Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
28. máj 2010

No este neviem...Poobede som pozvana ku kamoske na narodeniny, tak sa tam aspon ukazem.A asi sa skusim vyspat, navarime nieco a oddychovat...Hlasia prsat, takze si moc nenavyberam. 😖

ivanajelinek
28. máj 2010

Schnucki merala som brucho 92 cm, ze aka modelka 😀 😀 😀

schnucki
28. máj 2010

ahojik holky,

ivus to by bylo super kdyby jsi pracovala min hodin a mela za to stejne penize 🙂 mas super sefa a urcite se na to doktorky zeptej, oni by ti nejaky potvrzeni dat meli 😉 ....

ahojik emily, a jak se mas ty??

ivus 92 je taky dobry 😀 😀

emily nechces si taky zmerit brisko??

my musime asi tak za hodku vyzvednout priteluv nakladak, ale ja tu uz ted umiram unavou 😝 dneska mam celej den pocit hladu, uz z toho nemuzu, prave jsem sporadala 3 krajice chleba a mohla bych pokracovat 😝

emily327
28. máj 2010

ivana, vzdy mi pride tak luto,ked si tu citam,ze idete ku kamoske a grilovat ku kamosom ☹ Ja som tu cely cas sama fnuk

schnucki, dakujem moja mam sa dobre, len malinko unavene. Ale to vzdy po praci. Inak sa uz fakt neviem dockat jula a odchodu domov, len sa bojim aby sme odleteli fnuk kedze prognozy co sa tyka sopiek su zle, kazdu chvilu by mala buchnut ta druha hm no dufam,ze odletime. Inak ja mam tiez dni, kedy som nonstop hladna. Az mam strach,ze ma na konci tehu neunesu nohy.

babulky jasne chcem si zmeriat brusko ale ja nemam krajcirsky meter len taky co maju robosi co sa vytahuje z puzdra. A to si meriate cez pupok? Mam pocit,ze som uz v 8. mesiaci take mam velke to brusko. Dnes v praci prisla klientka a mala brusko fakt iba o trosicku vacsie ako ja a ja ze kedy ma termin? A ona na mna,ze dnes 😀 😀 tak som sa dobre pobavila. Som ratala,ze povie v juli a ona,ze dnes xixi no mozno sa mi to len zda,ze moje je take velke zhora to vyzera uplne inac ako ked sa pozriem do zrkadla, tak asi preto.

schnucki
28. máj 2010

me na to mereni privedla pani v salonu 😀
emily normalne pres brisko .... ja jsem ten metr nasla v siticku, tak jsem hned merila 🙂
tak to je dobry s tim briskem 😀 ...

na me manzilek dneska v krame ze jestli jsem si vsimla jak me lidi pozoruji a ja jak to mysli, a on ze zensky se lehce usmejou, panove koukaj a deti koukaj tak zvedave co to jako je 😀

emily327
28. máj 2010

tak moje brusko ma 95cm 🙂 kolko si mala ty schnucki?

schnucki
29. máj 2010

dobre ranko holky,
tak jsme vzhuru, prijeli jsme vcera asi kolem pul2 rano, ja mela co delat abych za volantem neusla 😝
emily tak ja te dneska navecer ocekavam u nas a budem grilovat 😉 ... vim jak je to blbe, ja kdyz se nastehovala k pritelovi tak jsem tu dlouho nikoho neznala, az co jsme si nasli bytecek tak jsem poznala sousedku a hned mi tu je lip 🙂 a jak to jde zajedu i k mirusch, ... ale neboj, jeste par tydnu a budes doma a budete grilovat az do aleluja 😉

emily taky hezky tech 95 😵 ... ja uz mam 100cm pres brisko 😀

a co mate dneska vsichni v planu? my se nasnidame, ja skocim pod sprchu a udelam si velkou svacinu a kolem 9h vyrazime na velke nakupy, teda spis obhlidku 😀 ...

jani netrpelive ocekavam sms 😵

barbora87
29. máj 2010

Ahoj schnucki
ja som mala zase psycho sen ze si manzelik nasiel inu a chcel ma opustit!a zlto bol este taky realny sen no fuuuj...jeee grilovacka super...no ja som dnes sama doma az do vecera do10....takze neviem co budem robit...ale vcera som sa doobeda stretla s kamoskou a chodili sme trochu po obchodoch prisli sme az po3ku mne som bola k.o.!a bola u mna do pol7tak sme kecali a urobila som cestovinovy salat...

