Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
4. aug 2010

@meleri chudak malej, to je mi moc lito ze ho to jeste nepustilo ☹ tak snad s nim neco odpoledne udela, budem na vas myslet ....
ja nevim co tema sitkovanejma kalhotkama myslite 😅 mam od bratrankovi manzelky asi dvoje jednorazove kalhotky z porodnice, pry je tam dostala a zbyli ji, tak mi je dala, tak ty si beru taky sebou ....

schnucki
4. aug 2010

joooo, tak to budou asi ty sitkovany kalhotky ... jsou z takoveho zvlastniho materialu a v jednom balicku jsou troje, takze mam dohromady sestery 😀 ale radeji si jeste koupim par normalnich, ty se nestratej ....

@finfrle tak to zni lakave 😵 no ja musim neco vymyslet ....

letim do toho kramu ....

finfrle
4. aug 2010

@meleri To je mi lito jeje to je neprijemne a maly se z toho citi asi taky dost spatne... ☹
Snad vam ten lekar pomuze!Bobik maly pak nam dej hlavne vedet co a jak!

K tem bombardakam ja si taky rikala sitkovane ale nakonec tu ty bavlnene vyjdou o polovinu levneji a muzu je pak klidne taky vyhodit 😉

Jinak jsem stale v posteli a posloucham Radiozurnal a nic nedelam 🙂
Jsem sama doma tam mam preeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

finfrle
4. aug 2010

@schnucki To je ono sitkovane jsou jednorazove!Mam tu jedno baleni ale radeji pouziju ty bavlnene!

meleri
4. aug 2010

schnucki, finfrle,
děkuju moc za podporu! jsem fakt ráda že to mám kde vypsat, ty starosti. já taky doufám, hlavně aby tam ten dr byl a ne nějaký jiný. lituju celkem že jsem mu to už minule v tom parku neřekla, ale přijde mi to trapné zatěžovat doktora který má zrovna volno, je v parku, takovými problémy. to pak vyzní že se s ním bavím jen proto že je dr. ale možná sem asi měla...:(

já jsem asi prasisko, ale já sem ty kalhotky nosila víc jak jeden den.... 🤐

meleri
4. aug 2010

ale myslím že můžeš nosit normální kalhotky, teda pokud to nejsou tanga, atd....

finfrle
4. aug 2010

@meleri Priste kdyz uvidis lekare tak ho capni a rikej co je za problem.Oni jsou na to zvykli a chteli pomahat lidem ne tak ne jen v ordinacnich hodinach!A jak pises,ze je hodny,tak neni co resit 😉 Hlavne at je maly ok...a ty jdes i zitra na to vysetreni ne?

meleri
4. aug 2010

právě jsem asi osel no....ale tím že se vídáme často a že je takový hodný tak je mi to prostě trapné...teda často...párkrát do měsíce..

schnucki
4. aug 2010

@finfrle ja si urcite koupim i nejake ty bavlnene ... treba mi ty jednorazovky nebudou vyhovovat a co pak ... a ja jsem takova ze toho mam radeji vic, nez aby mi pak neco chybelo 😀

@meleri vim jak to myslis, asi by mi to taky bylo trosku blbe, ale kdyz ho pokazde neotravujes, tak jednou klidne muzes ... ale ted uz si s tim nelam hlavu, dneska tam skaknes a uvidis 😉
no jo, kdy ty mas vlastne ten utz??

meleri
4. aug 2010

schnucki,

jasně nakup, dají se sehnat takové širší, myslím v lékárně!

jdu tam zítra, kupodivu jsem klidná...spíš mě stresuje ten dnešek.....já jsem strašný stresař...a v těhotenství tím tuplem..
já ti řeknu, pokaždé když máme jet do čech tak se to nějak zkomplikuje...bud ty posr...né letadla, a nebo někdo onemocní....

