Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
3. aug 2010

@finfrle ja si myslim ze by se jeste mel jeden minimalne udelat ... tady delat tri velky utz, ktery jsou placeny od pojistovny ... me treba doktor uz dvakrat koukal na pupecnikovou snuru jestli je dobry tlak kvuli prisunu kysliku pro malou .... zeptej se na to radeji, nebo zkus tu kliniku ....

holky ja chci vasi energii na peceni ....

ted jsem se zblaznila do toho kolace .... zitra ho upecu a vezmu ve ct k mirusch ....

ivanajelinek
3. aug 2010

@schnucki ja ako vzdy nudaaaaa..Zehlila som mimi mini veci, sem tam cosi upratala...A teraz mi v kuchyni vybuchla bomba... 😀

@finfrle A to uz neurobia ziadny UTZ? A to preco? A CTG aspon robia?

ivanajelinek
3. aug 2010

@schnucki do akeho kolaca? 😨

finfrle
3. aug 2010

@ivanajelinek CTG je co???

schnucki
3. aug 2010

@ivanajelinek do kirschstreuselkuchen ... nevim jak je to cesky 🙂 ... sousedka nasla super recept, ze i druhy den je jako kdybys ho prave udelala, ty z kramu jsou vetsinou druhy den takovy uz ztuhly a tenhle ne .... akorat doufam ze se mi konecne povede poradne ten streusel 😀

a co jsi dneska varila ty ze jak po bombe??

finfrle
3. aug 2010

Si rikam,ze si zaplatim soukromy ale manzel me z toho zrazuje,ze je to zbytecny vydaj a ze je vsechno vporadku ale ja si rikam,ze bych radeji asi sla...no nevim.

schnucki
3. aug 2010

CTG je jak ti polozej takovy kolecka na brisko a poslouchaj tim srdicko .... nebo tim i kontrolujou kontrakce ....
me to ted delaj pokazde kdyz prijdu

ivanajelinek
3. aug 2010

To je taky pristroj, to ti napoja na 30 min. na brucho a pocuvaju srdiecko a kontoluju kontrakcie...Ja idem na to vo stvrtok..Moja hebamme to robi kazde 2 tyzdne o od 35 tt 2 krat do tyzdna..A aj dr.-ka to vzdy robi..
@schnucki budes chodit na tu akupunkturu?

ivanajelinek
3. aug 2010

Schnucki ma predbehla 😀

schnucki
3. aug 2010

@finfrle me treba doktor rikal ze je dulezity podivat se alespon jednou jestli je ten tlak v pupecni snure v poradku, aby mala nemela pozdeji malo kysliku, to by to museli hlidat ... ale tim te nechci nejak strasit, u nas je vse v poradku 🙂

finfrle
3. aug 2010

@schnucki Ivanka nene nic takoveho co ja vim nedelaji! ☹ nebo zatim nic nikdy...

schnucki
3. aug 2010

ivus nezlob se 😀

@ivanajelinek ja na tu akupunkturu chodit nebudu, u nas je to bohuzel kapanek komlikovany tim jak manzel pracuje v noci, ma totiz sebou auto ... a tady jsou vetsinou takove veci navecer ....

ivanajelinek
3. aug 2010

jaaaaj a tvoj dr. to nerobi? Uz ste boli pozret tu nemocnicu?Zajtra ides na kontrolu, ze?

schnucki
3. aug 2010

ja si teda myslim ze to ctg je docela dulezity ... zkus se na to zeptat ....
myslim ze ti ho delaj i v nemocnici aby koukli na kontrakce ....

mirusch
3. aug 2010

@schnucki A ja viem ake? Neviem, nepoznam, nevyznam. Sa desim toho a tesim zaroven 😅 😕 😝
Davaj si na seba pozor, nech ta vo stvrtok uvidim! Ale nevarim, obed objednavame. Ten kolac kludne dones, nenahnevam sa 😀

@finfrle Takze manzel ma prehlad o mojich zuboch? 😕 😀

Jj, sympos. Uz viem, preco ma manzel nahlasil k zubarke a nie k nemu 😀 😀 Ale nie. uvidime, ci mi pomoze a ak ano, tak fakt prestupim k nemu. Zubarka je sice dobra, ale mam na nu uz kvoli par veciam tazke srdce...

schnucki
3. aug 2010

@mirusch ja myslela ze rikal jake, ... ale asi jen na noc 😀 segra mela rovnatka na rok a mela barevne ty gumicky 😀
jo tak zubar sympatak joooo .... neboj, zitra toho nemam moc a hlaven uz nemusim vstavat kvuli krmeni kocek tak se snad vyspim 😀 ....

mirusch
3. aug 2010

@schnucki Tak to jo, barevne gumicky. By som si vybrala ruzove 😀 😀 No uvidime o tyzden. Si pamatam ze kedysi boli tie hmoty na otlacky hnusne, teraz chutia ako zuvacka a navyse su ruzove a zlte 😵 To je radost potom chodit k zubarovi.

ivanajelinek
3. aug 2010

Bomba upratana, pradlo povesane 😉 Idem sa natiahnut na gauc a pozriet nejaky film...

schnucki
3. aug 2010

@mirusch ted uz pry ty hmoty chutnaj dobre 😀

ja letim taky povesim pradlo a placnu se na gauc .... kdybych nahodou vytuhla, preju vsem hezky zbytek vecera 😉

mirusch
3. aug 2010

@ivanajelinek , @schnucki Sikovne! Ja sa idem navecerat a do postielky, zajtra cely den pracovny 😝 . Bru noc.

