Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
27. máj 2010

No su naozaj dobre... 😝 Ozaj idete tento vikend pozret do toho obchodu co si spominala? Mojmu manzelovi volal dnes kamarat, ze maju nejake veci pre nas ak chceme...Oni maju dve deti 2 rocny chlapec a 10 mesacna Lota, tak uz asi neplanuju dalsie.Tak sa tam zbehneme pozret, ze co vsetko maju.

emily327
27. máj 2010

ahojte, tak som doma. Mam pocit,ze mam dva balvany namiesto noh ☹ Som fakt unavena, este je tu dnes cely den pod mrakom a kazdu chvilku sa rozprsi, idealne pocasie na spanie. Mala by som urobit kapustu na zajtra, ale sa mi fakt vobec nechce.
Blondy, to fakt mozem v pohode spavat na brusku? Ja sa bojim,ze malu velmi pritlacim a ze jej ublizim. Preto sa podvedome hned zobudim a hladam si polohu. Inak mna ked sa pytaju ludia,ze v ktorom som mesiaci a ja poviem,ze v 5.tom tak kukaju na mna ako na zazrak. Mam pocit,ze moje brusko je uz asi fakt dost velke. Buduci tyzden aspon podla tabulky co som nasla sa 6. mesiac zacina 22+2 tak to bude v utorok, kedy zacneme 6. mesiac.

Ivana, ja som presne taka ista, rada skusam recepty z netu. Vzdy si precitam co do toho ide a uz zo skusenosti viem,ci to bude podla nasich chuti alebo nie. A ta piskotova torta je super. Asi ju urobim cez vikend. Inak taky dobry melon by som si dala aj ja. Len tu co maju v Lidl a v Tesco, tak vobec ako melon nechuti. Je sice cerveny ale ziadna chut ☹ Uz sa velmi tesim na Slovensko, na nase hrozno, melony a hlavne paradajky z trhu, ktore chutia ako paradajky.

Inak dnes mi finftle pisala,ze jej volali z nemocnice, ze uz dostali papier od jej lekara na UTZ ale,ze je na cakacej listine 😀 Tak uvidi, kedy jej zavolaju,ze maju pre nu termin a ak nie,tak v 20tt pojde asi do tej sukromnej kliniky kde som bola aj ja. Dala som jej cislo, tak si tam moze zavolat a objednat sa. To uz by jej mohli povedat aj pohlavie 😉 Inak stale zvracia hlavne vecer, malo papa. No chuda ma to tazke, je asi na tom podobne ako bola Kleo. hm dufam,ze jej to coskoro prejde a bude si tehu uzivat ako my 😉

ivanajelinek
27. máj 2010

Ahoj Emily...tak to poznam, mat balvany namiesto noh... 😠 Vidis, mne zasa hovoria niektory, ze ani nevyzeram ako tehotna, skor ako keby som prehltla fotbalovu loptu...Ale nevadi.Hlavne ze sa citime dobre a aj miminkam je u nas bruskach dobre, nie?
No ja vie, s tymi melonmi z Lidl alebo tak to poznam...Radsej si kupim raz za cas drahsi ale viem ze naozaj bude chutit a ze neskonci v kosi...No a na zeleninu z trhu sa tesim aj ja ked pojdem domov.Ved to uz je za 2 tyzdne...Tu je tiez kazdu sobotu trh so zeleninou, ale ja musim vzdy pracovat, tak tam nestiham ani ist...
No a akoze finfrle este nemala ziadny UTZ?

emily327
27. máj 2010

ahoj Ivana, jasne mne to nevadi,ze mam vacsie brusko. Hlavne nech ma nohy odnesu 😀 Na ako dlho ides na dovolenku na SK? A aj doma pojdes na nejake vysetrenia co sa tehu tyka? No Finfrle mala prvy UTZ ked bola v 7tt. Co je este dost skoro na to aby bolo vidno, ci je vsetko ok. No dufam,ze do 20tt ju objednaju.

