Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
20. aug 2009

mirusch, tedy to máš fakt "veselé". Taky se přikláním zkusit jí přemluvit do nemocnice, lepší než si to pak vyčítat, kdyby se náhodou něco stalo....

zuzi, já si myslím, že takové myšlenky jsou fakt úplně normální. Jak už jsem psala, všechno zvládneš, jsi šikovná holka 😵

kleo, gratulace k úspěšné kontrole 😉

zuzka11
20. aug 2009

Dobre ranko!

Sobecky nejdriv o sobe 😀 - nastal div sveta, pro Kleu by to byl neproblity den, pro me je to par prospanych hodin v noci 😀 tak ted mam energie na rozdavani, za chvili jdu s kamaradkou na obed a prevzit matraci pro G. do postylky.......

Holky, jeste jednou moc diky za krasna slova, moc mi pomahate.....ja doufam, ze si to nejak sedne, pak.....o porodu fakt zatim nepremyslim, jen , ze verim svemu miminku a rikam si, at ono si rozhodne jestli chce byt Mnichovak nebo Prazak.....jen snad to ceste by byt nemusel, to mu jeste zkusim vymluvit.......

Kleus - moc gratuluju ke kontrole a hned jdu okouknout toho vaseho obrika! S tim jidlem - nemuzes jist? nebo porad bliti? 😕 Preju at je ti lip a zacnes aspon malinko pribyvat.....at mas energii, silu.......

Blondy - dneska jsem na tebe rano myslela, v 9rano jsme tu meli 29st a vy to mate urcite furt 😎

Miri - az budes mit chvilku, napi, jak to dopadlo.....snad bude dr.rozumna a svokra taky........to uz neni "prdel", fakt se ji doma muze neco stat a to by si pak J.neodpustil.......

lubinka9
20. aug 2009

ahojte,

nam prave volali z kliniky ohladne krvnych vysledkov k NT UTZ, tak dopadli OK, resp "sehr gut" a nie je dovod na paniku. 😵
Tak sa tu vytesujem a smoklim od stastia 😵

kleo, gratulujem! 🙂

kleopatris
20. aug 2009

lubi super 😵 tesim sa s tebou 😵

zuzi tak konecne prespinkana noc, sak si to potrebovala uz ako sol si odychnut 🙂

ja neviem cim to je ze chudnem 😒 asi jem malo, ja ked vracam tak len ranajky alebo nalacno...tak tym to nebude, ale trpim dost nechutenstvom, tak asi to. Dr.povedala, ze zatial to neva 🙂

no inak v nemecku ze ma byt najhorucejsi den roka, u nas to vyzera podobne a u blondy..da sa este teplejsie nez mate? 😅

blondynka400
20. aug 2009

zuzi, co já bych dala za 29.... Dneska je v půlce Itálie výstraha kvůli teplu. Ráno jsem byla cvičit a dneska už radši nikam nejdu 😝

No lepší by byl pražřák ne? Ono totiž pak vyřizování papírů, dkyž se ti narodí dítě v cizině není nic jednoduchého a navíc to docela dlouho trvá....

lubinka, no super 😵 . Já bych zas zítra měla mít výsledky triplů, tak doufám, že dopadnou stejně dobře jako NT. Nějak si tedy nepřipouštím, že by mohli dopadnout špatně,ale stejně....

mirusch
20. aug 2009

Ahojte babule. Lubinka, blahozelam k sehr gut vysledkom, bude vsetko super, v tejto teme otehotnieme kazdeho 😀 Teda, ja sa nepocitam, ja som tu ako dozor 😝

Kleo, kukla som fotocku, naaadhera, no co ti mam. Super. Blahozelam k valibukovi 😉

Blondy, drzime na zajtra palce a budem kukat ako si dopadla. Hned daj vediet. A pomaly v teple, dnes aj v DE ma byt najteplesi den v roku, spejeme k tomu, je 30° a poobede to isto vystupi. Aha, aj Kleo to pisala 😅