ivanajelinek
4. aug 2010

Dobre ranko... 😉

zuzanka7117
4. aug 2010

@ivanajelinek Dobre ranko aj tebe, ako sa spalo....ja idem dnes druhy krat na krv, koli hladine hcg.....ale do pondelka aj tak nebudem nic vediet...ani sa nebudem sestricky pytat aka bola hladina na prvy raz, radsej sa chcem vsetko naraz dozvediet v pondelok.

ivanajelinek
4. aug 2010

@zuzi ahoj...Tak drzim palce...Neboj vsetko dobre dopadne...No ved pondelok je tu predodvermi. 😉 ..ja viem ze tebe sa to vlecie, chapem tvoje pocity...Ale vsetky kocky sme s tebou a myslime na teba...Spalo sa celkom dobre, len trochu pobolieval chrbat...

zuzanka7117
4. aug 2010

@ivanajelinek Dakujem,.....ja som uz aj celkom kludna, nema cenu sa rozculovat, alebo zufat, to si necham na potom keby to nedopadlo dobre, ☹
Inak aj ja som sa vyspala v pohode, len som mala blbe sny. Vecer som si este pozrela krasny film o mladej kobylke a isla spat skoro o polnoci....
Tak ja pomaly idem majte sa pekne a prijemny den Vam aj vasim bruskam a babatkam.... 🙂

schnucki
4. aug 2010

ahojik holky,
tak jsem se konecne vyhrabala ... ja bych fakt mohla spat treba do obeda 😀

zuzi ivca to napsala hezky, vsechny na tebe myslime a drzime moc palecky .... pondeli je tu hned a do te doby te tu budeme zamestnavat 🙂

ja budu muset dneska pro placacku na mouchy, manza mi ji vcera rozbil a tady je takovejch much ze nechape odkud se furt berou mrchy 😝

a chci se v kik podivat na nejake bavlnene kalhotky, nejake za kacku aby mi pak nebylo lito je vyhodit ....

@ivanajelinek co se tyce te kosile na kojeni, tak ja se podiva taky v kik bud na nejakou co ma nahore knoflicky, nebo je na raminka ... prinejhorsim ji vytahnu nahoru ... slysela jsem ze se moc nelezi, ale casto chodi aby vse z delohy slo rychle ven ....

finfrle
4. aug 2010

Krasny den!
Tak ja uz jsem vzhuru od 4.30 😅 ale jeste jsem polehavala a ted jsem uklidila a jsem po snidani a zase v pelechu s pc 🙂 Mela jsem dnes takove sny...ze jsem mela plno mleka ale mala nechtela pit vice jak 2dny a ze jsme zili asi s dalsimi 8lidmi v baraku 😝 a mala mela problemy s folikulou...no uzasne sny,uz z toho blbnu 😀

Ivanko copak dnes varis???Manzel mi tu nechal receptik na jednu bastu co nasel(pritom ja uz to varim tak dlouho 😀 )

Schnucki to je dobre,ze se ti nechce z postele mela bys toho vazne vyuzit a spat co to jde!
Ja jsem si uz bavlnene kalhotky koupila za 3eu patery.Tak mam zasobu(5xbombardaky a 5xnormal ale bavlna)
CO se tyce te kocile holka mela by jsi mit 2-3 v jedne porodis a ta bude rovnou navyhozeni,jak bude od krve a vseho mozneho a pak na prevleceni po porodu.Sestricka z CR mi rikala,ze mockrat se stane,ze jak lezis ji i prokrvacis tak pry a at jich mam dost.... 😉

schnucki
4. aug 2010

@finfrle neboj, to pondeli nas tak vylekalo, ze budu na nas davat vetsi pozor a vic odpocivat 🙂
a co budes dneska varit za mnamku? ... ja nejak nevim co uvarit 😝
ale to je od mm hezky ne 😀

jojo, urcite si tech kosili koupim vic ... a kdyby mi nejaka mela zbejt tak neva, protoze doma budu muset taky v necem spat ....

schnucki
4. aug 2010

na tom seznamku co jsem si vcera vytiskla psali ze by jsem mela mit bombardaky 😀 kvuli tem silnejm vlozkam ....
to ja bych taky chtela nejake takove tam najit, za malo ....

meleri
4. aug 2010

schnucki,

bombarďáky? 😅 no a nestačí ty síťkované kalhotky?

jinak holky už jsem fakt zoufalá, už je to týden co má malý ten průjem, a dneska sem volala dr a říkala že už je to mimo její kompetenci a mám si zajít na ambulanci. takže odpoledne jak se malý vyspí tak tam pomažu. naštěstí je tam ten strašně hodný pediatr, s kterým se potkávám v parku, tak snad nám pomůže.
dělá mi to starosti i kvůli tomu, že v sobotu máme jet do česka....
fyzicky je na tom dobře, dehydrovaný není, ale zhubnul.. ☹

Finfrle,
ty jsi ranní ptáče! no a ty sny! je to divočina! a jak se jinak máš?

finfrle
4. aug 2010

@schnucki Varit nejspuse budu to co manzel chce 🙂 a to je jako by mlete uvarene maso(jako by omacka) da se do zapekaci misy a na to bramborova ochucena kase a zapecene.Nazev je Cottage Pie

No kde jste holky Ivanko,Barbor???