ivanajelinek
27. máj 2010

No idem na 10 dni...Ale bez mm, lebo nemoze a chce si setrit dovolenku ked sa narodi maly.Tak idem s jednou kamoskou odtialto...Nie, na ziadne vysetrenia nejdem...Tu som so vsetkym nadmieru spokojna...
A ty, uz sa asi tiez tesis, ze? A to ste si ako objednali to auto, ktore vam preveze vsetky veci?A nebude ti trosku smutno? Mne by sa hrozne tazko odtialto odchadzalo..Som si tu akosi zvykla...

emily327
27. máj 2010

aha no skoda,ze mm nemoze. Ale bude super, ked sa maly narodi,ze bude s vami. Ja sa fakt neviem dockat, hlavne,ze ma doma pozrie gynekologicka a nie len nejaky lekar, co ani nevie co robi. Batozinu posielame jednou slovenskou spolocnostou z Dublinu, oni to u nas v IRL vyzdvihnu a dovezu to priamo k nam domov na Slovensku. Takze je to super. Bude to stat nejaky ten peniaz, ale ina moznost nie je. Sme radi,ze vobec nieco take funguje tu v Irsku. Nie vobec mi smutno nebude. My sme sem isli s jedinym cielom, zarobit na byvanie a odist. ja tu nemam ziadnych skoro kamaratov, ktorym by som doverovala a mohla sa na nich spolahnut a ani rodinu.Doma mame rodinu, kamaratov a predsa doma je doma. Neviem si predstavit zit navzdy mimo Slovenska.

schnucki
28. máj 2010

dobre ranko,
tak ja zas strasim 😀 vcera se mi tu v 8h vecer objevil manzilek, tak jsem ho mela na noc doma 😀 v pet uz zas vstaval a uz je zas pryc ....

ivus jojo, jedem tam zitra, chceme tak kolem 9 rano vyjet, at mame na to cely den ... pojedeme do toho velkeho obchodaku kvuli kocarku a vecem na malou, potom se chce pritel podivat na auto, pak asi do sconta na skrine a nakoupit .... beru si sebou muj notysek a poznamenam si ceny, znacku a tak, at vime co jeste nasetrit 😀 treba i neco vezmem 😀

emily tady bylo vcera krasne, ale dneska uz zas prsi 😝
ta finfrle me mrzi, ale aspon uz se to nekam hlo 🙂 to je dobre 🙂 .... jinak ji moc pozdravuj, moc na ni myslime 😉

emily je super ze neco takoveho existuje, si predstav to tahat autem nebo letadlem 😝

ivus a kdy ze to jedes? ... ja si volala s nasima a ty se chtej pokusit nekdy prijet k nam, abych se nemusela trmacet tu cestu 🙂

jdu se jeste natahnout, treba usnu 🙂

schnucki
28. máj 2010

jinak ja jsem si tu v nemecku zvykla a nejak nemam problem tu zustat, ... ale asi to dela hodne to ze jsem tu nasla kamarady ... i kdyz pokazde kdyz nasi odjizdej nebo my jedeme od nich tak bulim 😝 .... ale vsichni se uz smirili tak nejak s tim ze uz tu zustanu ... a tak daleko to k nasim neni 🙂

ale verim ze se tesis domu 🙂

meleri
28. máj 2010

ahoj holky,
nevím co napsat, vůbec nic mě nenapadá asi by bylo lepší kdybych nepsala nic než tak.. 😝

ale aspon vás zdravím! 🙂

blondynka400
28. máj 2010

shcnucki, no já jem si jí na to tak naučila, takže to prostě bere jako hotovou věc... 😀

janulka04
28. máj 2010

kocky, ja stale kinderko a kontrola v pondelok...najneskor 5.6 vyvolavacka 😀
proste, moja mala chce byt u maminky 😉

blondynka400
28. máj 2010

janulka, se jí nediv, komu by se chtělo ven. Vžďyť je jí tam dobře 😀

janulka04
28. máj 2010

veru, blondy...tak ja si uzijem este ten tyzden..ved je to moje posledne tehu... 😵
este mi to bude chybat... 😀

