jo a já mám i s výměnou ohlící partii na intimní partie, to je taky super, nějaké zanícené chlupy vůbec neznám 🙂

No ještě tu trošku pouklízím, pak si udělám něco k obědu a vyrazim cvičit a odpo asi zajedem do obchoďáku něco pokupit a tak....

zuzka11
13. mar 2009

Ad strojek - měla jsem Braun a myslím že dobrý, ještě pořád mám 😀 ale stejně ty nohy nebyly tak hladké jako po žiletce, tak jsem se zase vrátila.....a rozhodně mi to nevydrželo měsíc, jako tmavovláska se musím holit častěji...a po strojku byly ty chlupy takové rovné, trčící, nevím jak to popsat......ale každý je zvyklý na to svoje, možná se zase někdy vrátím......

Už jsem za Fantomase, sedím tu s pleť.maskou 😀 Tričko je od Patrizia pepe - mimochodem Blondy znáš?? 😀 Tady mají jen jeden obchod, ale v Itálii............

blondynka400
13. mar 2009

zuzka, to neznám... 😒 Je, maska, ty se máš 🙂

Já musím pomalu vyrazit cvičit, abych to dneska všechno stihla ...

K tomu strojku, já měla dlouhá léta philips, pak jsem dostaal braun a těžko jsem si na něj zvykala, ale zvykla 🙂 . Mě to ten měsíc vydrží, a nohy mám krásně hladké, akorát to je opruz a trvá to déle, nestačí jen jednou dvakrát přejet....
Jinka já je mám naopak po stojku slabší a ikdyž trošku povyrostou, skoro nejsou vidět, akorát mi občas zarůstají pod kůži, tak je pak pinzetou vytrhávám
😉

schnucki
13. mar 2009

pisu si - braun, nebo philips 🙂 .... kouknu se jaky tu maj a kolik stojej a treba si prece jen nejaky koupim 😀
.... zatim si ale se ziletkou vystacim 🙂

ja jsem se ucila, udelala si neco k obidku a jeste se pujdu chvili ucit, nez pojedu pro prcky

zuzi ty budes jeste krasnejsi nez jsi 🙂 .... tu znacku neznam, ale urcite je moc hezky ....

meleri
13. mar 2009

jé holky, já sem vám to nepsala? Není to žádné tajemství! měla jsem vcestnou placentu..teda místo vysoko vděloze byla natlačena dole na děl. hrdle pod hlavičkou dítěte, takže jak rostl tak na ni tlačil víc a víc a to krvácelo, takže sebemenší pohyb to jenom zhoršoval, tak sem musela od 23 tt ležet až do 35 kdy se to spustilo tak moc to krvácení že se to odtrhlo a doktor mě musel operovat...ale můžu být asi fakt ráda, páč kdybych porodila v 28 tt např, tak bych se možná teprv ted vracela s malým z nemocnice..

holky tak já to peču, já si nohy neholím..stejně mi nic moc neroste, takže používám jenom takové to škrábátko..

ajaj už se budí tož musím končit!

tady je tak krásně, že by to Blondýnko došlo od vás z Itálie? no pojím a padám ven...

ahojte!

mirusch
13. mar 2009

Čaute 😀 Idem kuknúť čo ste popísali ...

zuzka11
13. mar 2009

Miri ahoooooj, jak je kočko, jak si užíváš Čechy???ty si odjedeš a hned je tu poprask s Amoklaufem...... 😒 Je to všude, v každém pořadu, fotbalisti hrají s černou páskou.....rozebírá se to taky v ČR nebo to berou, že se to nikoho netýká????

