Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
21. mar 2010

ahojik holky,

tak jsme zpatky, prijeli jsme uz vcera, ale me nejak ta cesta neudelala dobre, tak jsem hned padla do postele ....

mirusch dekuju za info, ja na ty pravidla musim mrknout, snad vyhrabu nejake foto kde jsem sama 😝

jen tak letmo jsem vas prolitla, mam totiz hlad jak barik ....

lubi je super ze mali je hodnoucky, a moc na tebe myslim at to s mlickem nejak dopadne ....

katko drzim palecky at se i pres vsechno podari, ....

ivus, jak je tobe??

emily snad te to tezko na zaludku prejde ....

me dneska boli hlava, ale jinak je nam dobre, doufam ze zvladnem dobre prechod na zdejsi jidlo, mrnousovi chutnali rohliky a ceske jidlo mu vubec nevadilo 😀

vsechny moooooc zdravim a jestli jsem zapomela na neco reagovat tak se omlouvam ...

kkatka78
21. mar 2010

Emily Schnucki, dakujem...no ved uvidime 😉

Verim Emily,ze to mas tazke a ze sa to pomaly vytraca,ale musi ta naplnat uz len ten pocit,ked po 9 mesiacoch ,,utrpenia,, uvidis konecne ten malinky ulicek stastia....ja by som za to dala cokolvek....a preto i ked je to tazke,ale oplati sa to...a je krasne byt mamou 🙂

Schnucki, verim,ze to zvladnete,no aj papanie...verim,ze je to prechod...ine jedlo a tak...ale dufam,ze to nebude strasne...a zmaknete to..a hlava povoli

blondynka400
22. mar 2010

Ahoj holky, tak jsem se na vás zas přišla podívat 😀
Když je mohla, tak nešel koník a když jem nemohla tak zas šel, to je hezký pořádek 😝 😀
U nás celkem nic nového, malá je pořád stejné zlatíčko/zlobítko. V noci je úžasná, už se i naučila spát docela sama, k tomu jsme to posunuli trošku dřív a pořád je to jen s jednou zastávkou na papání, kdy se nají a bez problémů spí dál. Přes den je to horší, ale už se docela dá zabavit. Začala se hrozně smát a to je fakt kouzelná, k tomu se mě hrozně sleduje kde sem a co dělám, když něco jíme nebo pijeme, tak se hrouně smutně kouká, no je s ní prostě legrace. Brečí akorát když má hlad (což je přeš den fakt často, když nespí, jí každou hodinu) a když je unavená. Přes den neumí usnout sama jen tak, tak je to s uspáváním...

kkatka, no je to karásné, ale jak kdy 😀

schnucki, tak vidím, že už jsi dorazila v pořádku zpět 😵

mirusch
22. mar 2010

Ahojte, nejako ticho, nie?
Emily este stale sa trapis? Pocuj, preco pises v mnoznom cisle? Ja som z toho cela dopletena 😝 Dokedy tam vlastne este musis pracovat?

Schnucki clovece, na tej fotke by som ta ani nespoznala. Musim ta riadne odfotit, ked sa stretneme 😀

Blondy, no ale hlavne ze v noci ti da mala vyspat, predsa len lepsie ako keby vstavala kazde 2 hodiny...

Katka tazko povedat podla tvojho grafu, ta jedna teplota ti tam divne vyskocila. Ale cykly mas dost dlhe a ovu neskoro, som zvedava, ci ti Femigard pomoze to trosku stiahnut. ale zase - Schnucki otehu aj s dlhym cyklom. Co sa tyka chlapa, to aj moj tak brblal, musis skusit nenapadne, aby nevedel, kedy mas ovu, nepovedz mu to a zvadzaj ho v rozne dni mesiace, aby si ho doplietla. Nech to neciti ako povinnost, to poznam, to je dost naprd, chlapi su divni. 😝

Ja som dnes zase musela trielit k zubarke. Ma mi robit dve korunky, ale jeden zub zacal strajkovat a vsetko sa mi zapalilo, takze antibiotika. A hrozi, ze mi bude musiet robit koren, z coho ma porazi, lebo uz mam zub pripraveny na korunku, aj s kovovym onym v nom. Ach jo. Slak ma ide trafit.
A tento tyzden mam chlapa na poobednajsej smene, este sme take nemali, ale vyhodili od nich z roboty dvoch a on musi teraz zaskakovat. Dost divne, ze je poobede a som sama doma. Ale....aj si celkom uzivam slobody 😀 a flakam sa po internete.