Zuzi, no teda. Ale ja ako dieta by som sa potesila Mnichovu ako miesto narodenia, mal by sa cim potom v skole chvalit 😉 Neboj nic, bude tak, ako ma byt. Ale ak to ma byt cestou, dufam, ze nebudes mat rychlovku ako moja sesternica. Ta o pol stvrtej poobede pocitila mierne bolesti, este sa sla osprchovat, vlasy umyt, cakala na manzela, nech ju zoberie do nemocnice a len co dosli, tak rodila. 3 a pol hodiny od prvych naznakov a hotovo. 😕

No a moja svokra. Stale to iste. Dr. neviem preco neprisla, dnes som volala, nech ju poslu dnes, tak tam o hodinu letim a budem zase cakat, som zvedava. Mozno zabudla. Je tam sama, kolegyna na dovolenke, tak aj chapem, ale dnes teda uz by mohla.
Dnes som uz absolvovala aj navstevu, teda u nas, prisli skor, esteze som s tym pocitala a vstavala o siestej, doleteli o osmej. Sme pre nich zastavka na trase SR-UK, rada som ich zase videla.

Ja asi nieco chytam, nejako mam zapchaty nos a bolia ma dutiny. Asi pofrcim k Dr. aj ja 😔
Ale rozmyslam, ze ak poobede budem mat konecne volno, tak skocim na bicykli k jazeru omocit nohy, lebo uz mi tu sibne.

blondynka400
20. aug 2009

mirusch, no nevím jestli dám zítra vedět. Chci tam volat odpo, dopo jsou vždycky hrozně protivný protože toho mají hodně a občas ještě nemají všechny výsledky zařazené... A odpo jedem nakupovat a tak, takže ani nevím, jestli se pak k netu dostanu. V sobotu jedem na výlet, tak možná až v neděli 😉
Tak jsem se koukala na teploměr, tady je teď ve stínu 39 😝

zuzka11
20. aug 2009

Hlasim u nas ve stinu 35 😝 A to jsem tahla matraci pres cele mesto, jsem na sebe pysna.....tak nevim, patri tahani matrace do klidoveho rezimu? 😀

blondynka400
20. aug 2009

Tedy Zuzi, ty fakt chceš aby to byl michováček co? 😀

zuzka11
20. aug 2009

Neeee, jenom nevydrzim nic nedelat 😉 Je to strasna nudizna 😀

mirusch
20. aug 2009

Zuzi, ty si nedas povedat a nedas. 🙄 Tu mame vraj 32, podla teplomeru, musim ist svokre po lieky a nakupit par veci, ach jo, na ten nakup sa ale tesim, v Rewe maju klimatizaciu, tak tam fajne vymrznem 😀
Este som chcela Zuzi, ze ved nam napis, co ste mali na veceru, ja som tiez musela popisat. Som zvedava. Ja by som do seba 5 chodov nenapratala 😅

Blondy, to nam robis naschval, ja ani nezaspim do nedele 😕

No, zase som tvrdla u svokry, ale Dr. aspon zavolala, ze teda vysledky krvi su velmi dobre, ze sa vylieci, aj ked pomaly, ze keby nieco, mame sa ozvat. Dnes aj bola o nieco lepsie, tak uvidime. Ale aj tak to nic nemeni na tom, ze jej musim nosit obedy a kontrolovat, ci berie lieky, ci pije a tak. Nuz co. Snazili sme sa prave s manzelom najst moznosti na cas, ked budeme prec, tak manzelov brat tam bude za nou chodit, vraj, ale varit nevie, cize z toho nic, je moznost u poistovni, preplatia starostlivost do 28 dni, ale samozrejme, ze nestihame, trva im schvalenie 3 tyzdne. 😠 Ja som vedela, ze to treba riesit zavcasu, ale nikto ma zase nepocuval. Manzel iba tresol po stole, ze ho do niecoho nutim a bolo. Tak teraz ma. Ale on je nepoucitelny. 😔 Posledna moznost, zajtra volat jednej spolocnosti tu v meste, co pomahaju, len neviem, ci aj obedy. Hm.