blondynka400
28. máj 2010

janulka, poslední? Jsi si jistá? 😕 😀 😀 😀

janulka04
28. máj 2010

myslim, ze staci, blondy....ono je to trosku komplikovanejsie...ale som rada, ze mi bolo dopriate este toto babatko...a hec!!! tri baby 😀
normalne sa cudujem, ze som chcela chlapca... 😀

schnucki
28. máj 2010

ahojik holky,
tak jsem se probrala z komatu 😀 se mi povedlo jeste usnout a spala jsem az do pul 11 😀

blondy ale je to super, ze ani neprotestuje 🙂 ...

jani komu by se taky chtelo do takoveho pocasi 😀 .... me by stacili deti dve 😵 .... jani vy by jste chteli jeste ctvrte?

janulka04
28. máj 2010

schnucki, j urcite nie,..... 😀
ja som vzdy chcela len jedno 😀

schnucki
28. máj 2010

ti to s tim jednim nejak nevyslo 😀 ... ale holky jsou super 😵

ja chtela vzdycky dve, druhe bych brala kluka, tak uvidime 🙂

janulka04
28. máj 2010

schnucki, praveze ma to asi malo presvedcit, ze jedno je nic moc....som naozaj velmi stastna, ze som "dostala" dva take pokladiky...a teraz tretia k nim...no uz nemozem byt viac stastna... 😵

emily327
28. máj 2010

Janka, no moja tak si to uzi tie posledne dni 😉 A mozno sa mala prihlasi skor. Drz sa 😉

schnucki, dakujem pozdravim ju, verim,ze finfrle uz do buduceho tyzdna bude mat internet a bude s nami online 🙂 No lietadlom si to neviem ani len predstavit tahat tolko veci, sak by sme sa nedoplatili.

Za hodku idem do prace, hrozne sa mi nechce. Som velmi unavena, hlavne psychicky. Mam strach,ze nevybavim co treba pred odchodom na Sk 😒 Co mate v plane na vikend?

emily327
28. máj 2010

inak my mame tiez v plane 2 deticky 🙂

schnucki
28. máj 2010

jani sice male neznam osobne, ale podle toho co vypravis to jsou opravdu zlaticka 😵 a krasne po mamince 😉
ja jsem vzdycky chtela vic jak jedno, aby nebylo samo ... ja sice mela se segrou casto hadky, ale znam par lidicek co jsou bez sourozence a vzdycky si nejakeho prali ... a ja jsem za segru rada 😀

emily a co musite jeste vyrizovat?? .... neboj, urcite to zvladnete 😉 ... nebudes mit trosku casek az skoncis v praci? nebo to mas tak ze skoncis a rovnou vyrazite? .... a jinak je vsechno v pohode??

my mame zitra nakupy a litani po obchodech, pokud bude hezky chce manzilkuv tatka grilen .... no a v nedeli jeste nevime, ale nejspis vecer k sousedum jako vzdycky 😀

janulka04
28. máj 2010

Tak ja mam brata a cele detstvo sme si robili len zle...a teraz sa straaaaaasne lubime... 😵
som rada, ze ho mam 😵

schnucki
28. máj 2010

u nas to bylo podobne, myslim ze jak jsme byli starsi tak jsme si vic a vic rozumeli a nelezli jenom na nervy 😀

uz mam doma manzilka, flaknul se mi na gaucik, pak pojedem nakupovat a o pulnoci musime vyzvednout jeho nakladak 😝