schnucki
22. mar 2010

ahojik holky,

emily sice nevim co se vsechno deje, doma a tak, ale myslim na tebe ... snaz se drzet v pohode, co se tehu veci tyka oni prejdou, a pokud ne stoji to prece za to .... kazdopadne na tebe moc myslim 🙂 ... ja jsem na zacatku plakala, jak jsem nevedela co se mnou, vcera me zas chytli krece, az mi taky vyhrkli slzy, .... kdyz mas trapeni nebo ti je zle, lehni si, hlad si brisko a mysli na to, jak je to krasne mit v sobe maleho clovicka 🙂

ahoj blondy, je super ze te mala necha vyspat, pres den si urcite najdete taky system a bude vsechno paradni ....

mirusch ja jinou fotku nemam, tuhle jsem dneska svihla pres kameru na pocitaci, verim ze nevipadam super, boli me totiz celej den hlala, odpo jsem si trosku zdrimla, ale jinak se snazim cely den lezet ....

jo a dopo jsme byli na matrice, vsechno je uz vyrizene, jen musim dat dohromady nejake body, jako jak jsme se potkali a tak, pani i vi ze jsme tehu .... chce to zaradit do reci, no tak se musim zamyslet 😀

ivanajelinek
22. mar 2010

Ahojte kocky, tak aj ja sa konecne hlasim...Mame toho v praci moc a ked pridem domov tak sa akurat najem a idem spat..A stale to iste...Som stale hrozne unavena.. 😢 Dnes sme boli u dr., vsetko v poriadku, mame uz 6,5 cm.A konecne som aspon kilecko pribrala...Uz aj brucho rastie...A vy ako sa mate? Co mate nove?

Schnucki, ty ides kedy k dr.? U vas vsetko v poriadku?

Emily tak ako dopadol prvy UTZ?

kkatka78
22. mar 2010

Blondy, 🙂 hlavne ked su mali certici 🙂

Mirusch,no dufam,ze ti tie zuby daju dokopy. Fujjj to je hrozna bolest zuby... 😒 Hej ved aj ja cakam na ten Femigard,vyskusam este to a ked nic,tak urcite pojdem na nejake vysetrenia...hadam so mnou nieco ,,porobia,, Chlapi su hrozny v tychto veciach...uz mi bolo povedane,ze to trochu prehanam,i ked sme sa o takychto veciach bavili asi 2-3x a ja sa vzdy nahnevam,ako keby mu na tom nezalezalo...ale na druhej strane viem,ze zalezi...ale oni su divny... 😒

Emily ako ti je? Co dnes u dr.?

Schnucki,no super,ze uz ste povybavovali,co sa da...urady je tiez jedna z veci,kt.nemusim...ale niekedy sa tomu neda vyhnut. A ked su niekedy ,,neochotny,, 😠

Ivus,supis,ze vsetko ok s fazulkou 🙂 Mala by si sa zacat trochu setrit,lebo takym tempom zachvilu vypustis dusu 😝

meleri
22. mar 2010

čaute holky,

ze snažení nic není....po stimulaci hormony mi bylo nesmírně zle..museli jsme toho nechat....tak se to asi přesouvá až na září...a bez hormonů už...je to škoda, ale nadruhou stranu, jsem si vzpomněla jak jsem trpěla v prvním trimestru, a pak šup do nemocnice, tak si říkám, musím si aspon užít léto a naše a pak to zkusíme...ale jestli se mi jednou narodí ještě druhé dítě tak pak už fakt nejdu do žádných takových bláznivin..

Jinak vás všecky zdravím, Blondy, Schnucki, je fajn že se vám daří... 🙂

meleri
22. mar 2010

Mirusch,

ajajaj, jak bolí zuby to je dost nepříjemné, hlavně at ti ty antibiotika zaberou! a at je ti už dobře! jinak jo, tedkom to byl chaos tady s Koníkem, ale nová verze se mi líbí, už sem si zvykla, hlavně z ní míň bolí oči, ty písmenka jsou větší...🙂)

kkatka78
22. mar 2010

Ahoj Meleri,
no dufam,ze sa raz podari....ja si to tiez stale hovorim 🙂
Tiez sa mi nova verzia Konika paci,myslim,ze je to aj prehladnejsie a aj vacsie pismenka 😅

mirusch
22. mar 2010

Meleri, do kelu, takze nic... No ved ako vravis, uzi si leto a skuste potom. A to nemozes bez hormonov teraz dalsi cyklus?