Este som nieco chcela, ale som zabudla, tak nic 😅

blondynka400
20. aug 2009

Zuzi, to fakt chápu že nevydržíš nic nedělat, v tom jsme stejné... Ale tahat nějakou matraci přes celé město, no nezlob se na mne, ale jak by řekl můj manžel, jsi trubka 😀 😀 . Jo a ještě bych zapoměla že tuplovaná 😀 😀 😀

Mirusch, no dobře, tak se možná kvůli tobě (připomínám pouze kvůli tobě 😵 ), pokusím připojit dřív, ale fakt neslibuju....
Tak alespoň dobrá zpráva s těmi výsledky 😉

kleopatris
20. aug 2009

mirusch moji svokrovci vybavili teraz jak su na dovolenke pre dedka nejake obedy pre dochodcov, mu to vozia vzdy 11:50 pekne domov, este aj kolacik dostane, tak je z toho happy 😀 a on ma nejakych 86 rokov, nie je aj u vas nejaka taka dochodcovska organizacia? inak stoji jeden obed myslim 5,5 eur alebo tak nejak a je velmi spokojny a vzdy ho aj niekto skontrokuje troska.

mirusch
20. aug 2009

Blondy, ok, uvidime 😉

Kleo, je tu taka organizacia, svokra ma dokonca od nich taky gombik na krk, keby spadla alebo nieco, iba stlaci a oni nas zavolaju. Teda uz parkrat nechtiac stlacila, ozvali sa (taky pristroj tam ma), ze ci je ok a kedze bola, tak nic. Ale inak by nas hned volali. Problem je, ze ona tie obedy od nich nechce a tiez by ich nevladala zjest, su to dost velke porcie a ona momentalne len malicko je, to by boli vyhodene peniaze. A keby nepocula zvoncek, lebo by spala, tak zase nic. Musi k nej niekto, kto ma kluc, nejako to poriesime.

zuzka11
20. aug 2009

Holky, ona ta matrace skoro nic nevazi....ja ji mela prehnutou na2x a mela ji jako kabelku pres rameno ajela jsem jen metrem.......a trubka nejseeeeem 😀

Miri, narvala, ony ty porce nebyly nijak oooobr - a co jsme meli? Uzeny losos s bulgurem a krenovou penou - maly kelimecek, pak nejake nakrajene platky proschutta s rajcaty nakrajenymi na kosticky - zase troska, pak dornfelder filet se spenatem, troska, pak a to jsem ja nejedla, teda zkusila, ale nesmakovalo - kalbsrücken a ochsenravioli, a pak uz zase namka - panna cotta vanilk. s merunkama a vanilk.zmrzlina a kousky merunek.....

Miri - super ze ty vysledky krve ujdou........deda mel ty obedy taky na donasku a co nesnedl mel v mikrovnce pak na veceri nebo proste vyhodil......ale bylo to uzitecne.....

mirusch
20. aug 2009

Zuzi, nie si trubka.....len obcas 😀
No ale to menu tiez znie dobre, clovece. Mnam. Tie ochsenravioli si ale neviem predstavit 😕
No, ona tie obedy fakt nechce a navyse uz neviem, z coho by sa to platilo, to by sme museli my 😔

