Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
26. nov 2009

meleri, děkuju 😵 . Taky si myslim a hlavně jak jsou do toho ty vánoce, bude to ještě horší....

kleo, lubi, hele tak vám pořád každý říká ať se šetříte? 😕 Mně to říkají snad všichni a už mě to štve, nejsem nemocná jen těhotná tak přeci můžu dělat věci normálně a ne jen ležet a blbě koukat 😠 😀

Jo a ještě mě pobavila doktorka, na kontrolu jsme dorazila v krátkých šatech a v kozařčkách na vyoském jehlovém podpadku. Říkala, že mě prý obdivuje, v téhle fázi těhu a takové podpatky 😀 . Ale amo si nemohla odpustit mi říct, že bych neměla zapomínat, že těhulky mají změněné těžiště a že bych si měla dávat pozor 😠 😀 😀

lubinka9
26. nov 2009

blondy vitaj spat a gratulujem k prirastku na vahe malinkej. Super, ze je vse OK.

meleri, ja som to este vcera vecer hodila za hlavu, jasne, ze to cloveka stve ale ja sa z toho nepototo. Este sa ma vecer pytal drahy co a jak, ci prehodnotime aby bol klud v rodine a ja som povedala za seba, ze nemam co prehodnocovat, som s tym uz davno stotoznena, zvyknu si. Povedal, ze OK. Nemenime.

lubinka9
26. nov 2009

blondy, mne tu nema kto do toho kecat 😀 Setrim sa vtedy ked som prave unavena. Inak sa citim fajn, jasne je to rozdiel, rychlejsie sa zadycham a zacinam mat problem pri obuvani topanok, kludny spanok ma tiez obchadza. Ale stale OK.

ono ta Dr. mala mozno na mysli tie kozacky v suvislosti s krcovymi zilami, neviem. Ja teda chodim na max. 3cm opatku teraz ale to len preto, ze sa bojim padu, straty rovnovahy. Dost chodim po schodoch a po mokrom 😉

blondynka400
26. nov 2009

lubinka, já ani tak nemyslela rodinu, ale spíš kamádky, známý a tak.... A když mě nevidí, tak mi to píšou přes mail, ICQ a tak 😀. Já právě na sobě žádný rozdíl moc nepociťju, takže se fakt asi jako těhotná nechovám 😀

Ne, ona to myslela právě kvůli pádu. S tím těžištěm měla pravdu, máš ho posunuté dopředu, podpatky ti ho posunou ještě víc dopředu a pak je větší riziko, že si dáš do tlamy... Já jsem na podpatky zvyklá, bezp odpatků se cítím divně a bolí mě z toho nohy a záda. Jsem prostě asi divná 😅

kleopatris
26. nov 2009

ahojky 🙂

aj ja som este tu 🙂 vyrazame az poobede
lubi dakujem 😵

blondy super, ze je vsetko v najlepsom poriadku 😵 a malicka taka modelka po mamicke 😵
ja inak nosim furt tenisky, a to vacsinou lebo rano mam co robit aby som sa vobec vytrepala z domu a nechce sa mi hladat botky 😀 a hlavne boli este do vcera zabalene vsetky nase boty 😀 ale uz som vybalila aby som v DE nebehala len v teniskach 😀
a ja mam hrozny problem so schodami, v praci musim vybehnut par krat hore dole po schodoch a potom fucim jak diva....ale inak sa citim ok (teda az na zaludok ...)
baby jak casto maju vase mimina stikutku/skytavku? lebo ten moj maly asi kazdu hodku...az mi ho je luto chudacika, ale ked je taky pahltny, co s nim 😅
no a mne nikto nehovori, ze sa mam setrit 😢 manzel a ani nasi, mamka ma taky nazor, ze ked sa budem teraz setrit, tak sa mi to vypomsti pri porode...takze tak 🙂

blondynka400
26. nov 2009

kleo, jé já myslela že už jsi dávno na cestě 😀
No malinká začala měla škytavku tak někdy kolem 25tt a pak začala mít tak asi před týdnem, vždycky tak jednou denně, víc ne. Ale trvá to docela dlouho, tak 10 min a na konci se jí tu už pak evidentně nelíbí a vždycky se začně hrozně vztekat. Ptala jsem se na to schávlně doktora na velkém UTZ a říkal, že je to naprosto normální, že je to dobře, že se učí...