No, tak hlasim, ze som sa po antibiotikach vyhadzala, takze fajne. Zajtra musim volat zubarke. Zacina sa to nejako komplikovat. A to mi nic nebolo.... Ach jo. No nic, zmierujem sa s tym, ze najprv si dam urobit koren a korunky sa mi posuvaju na neurcito. Ale aj tak je to cele naprd. Dnes mam nejaku dost velku depku a teraz tu cucim stale sama, nie som zvyknuta byt vecer bez manzela. A este tieto problemy k tomu. Nanic. 😔
Hadam sa z toho vyspim. Bru noc.

emily327
22. mar 2010

Ahojte zienky, cely den sme boli v nemocnici, som unavena ako pes. Ale stalo to za to 🙂 Ked mi sestricka prilozila ultrazvuk na brusko a ja som zbadala,ze mam v brusku meleho cloviecika, tak mi z oka vypadla taka velka slza, ze som si to uvedomila az po chvilke. Malinke je v poriadku, chvilku nam nechcelo ukazat druhu nozicku, ale nakoniec ukazalo a ma 2 nozicky a 2 rucicky a ked sa zacal ultrazvuk, tak nam aj zakyvalo, lebo vystrelo rucicku, no sestricka skonstatovala,ze je to velmi zive dietatko a ze je vsetko ako ma byt,ze ma dost miesta a je v poriadku. Upravila nam termin porodu, kedze babatko je vacsie, tak nie sme v 11+4 ale sme v 12+1. Takze datum porodu nie je 6.10. ale 3.10.10. Velmi sa tesime,ze sme ok. Este mi zobrali krv a vdaka bohu som neodpadla, co som velmi rada, lebo obycajne vzdy odpavadavam pri kazdom odbere a pri kazdej injekcii. Ale drzali sme sa statocne. Dalsiu poradnu mame o 6 tyzdnov a to uz hadam budeme aj vediet co to bude. Inak hned sme volali do Dublinu a objednali sme sa na NT screening a ideme nan v stredu o 10:40 mame objednavku. Tak aspon budeme mat za tyzden vsetko za sebou a budeme ovela kludnejsi, Dufam,ze vsetko bude ok a vsetko dobre dopadne. Uz som si dnes aj kupila zopar triciek s dlhym rukavom a jedno take elegantnejsie, tak sa tesime No tolko odomna. Idem sa vystriet mam dost. Dufam,ze zajtra cestu do Dublinu zvladnem predsa len 4 hodiny v buse ☹ Prepacte,ze neodpisem na to co ste tu pisali ale slubujem,ze ked sa vratime z Dublinu tak potom si najdem cas a urobim tak. Opatrujte sa a nech ste vsetky ok a hlavne zdravucke pa pa

emily327
23. mar 2010

tak som pridala fotku nasho drobceka 😉 pekny dnik vam prajem. My uz dnes vecer ideme do Dublinu na NT, tak nam drzte palce. Ozvem sa v stredu podvecer.

kleopatris
23. mar 2010

ahojky

ja len ze sa mame celkom fajn, ale mam tu svokrovcov, tak si viete predstavit jak mi je....uz mam jazyk rozkusany, jak si do neho musim stale zakusovat 😠 ide mna porazit, stale mi maleho vlacia na rukach, hojdkaju a pod, a to sa u nas nepraktizuje normalne...stale mi ho uspavaju, ked je nahodou hore...no mrdne ma asi coskoro 😠 sme mali krasny rezim, kazdu noc mi spinkal 6 hodin v kuse a odkedy su tu mame rezim v p.deli 😠 este si k nam pozvali aj znamych na navsetvu...aby toho nebolo malo a komu ostane potom na noc nervozne babatko? mne....a zacalo mi aj mlieko haprovat asi z toho stresu 😢 a to som mala na rozdavanie 😢 no je mi do placu, co vam budem hovorit...sorry musela som to vypustit ☹

meleri to je mi luto, ze to nevyslo 😒 ale asi to tak malo byt 🙂 a aspon budes mat tie blbe prve mesiace v zime a nie v najhorucejsom lete jak ja 😉

emily krasne babatko cakate 😵 drzim pasticky na zajtra 🙂

mirusch nebud smutna, aspon si budete s manzelom vzacnejsi 🙂 a zubky ti nezavidim, tiez som si toho zo zubami uz uzila dost 😖

meleri
23. mar 2010

Kleopatris,

to je mi líto. a už brzo odjedou? neboj ono se to zase spraví. i s tím mlíkem. jo je možné že je to fakt stresem. Nenervuj se, nestojí to za to fakt, jsou to kraviny..oni zase zmizí a budš mít klid!