Jani drzime palceky!!!

schnucki
29. máj 2010

ahoj barbor,
teda ty mas sny 😀 .... ja takovy ty sny co jsou hodne relany nemam rada, se pak probudim a premyslim jestli se mi to zdalo nebo ne 😝
no vidis, takze super den vcera 🙂

holky my letime, tak se ozvu navecer .... preju vsem hezky den 😎

janulka04
29. máj 2010

ahoj, kocky, ja stale kinder 😀
uz je tu patranie??? 😀 😀 😀
nic sa nedeje, malej sa nechce...a dnes nieje pekny datum 😀 😝

ja dnes nevarim, ostalo mi zo vcera plnene kuriatko, zemiaky s vnatkou a polievka s knedlickami...akurat spravim kolacik taky tvarohovo cucoriedkovy a vecer budem zehlit, kedze je hnusne vonku

emily327
29. máj 2010

dobre ranko, tak my sme dnes spali ako zarezani. Zobudila som sa o 10:00 🙂 Schnucki, tak prajem pekny dnik, nech nieco najdete a vyberiete pre malu.
Janulka, no malej sa fakt z bruska nechce co?
Barbora, take sny som mala aj ja na zaciatku tehu 😀 Je to hnusny pocit, tak ako pisala schnucki, ked sa zobudis a nevies, ci to bol sen alebo realita.
Tak ja utekam do prace, prajem vam pekny dnik a vecer napisem cmuk pa pa

ivanajelinek
29. máj 2010

Ahojte kocky. ja uz som doma z roboty.Hrozne ma boli moj chrbat fnuk fnuk...
Dneska moj manzel trochu poprehadzoval nabytok a ide ma roztrhat od jedu...Dal do obyvacky pocitacovy stol, a vyzera to tu jak u ciganov.mame cerveno ciernu obyvacku aj steny aj zavesy a on sem do rohu supne dreveny bledo hnedy stol..No neporazi vas? Na chodbe tiez prehodil nejake veci, to neni az take zle.Tak sa musim trocju ukludnit aby som nevybuchla od jedu... 😠
Musime pomaly veci aj nabytok zo zadnej izby vyhodit. Doteraz to bola pracovna a hostovska izba,ale teraz to bude izba pre maleho.Takze asi pojde vsetko prec.Lebo stahovat sa mi zasa nechce, este tu byvame len rok a pol...tak som sa vam trosku postazovala a uz mi je lepsie... 😉
Ja si chcem ist dnes pozret nejake tehu veci a aj do baumarktu nejaku tu farbu..Teraz neviem ci to vobec necham mm vymalovat.Asi si to vymalujem sama.
Jani ja tiez kukam furt na telefon, ci nedojde nejaka sms a nic... 😝

schnucki
29. máj 2010

ahojik holky,
tak my jsme zpatky, jsem vyrizena, asi se natahnu na gauc a pokusim se prospat 😝 .... taaakze, kocarek jsme vybrali, bude to Hartan 😀 jeste jsme ho neobjednali, vytisknu dneska vsechny barevne kombinace aby se manzilek mohl taky podivat a uvidime jestli objedname ten co jsem vam ukazovala, objednavat ho budeme koncem cervna 🙂 .... koukali jsme i takove ty mrizky na hrani, meli i takove kde muzu dat i male miminko, ty se nam moc libili .... skrinku se stolkem na prebalovani jsme zatim nenasli, ale libi se mi kombinace jako ma ivca, akorat ze ta hneda po stranach bude svetla a ne tmava, ale v tom obchudku to nemeli, tak nevim kde to ted schanet 😝 ale kazdopadne mame jasno ze to bude bila s tou svetle hnedou po stranach .... takze jsem celkem spokojena 😀

jani ty nas teda napinas 😀

ivus no to bych ho asi prizdila, my mame taky pracovnu misto detskeho pokoje, mame tam postel, ja psaci stul, skrin a regal, vsechno pujde pryc krome meho stolu a ty regaly chceme ve svetlem, jeste nevime jsetli to nekam dame nebo vyhodime, ale rozhodne to pujde pryc .... ani se ti nedivim ze penis, nekdy jsou na odstrel 😠 .... nastesti by meho nenapadlo neco tu stehovat aniz by mi o tom rekl .... a co ted?