kleopatris
26. nov 2009

no ani malemu sa to nepaci, tiez uz citim, ze sa tak nervozne vrti, aj mne je to neprijemne a neviem jak by som mu pomohla, aby to nemal tak casto chudatko 😅

ja este tvrdem doma a cakam az draheho pustia z prace 😠

lubinka9
26. nov 2009

kleo to pojdete na noc?
no mrnavy mal tusim vcera naposledy ale inak zriedkavo. A netrva to dlho. Ale tusim je z toho tiez nervozny.
Ale necuduj sa tomu tvojmu, je to polovicny nemec, ty su furt hladovy 😀 😀

lubinka9
26. nov 2009

kleo tak nech vam cesta dobre a rychlo zbehne. A aj oslava, to budu dobroty, viem si predstavit. 😝

my sme si chceli spravit teraz cez vikend kacicu ale nic z toho, v utorok idem na ten cukor test, tak radsej nie 😅

blondynka400
26. nov 2009

kleo, nepomůžeš mi nijak. Jen ho hezky nech, bude mít silné plíce 😎

lubinka9
26. nov 2009

ech pravopis 😅 😀

inak kocky, taka intimna otazka.. 😅 Nemate to tam dolu akoby spuchnute? Jak mimco tlaci na to? Som si to vsimla asi tyzden dozadu a nasla som aj na konikovi, ze je to dost bezne 😕 😀

kleopatris
26. nov 2009

no lubi aj ja som si toho minule vsimla, som to spozorovala pri sprchovani...takze asi to patri k tomu 😅 ja som sa najprv zlakla, ze jak ma maly hlavu nizko 😀

a ta oslava...no oni si moc starosti nerobia, skor si myslim, ze budem viac menej hladna jak najedena 😝

mne sa kazdu chvilu natriasa brucho jak stikuta, ale ze aj segrina mala to mala a teraz je to tiez taky maly otesanek 😀 spapa vsetko co nespapa ju...tak sa tesim, ze aj maxi bude taky jedak, mi aj prsia odkusne 😀

lubinka9
26. nov 2009

no ale ked si vsetko pohlce teraz o chvilu bude na suchu 😀 😀

neboj o hlade ta nenechaju. Ked tak sa dotlacis na Weinachtsmarkte s Crepes 😝

blondynka400
26. nov 2009

Tedy holky, asi je to tím že čekáte chlapečky, ale já na sobě nic takového nepozoruju 😀

lubinka9
26. nov 2009

blondy podla mna ti este spuchne ked sa ti zvacsi brusko 😀 😀

blondynka400
26. nov 2009

lubi, no ono za poslední dobu docela vyrostlo. To budete koukat 😀 . Zítra vyfotím 😎

mirusch
26. nov 2009

Ahoj.
Tak Kleo stastnu cestu a potom referuj!

Blondy, no tak to je super spica, ze je vsetko ok, no a dlhe nohy su jasne predsa 😀 😵 Inak ta obdivujem, na podpatkoch, ja na nich nemozem chodit ani obycajne, ak musim kvoli spolocenskej udalosti a to mam iba fakt 3-4 cm, tak ma tak brutal bolia chodidla, ze umieram. Raz na svadbe som sa proste musela vyzut a chodit bosa, nedalo sa. A nastastie mam manzela, co je odo mna trochu nizsi, takze mam vyhovorku, lebo na podpadkoch by som pri nom fakt vyzerala ako zirafa 😝
Tesim na foto. Uz som kukla, ci si nepridala aj z uzv...

Lubi, mas pravdu. Ak si ty spokojna s menom, tak na nom trvaj.

Este dalsi pripad chlapskej inteligencie - volala som opatrovatelskej sluzbe, nech uz konecne poslu fakturu. Ok, poslu. Dnes idem kuknut do svokrinej schranky a oci plestim, ziadne meno tam nie je. Manzel povedal, ze to on dal dolu. Je normalny??? Vsak este chodia faktury. Proste mu nedoslo. A dali sme na poste prikaz posielat listy na nasu adresu par mesiacov, ak nejake pridu, ale az od buduceho tyzdna, kedze byt je zaplateny do konca novembra. Lenze moj manzel uz davno strhol meno. Cize znova volat opatrovatelom, ze znova fakturu poslat, ale nam. Na nervy. A viete kto za to moze podla neho? Ja, lebo som to nepredvidala a nedala opatrovatelom rovno nasu adresu. Zabit je malo, fakt 😠 A samozrejme, ze ked som bola prec, zabudol zaplatit kvety a zabudol ist dat meno urobit na kamen, uz to mohlo byt, zase sa to len pretahuje. Ale mozem za to ja, aby ste vedeli 😝

blondynka400
26. nov 2009

mirusch, já si tentokrát foktu nebrala. Jelikož jak už je veliká, je to takové o ničem. Navíc nebyla chvilku v klidu, takže by to ani dost dobře nešlo 😀
Já jsem na podpatky zvyklá, nejradší mám tak 7-9cm. K té bolesti chodidel, ono ani tak nezáleží jak vysoký je podptek, ale jak je to bota udělaná a jaká má sklon. Protože jsou boty i s vysokým podpatkem an kterýxh se dá "běhat" ceký den a je to ok a pak jsou takové, které si vemeš večer a stova dojdeš. Bohužel když to kupuješ, těžko se to poznává a bohužel ani neplatí, že drahé značkové boty jsou v tomhle směru ok... 😖