Ja som bola poobede u Dr. po svokrine lieky a skoro som vypustila dusu na slnku. Fakt brutal. Ked som vosla do klimatizovanej lekarne, tak normalne zasycalo 😀 ako horuce zelezo do vody 😝 Pamatam na leto 2000, ked boli v BA v tieni 40° horucavy, skoro som umrela. Nikdy predtym a ani potom som nezazila taky brutalny smad, ale taky hrozny, ze som bola ochotna dat celu vyplatu za pohar vody. Flasa v ruke cely cas, pila som bez prestania, kludne 4 litre denne padli a na vecko som vobec nemusela. Hrozne, uz to nikdy nechcem zazit. 🙄

blondynka400
21. aug 2009

mirusch, tak to teď asi za mnou nepřijdedeš, co? 😀

zuzi, no jen se obhajuju, stejně už ti to nepomůže 😀 . Ještě k tomu metrem... A pustil tě alespoň někdo sednout? 😕
Tak mě napadlo, jak jsi na tom s váhou? Prozradíš? 😕

blondynka400
21. aug 2009

Tak speciálně pro tebe mirusch, když jsem ti lsíbila že napíšu výsledky. takže zatím nevím, akorát jsem se zas pěkně naštvala, volala jsem si pro výsledky, přesně v den kdy mi sestřička řekla, že výsledky budou. A výsledek, no to si voláte moc brzo, zkuste to v pondělí, nejradši bych je zakousla 😠

lubinka9
21. aug 2009

ahojte,

idem vas pobavit..

dnes rano som si pokecala s kupelnou, pisem s kupelnou lebo do zachodu som to nestihla 😝 😀 .
Ale do smiechu mi veru predtym nebolo. V noci ma chytila migrena z krcnej chrbtice, nemohla som sa ani pohnut a mala som problem s videnim. Nejak som to do rana pretrpela s chladivym gelom na tvari, mam taku vtipnu skrabosku 😀 . Rano som sa pozviechala, ze si rozsirim cievy vodou, tak som postupne pila 3dcl vody a to posledne deci nejak zmenilo smer. 😀 😀 . Vzapeti ma zacal strasne boliet zatylok, myslela som, ze udrela moja posledna hodina, bala som sa, ze mi prdla nejaka cievka v mozgu..

no poviem vam zazitok.. ale teraz uz OK, hlava boli minimalne len zaludok este trocha strajkuje.

tak dufam, ze ste mali lepsie rano ako ja. 😉

mirusch
21. aug 2009

Ahojte, hlasim, ze zijem. Dnes som ale stihla umyt dlazku, som na seba hrda. A teraz idem rychlo spravit studenu, nevarenu polievocku, nemusim aspon zajtra. Inak svokra a svokra a tak. Ale konecne som sa dlhsie vyspala, bez budika, skoro do pol deviatej. Kym samozrejme nenastanu casy, ze ma bude volat o siedmej rano, ze ju treba vyzliect z nocnej kosele. Lebo nemoze vydrzat do osmej. Ach jo. A ozi, este som aj ucila AJ.
A domaci pristavil do dvora obrovsky kontajner, najvacsi na svete, otvorene dvere sme mali 10 cm od okna, tak som pekne stiahla rolety, nech mi nerozbiju sklo. A cely den hadzali z balkona nabytok, komplet vsetko, co nasli v byte jeho matky. A do toho som ucila 🙄 Pride tam byvat druhy domaceho syn. Cize tu budem obklopena samymi peknymi mladymi muzmi 😀 😝 (obaja domaceho synovia). Manzel sa musi posnazit, inak sa mam cim "vyhrazat" 😝
A inak, tesila som sa, ze mam hotovu novu izbu, peknu, cistu....omyl. Domaci sa rozhodol, ze nam ide menit vonkajsie rolety za plastove, nuz, normalne potesujuca sprava, keby ma nechytal slak, ze mi to tam zase vsetko zaspinia, rozbombarduju a tu skrinku nad oknom, ktoru som tak krvopotne oblepovala tapetou, zase rozrezu a mozem znova. 😠 😠 A samozrejme, v ostatnych izbach to iste. Nervy, nervy.
Ale. Manzel ukazoval nasu novu izbu domacemu a ten bol nadseny, zrejme naozaj, lebo dnes ju chceli vidiet aj jeho zena a syn, ze poculi same chvaly. Vsak nech vidia, ze ked sa chce, tak sa to da urobit aj dobre 😕

No, Blondy, teraz asi ku vam nepridem, by som sa tam roztopila a ostala by po mne len mlacka. Inak, vcera najteplejsi den, 32°, dnes 20°. Klasika, Nemecko.
A to akoze sestricka je normalna? To nevie, ze matky cakaju na take informacie? Tak ti prajem vela trpezlivosti, ine sa asi neda 🙄 Ale som ti vdacna, ze si sa kvoli mne tak snazila ist na net. Mas to u mna.