emily327
29. máj 2010

ahoj schnucki, tak ako vidim, vela ste toho videla a co to aj vybrali. Tak som rada. Inak to chodenie po obchodoch je fakt dost unavne,ze? Inak my nad detskou izbietkou este nerozmyslame. aj tak malinka bude s nami v spalni minimalne rok,
prebalovaci pultik je prakticky tiez len prve mesiace a potom je uz na nic, tak sme sa rozhodli,ze dame urobit iba komodu a na nu uz mame prebalovaciu podlozku, tak to staci a tu vyuzijeme aj pri kupkani. Kociarik mame, postielku tiez. Budeme musiet kupit iba matrac do postielky asi. Ale to je malickost, no uvidim az doma v reale ako vsetko vyzera, podla toho mozno budeme este dokupovat.

Ja som prave prisla z prace. Zastavila som sa za kamoskou - je tiez tehotna v 16tt v robote, ona pracuje v takom nakupnom dome, kde predavaju oblecenie. A nasla som pre moju malu princeznicku v akcii saticky 🙂 Su fakt rozkosne. A bola som aj kupit kamoske darcek k narodeninam. Dufam,ze sa s nou zajtra stretnem. Uz iba 5 tyzdnov a navzdy opustime irsko. Aspon dufam,ze odletime. Dnes toho v praci ani nebolo prilis vela, tak som rada,ze ani nie som moc unavena. Musim upratat a chcem upiect nejaky kolacik na zajtra, ak by dosla navsteva. A ak nepride, moj drahy sa len potesi 😀

ivanajelinek
29. máj 2010

Ahojte.Tak uz som sa ukludnila. 😉 MM mi povedal, ze to dal do obyvacky len tak provizorne, ze dokedy sa ta izba vzadu nevymaluje, ale ze jemu sa to tiez nepaci v tej obyvacke.Tak som rada. Boli sme v baumarkte, kupili sme farby zelenu a zltu a budeme na stenu este nieco malovat.nalsi sme nejake motivy na nete, tak to cez projektor zväcsime na stenu, obtiahneme obrysy a vymalujeme... Boli sme aj v H&M , chcele som kupit nejake vecicky, ale ved maju vsetko len tale letne, tenke a s kratkymi rukavmi.tak pockam.kedy asi moze prist jesenna kolekcia do obchodov?Ja som si kupila tricko a 3/4 nohavice, mali akciu ze kupis 2 veci a zaplatis len jednu.Tak som za obidve veci zaplatila 20 eur. 😎
A teraz oddychujeme.
Scnucki tak si mala tiez narocny den 😝
Emily zasa nakupna horucka 😀 A aky kolacik ides piect?

emily327
29. máj 2010

Ivana prepac, som si nevsimla,ze si pisala 😀 No tak mm chcel iba vypratat izbu a ak to bude iba docasne, tak to vydrzis 😉 jessena kolekcia do obchodov zvykne prichadzat koncom augusta, zaciatkom septembra. Ani nie nakupna horucka, len jedny saticky. Boli rozkosne a za super cenu, tak aj preto. Ale v pondelok ideme na nakupy, mam zoznam co este vsetko treba. Hlavne vela body a dupaciek to treba do zasoby a my nakupujeme do roka, tak preto je toho vela. A upeciem iba marhulovu bublaninu, uz dlho som ju nepiekla.

barbora87
30. máj 2010

Ahoj babule ako ste sa vyspali?no ja som vcera isla neskoro spat lebo som cakala na manzelika ale aspon som mohla ist hned rano na wc po3dnoch...beriem to ako bozi dar🙂
a co dnes mate v plane?ja mam doobeda muzicka doma potom ma hokej a poobede ide zase robit:(takze budem zase sama...

ivanajelinek
30. máj 2010

Dobre ranko 😉
Emily, no praveze tu maju teraz vsade len bodycka s kratkym rukavom.A to moc nechcem kupovat, neviem ci to vyuzijem ked sa male narodi koncom septembra.
Barbora my chceme dnes zacat malovat izbu a potom idem poobede ku kamoske na narodeniny.
Vcera som nasla moc krasnych obrazkov, ze co by som mohla nakreslit na stenu a ja sa teraz neviem rozhodnut.Neviem ci radsej Winie Pooh, Tom a jerry alebo krtka z tej rozpravky...No kedze ja som hrooozne nerozhodna tak to bude tazke 😀