mirusch
13. mar 2009

No a kde sa flákate, keď som tu? 😕 Tak som zhruba počítala, píšete ako keby vás za to platili! Uf. Dobré témy tu máte, škoda, že som taká odsunutá teraz...béééé...
No, Zuzi, teší ma, že sono ok, možno to je dievčatko, keď sa hanbí ukazovať 😉
Blondy, už ti je lepšie?
No, ako som už písala, mne sa vrátili tie bolesti, čo som mala pred vyše rokom, chvíľami je to brutál a nikto nevie z čoho to je. Ale už mám termín u Dr. keď sa vrátim, tak idem riešiť a tentokrát to už chcem zistiť!
Schnucki, korbáčiky mám, ak je to syr, aj keď neviem, či presne toto si chcela, no veď uvidíme. Milu kuknem keď pôjdem nakupovať. Nemôžem veľa, lebo v kufri by sa to zničilo, tak len do ruksaka a tam nemám veľa miesta. Ok?

No, v stredu som okukla 4 bábätká, 2,4,6 a 8 mesačné. Nádhera sledovať ten rozdiel. Vôbec mi to neprišlo ľúto, že ja nemám, iba som sa tešila. A včera potom ešte náš krstný syn, ten tiež rastie ako z vody...ehm z mlieka 😀
No a dnes trošku relaxácia a ideme ďalej po návštevách a tak.

Dnes je piatok 13. a viete čo ma zobudilo? Sneh!!! Ráno bolo všade náááádherne vianočne bielo. Už sa topí. Ale bolo krásne naozaj.

mirusch
13. mar 2009

Ahoj Zuzi. Ja si užívam Slovensko 😀 Nuž, o tom veľa neviem, iba čo mi niekto spomínal, bolo to aj tu v správach a včera mi potom stručne manžel referoval...Je to hrozné, ja sa to snažím nesledovať, lebo potom iba revem... ☹

mirusch
13. mar 2009

Idem sa najesť a ešte prídem kuknúť na chvíľu, tak píšte ...

schnucki
13. mar 2009

ahooooj mirusch,
snih?? tady je dneska tak 11 stupnu a cviti slunicko 😎 takze ja jsem nadmerne spokojena 😀 ... jsi zlaticko, gorbaciki jsou ty zapleteny syry 😵 nevadi ze ty Mili bude malo, hlavne ze bude 😀 .... jeste jednou moc dekuju, jsi zlaticko

nenech se u doktorky odbit, i kdyz jak te znam, tak to nehrozi 😀 aby se konecne zjistilo od ceho ty bolesti mas, to je hruza, jses doma, a takhle te to zlobi 😖

je dobre ze jsi se z miminek tesila, ja jsem nikdy tolik miminek pohromade nevydela, je ten rozdil velky?? me prijdou vsechny maly a roztomily 😀

schnucki
13. mar 2009

holky tak ja letim pro ty zbojnose 😀 .... pokusim se jeste nahlednout,

kazdopadne vam vsem preju kraaasny den 😎

mirusch
13. mar 2009

Schnucki, jasne že je ten rozdiel veľký!!! 2 mesačnému musíš ešte držať hlavu, ako ho položíš, tak je. 4 mesačné si už hlavu drží a už objavuje svet. 6 mesačné človeče je macher, to ti už dokáže vecí, s pomocou sedí, vlastné nohy chutia najviac 😀 zahrá sa s hračkami, 8 mesačné už sedí samo a to už neudržíš na mieste, plazí sa hore dolu.... No a tak.
Malí a roztomilí? No, ja sa už normálne teším, keď budeš mať svoje, aké oči budeš pučiť, ty si to predstavuješ ako Hurvínek válku... 😀 Aj keď už sa teším, že všetky tieto bábatká vyrastú, pretože by som s ich maminami chcela viesť rozhovor aj o inom, nielen o plienkach, pití mlieka a spaní 🙄

Keď ste sa bavili o tých porôdoch, tak vám prajem rýchle...Zdali sa vám 14 hodín bolestí veľa? Moja mama mala vyše 30 hodín! Čo mi dodnes nezabudne pripomínať... A moja sesternica? Bolesti začali o štvrtej a o štvrť na osem už bolo dieťa na svete. Lekár takmer nestíhal.