ivanajelinek
28. máj 2010

Ahojte 🙂 Schnucki idem 10-teho na 10 dni domov. A presne ako vravis, my sme si uz tiez zvykli ale ked odchadzame zo slovenska alebo navsteva od nas, tak mi je vzdy hrozne smutno...
Tak pekne zajtra pokupujte...Ja ani momentalne nerozmyslam ze kolko deti...ono to pride jak to ma prist a hotovo.
Dneska mi sef povedal, ze ak chcem, mam mu doniest papier od mojej dr. ze nemozem vykonavat pracu v gastronomii, kedze nosime takze taniere, beham po schodoch, lebo to je dvojposchodova restauracia a nemoze mi poskytnut inu pracovnu cinnost, takze by som mohla byt doma alebo len na tie 4 hodiny prist robit a dostala by som tolko penazi ako doteraz.tak uvidim ci nieco vybavim. Nebolo by to zle. On mi dnes tiez povedal, ze sa mam setrit a neprehanat to, ze najmä ked zacnu tie tepla ze to je fakt narocne.
Ja som si trosku polezala ked som prisla z prace a teraz neviem co robit. Asi zasa na gauc.ked mna aj pri lezani boli ten chrbat. Manzel odisiel hrat inline tak sme zasa sami. 😒

emily327
28. máj 2010

Ahojte, tak uz som doma aj ja. Ivana ma tak navnadila tym melonom,ze som si cestou z prace bola kupit a mna kupila som si v takom obchodiku so zeleninou a je uzasny. Uz som zjedla za misku 😀 Inak Ivi vitaj v klube 😀 Aj my sme same. Inak s tou pracovnou dobou by to bolo super. Ak este s taniermi behas do schodov no to nie je vobec dobre v tehu. A sef ma pravdu, mala by si sa setrit a ak ti daju tie iste peniaze, tak preco sa namahat viac ako je potrebne? Mas dobre,ze mas sefa akeho mas. U nas v praci im je viac menej jedno ci beham alebo nie. ale ja som uz davno prestala behat, uz len chodim 😀 Nahanala som sa 2 roky,nech sa teraz nahanaju irky. Aj tak su take lenive,ze je mi z nich zle. Trosku pobehne a uz ma dost. A zajtra Ivi pracujes? Ved lekarka by s takym papierom nemala mat problem nie?

ivanajelinek
28. máj 2010

Ahoj Emily 😉 No zajtra pracujem...No v utorok mam termon s hebamme u mojej dr. tak sa jej na to spytam ako to je...Tak ak sa to tak bude dat, tak to tak urobim.Inak mne ten cas tak hrozne leti, ze sa zachvilu ani nenazdame a budu nase pokladiky na svete...No ja uz melon nemam, ale dnes mi manzel doniesol priamo z pola jahody a redkovky...To mozeme tiez 😀 A ty tiez zajtra pracujes?

emily327
28. máj 2010

Ivana ano ja zajtra pracujem a potom mam nedela a pondelok volno. Tak potom daj vediet, co ti na ten papier povedali a bolo by to fakt super, ak by ti ho dali 😉 No aj mne to hrozne leti, teraz som si nasla // a uz buduci tyzden zacinam 6.mesiac a posledny v praci. Ani sa mi tomu verit nechce. Ale my sa uz na nasu princeznicku velmi velmi tesime. Mnam jahody z pola... Hned by som si za misku dala. Ja som uz taka z tej prace unavena, posledne 2 hodky su pre mna najtazsie.

Inak finfrle dnes bola u svojho lekara a predstavte si,ze sam jej navrhol aby zostala este doma, ze ma prist na kontrolu az za 3.tyzdne co je uplne super. Jej sa viac oplati byt doma ako chodit do prace a tam sa namahat. Ale hlavne, este nie je fit a stale po veceroch zvracia. Uz sme sa dohodli,ze sa urcite streneme. Velmi sme si sadli aj my dve aj nasi chlapi si rozumeju, len skoda,ze my odchadzame ☹

ivanajelinek
28. máj 2010

ja byvam tiez dost unavena v praci...Tak to je super, ze moze finfrle este doma zostat.Ale hadam jej uz bude len lepsie...
Inak bolo by super, keby sme sa mohli niekedy vsetky z tejto temy stretnu, ze? Ale to sa asi nepodari...
A co mate v plane v nedelu?

emily327
28. máj 2010

ivana to by bolo super sa stretnut, hned by som sa 😉 No nedela klasika u mna, budem sama, drahy v praci, budem oddychovat a upracem byt a to je tak vsetko. Co ty?