Janulka tak ako? Este mi neprisla ziadna sms 😝

schnucki
30. máj 2010

dobre ranko holky,

ja se ted vyhrabala z pelechu, manzilek mi dela michana vajcka 😀 ....
vcera me ty nakupy fakt zmohly, ... my jak jsme v noci jeli pro to auto a vstavali uz v 8h tak jsem byla i nevyspala ....
jinak emily ja taky premyslela o komode a na tu dat tu podlozku na prebalovani ... a asi to tak i udelame 🙂 .... vcera jsem si volala s tatkou, segra s mamcou nakupujou o sto sest 😀, dohodli jsme se ze udelam seznam c budem pro malou potrebovat, (jako vanicka a tak), napisu k tomu ceny a oni mi to srovnaj s cenama v cechach, .... tatka si mysli ze i ten detsky pokoj by jsme se hnali v cechach levneji (potrebujem jen skrinku a komodu na prebalovani) .... dostali jsme par korunek k svatbe, tak by jsme je mohli takhle vyuzit a alespon moji mamcu nejak zabavim 😀

tatka vcera rikal, ze kdyby jsme nebyli tak daleko, mam ji tu kazdejch 14 dni 😀 ... posilala jsem jim fotecku briska a segra ze skoda ze nejsme bliz .... tak takove veci me vzdycky mrzej ☹

emily kdybys mela csek poslala by jsi mi recept na tu bublaninu?? prosim ...

ivus ja ted taky nesezenu bodicka s dlouhym rukavem, proto jsem koupila jen par s kratkym, a spis koukame po ostatnich vecech .... ale myslim ze v zari uz by meli mit ....
je super ze to manzilek myslel jen provizorne 🙂 .... jinak ja bych dala krtecka 😵 .... Winie Pooh me az tak nebere, ale Tom a Jerry jsou taky dobry 😵 .... nechces mi prijet taky neco namalovat na zed??

ahoj barbor .... manzilek hraje hokej??

barbora87
30. máj 2010

Ahoj schnucki hej hraje hokej ale len ako hobby...no to ti verim ze ta to mrzi ze nie su pri tebe...je nemam rodinu az tak daleko ale tiez boli situacie kedy by som mala rada rodinku pri mne aby sme sa vsetci spolu tesili...takto vsetky novinky im oznamujem cez telefon...a to neni ono...ale ked sa mimi narodi tak urcite pridu alebo?noja by som brala aj krtka aj tom a jerry ale aj winnie pooh...tiez sa nikdy neviem rozhodnut...

A co janulka???ze by uz mala chcela von?

janulka04
30. máj 2010

ahojte kocky....
ja som mala prisernu noc 😔 , zalahla som o deviatej desiatej a zaspala az pred stvrtou....zvracala som, hnacka, kazdu pol hodinku mi bolo treba na malu a nie ako vzdy, dve tri kvapky, teraz islo vzdy pol litra 😔 , no a migrena ako hrom 😖
nevyspata som, vyblvana z podoby a este ma ta hlava nepresla, dala som si detsky paralenovy cipok a zistila som, ze mam aj hemeroid prasknuty....netrafi ma???? 😕

takze ja som dnes K.O. 😔
zajtra poradna....
ach jo....

schnucki
30. máj 2010

presne, ale to ze jsem tehu jsem jim chtela rict osobne, ale jelikoz to stale nevychazelo tak jsme jim to oznamovali kdyz uz jsem byla ve 4.mesici 😀 to nam konecne vyslo k nasim zajet 😀 ....
urcite prijedou, maji v planu prijet ted v cervnu, ja pak budu v cervenci tyden u nasich kvuli kamaradky svatbe a az se mala narodi tak by nasi meli prijet ... budem se kazdopadne snazit jezdit k nasim casteji a i oni k nam ... ono tech 6h je prece jen dost ....