Jojo, ti chlapi 😀 😀

mirusch
26. nov 2009

Blondy, skoda s fotkou, ale ja si teda pockam potom na konecny produkt 😵
Nuz, ja na podpatky proste nie som. Nastastie som dost vysoka a trcim aj tak 😉 A mam od minuleho roka problemy s patami - vyrastky a z toho brutal bolesti, raz prejdu, zase sa objavia a tak, dal mi Dr. speci vlozky do topanok, celkom pomahaju, ale tie by som teda do nejakych lodiciek nenapratala 😀 Tak to ani neriesim.

Inak, vratim sa k epilacii, neviem, ci je to normalne, ale musim nohy prejst strojcekom tak raz za dva dni, predpokladam, ze len dorastaju chlpky a ked uz budu vsetky von, tak uz to nebude tak casto. Moze byt? Inak, take tie jemnucke, co mam na stehnach, tie ani strojcek nezachyti... ale to neva. Trochu zmena temy, ale ja sa akosi nemozem zapojit so skusenostami so stikavkou, zvacsujucim sa bruchom (ehm, teda zase priberam, aby mi nahodou nebolo luto) a tak podobne 😀 😅

mirusch
26. nov 2009

Ok, toto je pekny okruhly prispevok 😵 😵

lubinka9
26. nov 2009

tak ja mam po nemcine. Inak som tak skonstatovala, ze ma nejak presla ta unava co som musela vzdy poobede spat. Teraz uz len vynimocne. Uvedomila som si to na nemcine ked sa mi podarilo udrzat 2 hodiny oci otvorene a tusim len s jednym zivnutim. 😀

miri, na porazenie a jasne, ze za to mozes ty, snad si si nemyslela, ze manzel? 😀 😝

inak zas ma zlakal ten obchod co mam pri skole, sakris, cokolade odolam ale detskym veciam nie. Musim si napisat zoznam co uz mam a v akej velkosti nech to ma hlavu a patu a hlavne nech nenakupujem zbytocne. Dobre bolo ked neexistovali platobne karty tak by som nic nemohla kupit. Takto mam kartu a 4€ v penazenke 😀

a mame na namesti Betlehem ale zatial ho zavreli nech zvedavci nenakukaju az do slavnostneho otvorenia. Ale ja som uz videla ked ho instalovali, mam to rovno pod oknami 😎 Ovecky si doniesli v malej dodavke.. hehe vianocna nalada zacina, nech vydrzi az do februara 😵

blondy, ja mam z posledneho UTZ len ruku maleho, hmyril sa a nechcel sa ukazat. Zato pipikov mam celu galeriu 😀

no ja opatky zvladnem, raz som si ale z diskoteky priniesla unavovu zlomeninu vpredu zodpodu na chodidle a amen tma. Odvtedy mi staci par 100metrov a ozve sa to. Ale ked musim tak vydrzim. Vacsinou to riesim silikonovymi vlozkami.

blondynka400
27. nov 2009

lubi, tak já měla vždycky fotky ukázkové. Ale teď je to taková chobotnička, samá ruka a noha. Ale jinka obličejíček ukázala vzorně jako vždycky 😵
Koukám, máš nákupní horečku. Jinka s tou kartou máš pravdu, člově pak ani neví, kolik utratí 😝 😀

mirusch, no asi budeš muset 😀 O té výšce mi ani nemluv, já s podpatky mám skoro 190, takže trčím fakt všude, k tomu ještě ty světlé dlouhé vlasy 😀 Ale mně to neva, alespoň mě nikdo nepřehlédne 😀
K depilaci, já ho teď používám tak jednou za 14 dní, protože všechny najednou jsem asi ven nikdy nedostala... Hlavně časem jak se začnou změnšovat jejich kořínky, budou slabší a světlejší. A ty jemné (třeba na stehnech) i oni jsou dolů, ale vždy jen v jednom směru, to chce trošku cviku... 😉

meleri
27. nov 2009

caute holky,

malý usnul tak mám na chvíli čas. teda spuchnuté!! 😅 🤐 já nic takového neměla, to teda nevím co to máte! 😀