Jo asi to nebyl ten pravý čas ještě...už z toho ani nejsem moc smutná. těším se že si užiju léto s malým, on je ted takový můj kamarád a pomocník....🙂

Mirusch,

jo mělo by to jít bez hormonů...já si za tím budu stát..

sakryš, doufám že tedkom bude líp?

meleri
23. mar 2010

EMily,

krásná fotečka! 😵

blondynka400
23. mar 2010

meleri, tak to mne mrzí, že jste to museli oddálit. Ale tak září je za chvíli, a to už určitě bude všechno ok 😵

kleo, tedy nemá to holka jednoduché... Hlavně žádné stresy. S tím mlékem, ono to možná bude taky menší spurt, přeci jenom to mimčo se dostává do období, kdy hodně roste a spotřebuje o hodně více mléka než novorozenec a chvíli to trvá, než se tělo na to adaptuje 😉

emily, krásná fotečka. A držím palečky, aby bylo na NT vše ok 😵

schnucki
23. mar 2010

tak jsem se zas vyhrabala z postele, nejak se mi doma dobre spi 😀

ivus u nas je vsechno v pohode, dalsi termin mame po velikonocich, v utery 🙂 uz se tesime .... 6,5 cm, to je super, parada ze je vse v poho .... byla jsi i na tom NT? mozna mi to nejak uteklo ...

mirusch jakto ze jsi vecer bez manzilka?? ... ty si s tema zubama taky uzijes, vid ... ale aspon ze antibiotika zabrali ....

katko ja byla rada ze preklady byli v poradku, vyplazli jsme 160 euro a je to .... akorat jeste shanime prekladatele, nekoho kdo umi cesky, tak jsem naridila at se vsichni vsech optaj 😀

meleri tak to me moc mrzi ze to nevyslo ... ale je super ze to takhle vidis ... a neslo by to driv? nebo musis tak dlouho cekat??

emily kraaaasna fotecka .... drzim na NT vsechny palce, ozvi se az budete mit vysledky ....

schnucki
23. mar 2010

kleo tak to je dost, tohle ja nemam rada kdyz se ti nekdo takhle plete do veci at to jsou treba vlatni rodice .... zkousela jsi to treba rict manzelovi nebo rovnou jim?? a jeste si tam nekoho pozvat, no fakt vrchol .... ja jak se znam tak bych vydrzela par dnu a pak jim to rekla .... myslim na tebe holka ....

ja se jdu pustit do zehleni, do prani a chci se jit projit, venku je krasne ....

blondynka400
23. mar 2010

schnucki, koukám,nová fotečka 😵 😀
Žehlení? Můžu ti tam něco poslat? Třeba miminkovské věci pro inspiraci? 😀

schnucki
23. mar 2010

musim se vyfotit znova, mirusch by me pry nepoznala 😀 .... oni by mi pry podle novych pravidel tu starou vymazali ....

jooo klidne sem neco posli, kdyz uz se na to vrhnu 😀

blondynka400
23. mar 2010

schnucki, oni jsou nějakí nová prvidla na fotku? A to moje mi zůstane? Nebo je to taky špatně? 😕

schnucki
23. mar 2010

kdyz si kliknes vpravo nahore na nastaveni, je tam ktera fotka je ok a ktera ne a kdyz kliknes na to mas tam dokonce ukazky, no a jelikoz ja na fotce byla s pritelem a nebylo nam az tak dobre vydet do obliceje, nebyla ok .... myslim ze ji nevymazou hned, ne kazdeho napadne koukat jaka fotka muze byt a jaka ne .... me to napsala mirusch, mrkni na to ....

blondynka400
23. mar 2010

schnucki, hm, no tak já počkám, jestli mi to smažou. Když ano, tak už žádnou dávat nebudu, nechci aby mi tam bylo dobře vidět do obličeje 😀

meleri
23. mar 2010

Blondy,

dík. jako pořád na to ještě myslím, ale tím že už jedno dítě mám tak je to prostě jednodušší.