mozna to vypada ze se mala rozhodla konecne jit ven, ale zatim zadna sms, tak cekam a cekam 😵

emily327
30. máj 2010

Dobre ranko, vobec som sa nevyspala fnuk Celu noc mi bolo divne pri srdci ☹ Nedalo sa mi spat a este ma skrabalo v hrdle. fnuk No esteze mam dnes volno.
Inak k tym body s kratkym rukavom ja som tiez hlavne hladala s dlhym ale kamoska co ma malu, mi pisala,ze body s kratkym rukavcekom je ako pre nas dospelych tielko,ze to sa dava babatku stale a na to potom dupacky. Takze toho nie je nikdy dost. Lebo ani ja som tu uz nebhla najst s dlhym rukavom, uz je po sezone a povedali mi,ze najskor az v septembri, co ja uz budem na Slovensku. Tak aspon teraz viem,ze to body s kratkym rukavom je celorocne 😀

schnucki, jasne poslem ti do IP ten recept je uplne jednoduchy 🙂

barborka, ja tiez budem cely den sama ☹

emily327
30. máj 2010

Janulka, boze to co pises je ako zly sen kazdej tehulky. Uz nech mala pride na svet a nech uz ti je lepsie. Mne na migrenu pomaha studeny obklad na hlavu ale stiahnuty vzadu, aby cievy v spankovej oblasti boli pritlacene a chladene. Boze chuda moje skus ak sa ti dnes da aspon trosku cez den vyspat a dufam,ze mala sa uz coskoro prihlasi cmuk myslim na teba a drzim velmi palce, aby ti bolo lepsie cmuk

janulka04
30. máj 2010

ahoj, emily, celu noc som bola obkladova, cipok som az rano dala, lebo to uz sa nedalo vydrzat.... 😔
esteze je dnes mm doma...a tea tvoja noc tiez nic moc.... ☹

emily327
30. máj 2010

janulka, no to je dobre,ze je mm doma, nech vezme male von a ty si doma zdriemni ak sa ti bude dat.

barbora87
30. máj 2010

Jezis to ste mali hororove noci:(((
ja trpim na migrenu skoro 10rokov ale odkedy som tehu tak ziadna migrena...len sem tam
ma boli prava polovica hlavy ale to je pohoda v porovnani s migrenou...
Jezis jani tak si len lahni a nic nerob...myslis ze sa mala pripravuje von?
A ako to je s tymi hemoroidami?nikdy som nemala ale pocula som ze v tehu sa robia...

Emily no keby si tu byvala tak ta pridem navstivit nech nejsi sama...

Schnucki no ja som to jedime mojej mamine povedala osobne ale ostatnym cez telefon...

janulka04
30. máj 2010

barbor, oni sa zvyknu robit hlavne po porode, tym tlacenim, vies? Ja to mam po porode, ale bol klud, kedze som ich hned liecila, no dnes ma to teda nepotesilo 😖
emily, asi nikam nejdu, kedze tu zase prsi, ale pospim si aj tak

emily327
30. máj 2010

jani, no hlavne si oddychni cmuk
u nas je krasne slnecno a kamoska irka ma vytiahla von,ze sa ideme prejst na plaz. tak sa velmi tesim, konecne nebudem cely den sediet sama doma a pojdem medzi ludi. Jaj som rada,ze mam aspon ju, hoci sa nestretavame tak casto ale ked sa stretneme tak to stoji za to 😀 pekny dnik vam prajem, napisem ked sa vratime ;)

schnucki
30. máj 2010

jeeezis holky to me moc mrzi ze jste meli takovou noc ☹ moc na vas myslim ....
jani odpocin si dneska, moc na tebe myslim a drzim palecky aby se to dneska neopakovalo 🙂

emily uzij si prochazku 😵 je super ze tam mas alespon nekoho 🙂 .... koukam ze mi sviti IP, takze predem moooc dekuju 🙂 ....

ja ani nevim jak hemeroid poznam 😝 ....

jinak tady dneska celej den zas leje, hruuuuza .... pujdeme dnes na chvili k sousedum poprat k narozeninam a vyzvedneme dneska postylku od rodicu 😀

ivanajelinek
30. máj 2010

Taqk my uz mame vymalovane dve steny na zeleno...Ostatne dorobime cez tyzden postupne.Sme stihli uz aj obed navarit a teraz mm odisliel niekam, maju z hokejoveho klubu nejake sedenie ohladom buducej sezony a tak.Ja sa tiez nachystam a pojdem ku kamoske..
jani len pekne oddychuj...Mozno ze je to predzvest ze malinka sa pyta von... 😉
Emily aj ja chcem receptik...
Inak aj tu sa pocasie zblaznilo.No horsie nez v aprili...