Lubinka, prosim ta a ty co stvaras? Najhorsie je, ze teraz nemozes ziadne tabletky. Ja som sa tohto desila, ze nahodou otehu a budem mat migreny, ze co budem robit, ci si to hodim a ci co. Tak ti prajem rychle zotavenie, nie je to sranda. Inak, ked si nebudes ista, radsej chod hned k Dr.

zuzka11
21. aug 2009

Miri - moje nervy 😝 To si teda vybral termin...........

Blondy - nechapu, tohle ti uz rece udelali jednou a tusim, volalas tam asi na 3x nebo dokonce 4x....strasna nezodpovednost.......jinak s vahou, priznam se, nerada, ale ze jste to vy.......tak jsem cca +6,5kg......co vy ostatni, mate uz vubec neco plus? Nebo jsem jediny "exot" co pribira? 😕

Lubi - chudatko........snad uz se to nebude opakovat..........

mirusch
21. aug 2009

Zuzi, len 6,5 😨 Prosim ta, nemas mat podla tabuliek nahodou viac? Som zvedava na Gyroska, kolko bude vazit 😝 A exot nie si, priberam aj ja 😀 No, teda, je fakt, ze som schudla 2 kg, som rada, len asi to priberiem naspat, ked zacnem normalne jest. Teraz mi ani nechuti.

zuzka11
21. aug 2009

Se ani nedivim, pri tech stresech co mas, Miri 😒 Hlavne at se to nejak vyresi...J.musi byt taky z toho na nervy..........a 6,5 je vyssi norma, jsou tu i holky co maji v mem tydnu plus 4.....ja jeste priberu, podle me terba ty otoky, v tomhle vedru....a na tech 8-9 coz je normal se dostanu..........dneska jsem mela Magnum, abych naaaaodou nezhubla 😉

mirusch
21. aug 2009

Zuzi, naaahodou nezhubla 😀 Zalezi, kolko Gyrosek vydrzi dnu 😉
No, ja si myslim, ze mi nechuti kvoli teplu. Teda dnes vecer ma vychytil riadny hlad, tak som si dala aj klobasku ci ako to nazvat, take tenke, ale chuti ako klobasa. Pfefferbeisser.
No a at se to nejak vyresi....rieseni nie je vela 😔 Vsetci vieme, ako sa to nakoniec vyriesi 😔
Idem off, urobit tu polievku konecne, teda vlastne Gazpacho, podla Johanna Lafera, ale fakt dobre, sme sa oblizovali.

zuzka11
21. aug 2009

Ja jeste zadnou studenou nikdy nedelala, nejak ma polivku spojenou se zimo a tim padem teplou.....

Ja vim, ja se to nakonec vyresi, ale i t prozatimni reseni by melo byt snsitelne, svokra nemuze byt tvrdohlava.....pokud bde na nemocnici tak fakt neni o cm mluvit, J.by si pak vycital, ze se ji treba neco stalo, protoze vy u ni cele dny byt nemuzete........

Co planujete na vikend?

zuzka11
22. aug 2009

Dobre ranko!