Nuž, pred rokom som tieto bolesti mala niekoľko mesiacov a stáli ma 2 operácie. A aj tak nič nezistili....Teraz už viem, čo mi nie je a pátrame ďalej. Presne viem, aké vyšetrenie chcem a kam chcem poslať, takže tak. Nedám sa 😠

mirusch
13. mar 2009

Idem, ukážem sa tu keď budem stíhať. Majte sa krásne, pekný víkend. Pá.

zuzka11
13. mar 2009

Sakra tak jsem Miruš propásla........ 😠

Schnucki - koooonečně to přišlo! už si mnu ruce a jdu na to 😉

Jinak vám ještě něco musím napsat 😒 minulou sobotu jsme šli za majitelkou domu, že se rozbila pračka, ona že OK,zavolá opravu...dneska jsem za ní šla, jestli už funguje - předtím jsem se byůa podívat a věděla jsem, že ne....a ona, že na to DNESKA úplně zapomněla....takže na to hodila bobek. Ještě že jsem byla prudič a bude to, nám už koše přetýkají 😖

Miri je Slovenka a nezná gorbáčiky? 😕 Ty znám i já 😉

mirusch
13. mar 2009

Zuzi, znám, znám, len som si nebola istá, či to je to isté v češtine 😀 Dúfam, že vydržia transport 😕
Inak, máš božiu trpezlivosť, ja by som ju urgovala každý deň 😠
Pá.

schnucki
13. mar 2009

ja si to asi nechci pripustit, tu starost ktera s detmi potom je 😅

30h 😕 tak to je sila .... spravne, nedej se, to by bylo aby se konecne nezjistilo od ceho ty bolesti mas ..

zuzi no slava!!!! ale ze to ty poste trvalo, uz jsem je chtela jit nakopnout 😠 .... teda ta si dva nacas, to ji nedochazi ze treba potrebujes prat?? ja jsem rada ze mame v koupelne ten privod na vlastni pracku, hned od zacatku jsem odmitla prat s celym barakem v jedny pracce, me by asi kleplo ... ale trpelivost mas, to se musi nechat 🙂

mirusch urcite vydrzi, uz se na ne mooooc tesim 😀

blondynka400
13. mar 2009

Jé tak já jsme mirusch propásla 😢

Mirusch, taky jem si říkala odkud to vlastně jsi, že neznáš korbáčíky 😀. To je mi líto, že tě něco bolí, tak na doktory pořádně přitlač, to přece umíš, oni jsou občas hrozný
😠

schnucki, je vidět, že se v miminkách tedy moc nevyznáš, když ti přijdou všechny stejná 😀 . Každý měsíc je na nich znát. Mirusch má pravdu, to bude sranda, až budeš mít svoje 😀 . Ale zas na druhou stranu je fakt, ž tak do 6 měsíců jsou malý a roztomilý a na můj vkus je s nimi nuda.... 😉

zuzka, vy máte pračku pro celý dům? Nebo jak? 😕

meleri, schválně jsem ti trošku sluníčka poslala, jsem ráda že konečně dorazilo 😎

meleri
13. mar 2009

Blondýnko,

😵

já se tedkom vrátila a jsem mrtvá...asi sem to trochu přehnala.....ale je fakt nádherně!

Zdravím Mirusch!! to jsem ani nevěděla že jste pryč...to nějak blbě čtu..

jo je to blbé, člověk jak furt tráví celé dny s tím dítětem, tak ani nic jiného nezažije, a ani neví o čem se pak bavit, než furt o těch plínách, grcání a tak...taky jsem si všimla, že toho musím nechat....ale fakt nevím o čem s lidma mluvit, je to těžké... ☹

zuzka11
13. mar 2009

Pračka - my jsme si stěhovali svoji pračku, sušičku, ale není na ni v bytě přípij, jako skoro nikde v Mnichovských bytech a ve sklepě je pračka, ale taková privátní, pereme v ní jen 2,takže OK, ale teď mě to teda sere....pardon 😕