Schnucki,
já nevím, mi se už do toho nechce. jsou to přecejen stresy, chci si užít malého, je ted fakt super, je s ním kopec srandy, a v tom první trimestru je taková únava! jaksi se mi to ted všecko připomnělo, že to těhotenství není vždycky sranda...počkám aspon jak už bude mít skoro ty dva roky..taky by už pomalu mohl být bez plínek.

holky s těma fotkama mě to sere...jako je to přece každého věc co si tam dá!! přece každý nemá chuť ukazovat všem svoji fotku...nechápu to... 😠

mirusch
23. mar 2010

Kleo, no teda zase 😠 A prosim ta, co si vlastne nepovies? Ja ich chapem, ze chcu maleho navlacat, ale mala si im rovno na zaciatku slusne vysvetlit, ze mate rezim a ze ho chces dodrzat a ze sa bude vsetko podriadovat dietatu a nie tomu, kto ho chce mat na rukach. Ja sa tiez neodvazim u kamosiek robit si co chcem. A ked dieta spi, tak sa musim k nim dotrieskat sama, aj ked ma mali vyzdvihnut. Napriklad.
Drzim ti palce Kleo, vela trpezlivosti, ale nabuduce si proste povedz svoj nazor. A co manzel na to? Ja by som mu za trest prenechala nocnu sluzbu 😠 Nejako to prezi moja. Cmuk.

Meleri jasne, ze by to mohlo ist aj bez hormonov. A nie je nejaka ina moznost? Nejaka setrnejsia? A keby si aj ty skusila Femigard? Alebo ine bylinky?

Emily, tak naaaadhera. Aj fotocka, aj sprava, este nech ti tie testy vyjdu dobre a uz sa len tesit mozes a kaslat na sefku. Tesim sa z teba.

So Schnucki som uz kecala hodinu, tak to hadam stacilo na vyjadrenie sa 😀 Inak ty ako citas, ze antibiotika zabrali? Velke prd, mala som alergicku reakciu.
Dnes som volala sestricke, ze teda druhe treba a ona, ze mam este zobrat stare a prist na obed. A ja teda ze nie, ze este chcem zit a tak sa opytala lekarky. Samozrejme, ze som hned mala prist 😒 Tak mam dalsie antibiotika a som zvedava co sa stane. Porusili sme vsetky planovane terminy a cakame, ci zapal (inak zapalila sa mi kost) prejde alebo proste zub musi ist von. Si to asi hodim. 😝 A boli a boli svina.

kleopatris
23. mar 2010

diky babulky za podporu 🙂 som vedela, ze nesklamete 😵 manzel o tom vie, ale nechce zase zazit, ze sa mu tu svokra s brutalnym placom psychicky zruti jak minule....takze drzime vsetci hubu...proste teroristka 😠
este sa musim pochvalit 😵 boli sme prave u Dr. a vsetko je ok, a malicky uz ma 5,05 kg a 59 cm 😵 sme pribrali za dva tyzdne pol kila 😀 takze moze byt, ze mlieka mam jak vzdy, ale nas papkac proste zrazu potrebuje viac 😝

mirusch
23. mar 2010

Kleo, jasne, ste proste sikovni a ty zvladnes vsetko 😵 Vsak papkac ma pri tej svojej vahe a dlzke aj spotrebu, to je jasne. Neboj nic, bude lepsie.

blondynka400
23. mar 2010

meleri, taky si myslím, že když už jedno máš, že se to lépe snáší, ale neboj, přeci není jediný důvod, proč by to nemělo vyjít podruhé 😵
S těma fotkama to vidím přesně jako ty. Některé věci jsou pro mě hold nepochopitelné 😝

Naše mirusch má vzorovou fotku 😵 😀 😀

kleo, 250g za týden, to je ukázkový přírůstek 😉. Oni tya miminka fakt občas rostou skokově horzně rychle a chvilku se zdá že mléko nestačí, ale on se mateřský organismus ryhcle přizpůsobí... Váha je to pěkná, to ne že ne. To jsme víc než o měsíc starší, a takovouhle váhu nemáme (ikdyž jenom o kousek), ale co. Holčička je lepší hubená, v centimetrech na délku ale stále vede, tak alespoň něco 😀 😀 😀
Ikdyž už se mi nezdá tak vyzáblá jak byla, občas má i nějaký ten faldík,i když malinkatý a tvářičky má jak budulínek 😀

mirusch
23. mar 2010

Blondy, jasne, uz kaslem na skryvanie. A ked ma niekto nastve, tak fotku zmazem a hotovo. cize ked sa tu na vas bude usmievat kreslene dievcatko s copami, tak mirusch niekto nastval 😀
Blondy a neposles nam zase nejaku tu fotocku? Ako update, nech sme v obraze? 😕