Teda pro me uz odpoledne, jsem vzhuru od 3 😝 , ale kraaaasne prsi, super zmena, jindy bych nadavala, ale ted jsem rada 😀 jak se mate vy? Vikendova pohoda?

lluciferek
22. aug 2009

ahojky.dlouho jsem tu nebyla,ale bylo toho hodně.stěhovali jsme se do nového bytu a byli jsme doma pro nové OP a na kontrolu.Tak všechno dopadlo dobře a ty hormony zabraly!! 😵 Takže cysty daly pokoj.Jenom doufám že to vydrží. Pokud bych měla zase bolesti,tak je mám zase začít brát a okamžitě přijet na kontrolu.

mirusch
22. aug 2009

Ahojte. Ja som tak mierne pracovne, urobili sme s manzelikom taky maly nakup, je to zmena, ked nejde v sobotu nakupovat s mamou, ako obycajne 😔 . Teraz pomaly pripravujem obed pre nas a pre svokru, zatial je vcelku ok, uvidime co dalej.
Inak Zuzi, si sa pytala, ze co surodenci, nuz, nikto neponukol pomoc. Brat ale slubil, ze ked budeme na dovolenke, tak bude chodit kazdy den ju kontrolovat. Chcem vsak za nim ist a vsetko mu to jasne zdoraznit, ze co a ako a ze naozaj 😠 A nechame kluc u suseda a este v pondelok skusim vybavit nejaku pani na upratovanie a nakup. Sestra v USA sa uspokojila s tym, ze je to stabilizovane a hotovo 🙄 Pamatam, ze ako mi kedysi oznamila, ze ked sa nieco stane, tak ze ved tam bude. Nech ide to r...i, ze ked sa nieco stane. A predtym? vidiet matku? No nic.

Na vikend nemame ziaden plan, ja by som bola vdacna za trochu kludu, aby som si mohla citat knihu a tak. Nieco poperiem, pobalim par veci, ved cochvila ideme do SR.

No, u nas prsalo vcera, tak obcasne, ale dost sa schladilo, dnes je prijemne, pod mrakom, vyhovuje.

Luciferek, ahoj, ze sa aj ukazes. A ten byt je vas alebo prenajaty, prepac, zabudla som 😅 To je fajn, ze ti liecba zabrala, no tak sa len rychlo snazte, nech sa zaradis medzi tehulky, nejako sa nam to tu roztehulkovalo 😉

zuzka11
23. aug 2009

Dobre ranko!

Dneska vstavani v normani dobu, jupiiii 😉 Uz tu mame zase krasne, ale chladneji a dnesni plan je zase makaci, P.ma premieru v myti oken 😀

Miri - verim, ze jsi vdecna za "klidny" vikend kdy nemusis nic vyrizovat.........J.sestra v USA je teda cislo 😝

Udelala jsem prekvapivou zkusenost, ze jsteto vy, tak se podelim 😀 Vcera jsem, nenazranec jeden, snedla pulku velkeho Ritter Sportu a vysledek? O 200g min! Takze po RS se hubne 😀

blondynka400
24. aug 2009

Ahoj holky,

zuzi, 6,5 v 37tt je přeci pohoda ne? Co blázníš... Většina ženských by za tohle byla šťastná... Si předtím byla kostra tak něco nabrat musíš, se nemůžeš porovnávat s boubelkama 😉
Jinakl u mne stále ještě -1 pod původní váhou, nějak se jí nahoru prostě nechce, a to si myslím že jím fakt dost, sice chodím cvičit každý den, ale nijak to nepřeháním...
Jojo, už mi to udělali, no nevím, podle toho co jsem pochopila tak to laborka měla poslat, ale prsotě neposlala, no uvidíme jak dnes...

mirusch, tak ona jak je to větší ordinace tak sestřičky tam jsou asi 4. A hold v tom asi mají lehký bordel, i když bych řekal že ne vždy jsou na vinně ony, ale ty laborky... Prý občas prostě nepřijedou tak jak mají a pod. Já jsem v klidu, neřeším to, ale kdybych neměla ty výsledky z NT, asi bych plašila... Jsem docela zvfědavá, zda dnes budou 😀

lubi, tedy ty máš věci... Už je vše ok?