Blondy,

tak to si teda vysoká! v té Itálii jsou asi lidi dost malí co? Tady to ještě jde, chlapi jsou celkem vysocí teda jak kdo, ale ženské jsou tu fakt trpaslice.. 😅

no nevím co napsat, četla jsem to jen tak zběžně, hlavně že se vám všem daří!

ahojte!

blondynka400
27. nov 2009

meleri, no na severu ne, tady na jihu ano, jsou to pro mně takový trpaslíci 😀 . Já mám bez podpatků 180, takže to ještě docela jde.... 😉
Co si pamatuju tak francouzi byli pro mne vžycky malý píva 😀

lubinka9
27. nov 2009

cauky,
ako tak citam vo Francuzsku a Taliansku by sa mi zilo na "vysokej" nohe 😀 S mojimi ledva 160cm. I ked som bola v oboch krajinach nejak som si to nevsimla, i ked Taliani su mensi.

tak ale baby vy mate tiez europsky vyskovy nadpriemer, tak vam je vsetko naokolo male 😝
My z krajiny elfov, pigmejov a deda mraza to ale vyvazujeme sarmom a charizmou 😝 😀

inak som robila kuracie s paradajkami a mozarellou, mnamka.. 😝 asi si dam duplu. Baby poradte, co varite cez vikend?
Meleri ako dopadol ryzovy nakyp? Ci sa este len chystas?

blondynka400
27. nov 2009

lubi, a byla si tady na jihu? On je to fakt hrozný rozdíl... Se 160 cm by si jsem tak akorát zapadla a zdaleka nebyla nejmenší 😀
A kolik je vůbec evropský průěmr pro ženu? 😕 Já vím, že v čechách je to 168 😎
No já to budu mít o víkendu složitější, čekáme návstěvu.....

lubinka9
27. nov 2009

Blondy bola som v tych slavnych turistickych mestach, Florencia, Rim, San Marino. Ako je to inde neviem..

no mne sa zda, ze nejakych 173cm je priemer. Ono Holandanky, Danky, Norky a Svedky su vysoke tak tie to zvysuju.

mojim vysnenym miestom pre zitie si na "vysokej" noje je Cina 😀 😀

blondynka400
27. nov 2009

lubi, hm, tak tam žije ještě severní typ italů, to jsou oproti místním čahouni 😀
Fakt tolik jo? 😕
To veřim, že by se ti v číně líbilo 😀

lubinka9
27. nov 2009

blondy myslim, ze tak nejak. U mna nedosiahnutelna vyska 😀

som si bola pokupit nejake tie dekoracie na stol a okno. A malinky stromcek. Asi s tym vystacime, uvidim.. Este by sa mi zisiel nejaky pekny obrus. Ze ja som si nic z SK nepriniesla, mala by som vystarane 😕

a cez vikend bude slepacia a paprikas. Som sa rozhodla. Davno sme nemali.

schnucki
27. nov 2009

ahojik holky,

blondy gratuluju k vaze a ze je vsechno jak ma byt, .... to leti vid 🙂 ..... ty jsi borec, na podpadkach 😀 ja podpadky nenosim, tak bych se urcite nekde prizabila 😝 😀

jinak jsem taky toho nazoru ze tehu neni nemoc a kdyz vse probiha tak jak ma, tak neni duvod lezet doma a nic nedelat ..... jasne ze clovek nemuze delat vse co predtim, ale jen doma sedet na zadku me taky neprijde az tak v poho .... chapete me, ze jo ....

teda ja ani nevedela ze mimco v brichu muze mit skitavku 😕 ....

jinak kleo stastnou cestu a uzijte si to .... 🙂

teda mirusch, takhle vsechno zamotat a pridelavat manzelovi starosti 😀 .... jak ja rikam, zabit je malo, ... proste chlapy jsou chlapy ....
jinak ja musim nohy taky jednou za dva, tri dny, takze jsem uz o stroujku premyslela, ale zatim pockam, pres zimu to moc neholim 😝 jsem lina ....

holky ja uz ted vim, ze nebudu chtit aby mi kazdej venoval obleceni, sousedce mala roste jak z vody a uz parkrat balila veci, i nove, proste to nestihla male obliknout 😀 .... tak dokonce premysli to prodat a tak ....

jinak ja jsem se naucila novou polivku, da se i jako omacka, tak se jdu do ni vrhnout 😀