finfrle
4. aug 2010

No kde jste 🙂
Ja mam uzasny den 🙂 docela si ho vychutnavam,posloucham radio a poskakuji si tu 😎
Ted jsem dovarila a uz to jen zapecu az bude manzel doma 🙂 chutnala jsem to a mnamka
Dnes jsem koukala sestruh fotecek co delal manzel a reknu vam,ze me to chytlo za srdicko 😵 mala pri te hudbe zacala tak kopat...asi citila,jak me to hreje u srdicka 😵
Jsem vam uplne zapomnela napsat co se stalo vcera...
Pred par dny jsem psala,jak nam soused nechtene odvezl kocku a jak nam ji vratil 😅 odvezl ji asi 5km daleko...no
a vcera o pul jedenacte vecer nekdo klepal na dvere,tak otevru a tam zase soused a rika,ze uz pul hodinu honi nasi kocku a ze ji nemuze chytit a potrebuje nasi pomoc,ze je to asi 3km od nas kde pracoval,a ze ji nejspise zase odvezl v dodavce 😀
Tak jsem se lekla ale nejak mi to nesedelo.Sla jsem se kouknout do kuchyne a rict to manzelovi a nase kocka spala vklidu na svem miste 😀 Holky on honil pul hodinu cizi kocku a malem nam ji privezl 😀 😀 😀 Ta nase potvora ho zmatla ale pekne 😀 😀 😀
Musim ji koupit nejaky obojek aby byla 😅 poznat

finfrle
4. aug 2010

Zdravi vas Emilka,od toho vysetreni ma pry stale velike bolesti v podbrisku a uz se vzbudila s bolestma,jako kdyz ma dostat MS...nastesti je jinak ok a ma moooc odpocivat ale znate ji sidlo jedno,chvili neposedi!Snad uz bude odpocivat a nehonit se!

ivanajelinek
4. aug 2010

Ahojte 😉 Tak my sme s mm dnes sa motali po obchodoch trosku..Ale mam akusi zlu naladu.Vsetko ma rozculi hned, neviem co jest, dneska som mala len jeden praclik..Som zo vsetkeho nervozna, neviem co vsetko kupit...Normalne mam taky maly zoznam, a ked pridem do obchodu, tak rozmyslam a po pol hodine sa otocim a poviem ze ved to ma este cas..MM zo mna dnes nemohol...Dneska som hodinu stala pri nocnych koseliach a pyzamach a nakoniec som aj tak nekupila ziadnu...Aj pri ostatnych veciach to tak bolo...kurz asi nemame, hebamme nejde na telefon..Tak neviem co robit...Som sa tesila na dnesny den ze si ho s mm uzijem a ja som takato naladova ☹
Dufam ze vy sa mate vsetky lepsie...

finfrle
4. aug 2010

@ivanajelinek To je mi lito hele poslu ti jednu stranku kde je fajn seznamek,si ho vytiskni a skrtej...me to pomohlo si to napsat nez jen pres pc! 😉

schnucki
4. aug 2010

@finfrle ja jsem tu taky ... jen se mi vzbudil manzilek tak jsem si povydali, ja pak varila obed a snazim se uz hodinu dat kuchyn dohromady ... nejak se mi nakupilo nadobi, musim to dat dokupy, protoze chci vecer jeste pict a to uz bych se v te kuchyni ztratila 😀 ale jak ted nezvladam tak mi vsechno tak straaaasne dlouho trva .... hruuuza

tak to je dobry s tou kockou 😀 chudak soused 😀

treba se ta hudba male libi, prece jen uz slysi 😵

@ivanajelinek tak to je mi taky lito ze mas dneska blbej den 😒 ... ale bude lip, uvidis ...

barbora87
4. aug 2010

Ahojte babule
tak dnesny den parada v pohode som rano vstavala a isla som ku kamoske na malu davat pozor...zaspala mi o9a potom sme isli von...bola super tak som pochodila trochu po obchodoch zase som nakupila pre maleho v h&m...som hrozna 🙂
potom ma mm vyzdvihol a isli sme domov teraz upratuje a ja sa mazlims hafanmi...som nejaka unavena...ale inak fajn...
V nedelu mame 2.vyrocie svadby...takze v sob vecer mame veceru v kasine a nocujeme v hotely a maju tam rozne zariadene izby...napr sissi izba,mozart izba a tak...pre nas som objednala izbu ako keby v ladovej jaskyni s whirpool 🙂 mmo tom nic nevie bude prekvapko...
Inak maly je zo dna na den aktivnejsi...doobeda kope,sem tampoobede a vecer...zatial to vyzera ze sa bude volat max...

A co vy?

@ivi take dni poznam...ked je mm doma kolkokrat som uplne naladova...

@finfrle to je sranda s tou mackou 🙂 a pozdrav emilku

@schnucki odpocivas?

schnucki
4. aug 2010

@barbora87 tak to musis pak povypravet jak bylo v hotelu, zni to uplne supeeer 😵 ... a predem gratulace k vyroci 😉

ja ted litam o kuchyni a mezitim mrkam na pocitac .... ale snazim se nedelat tolik veci najednou a odpocivat 🙂

finfrle taky emilku pozdravuju 🙂

jinak barbor max je hezke jmeno 😵

schnucki
4. aug 2010

tam melo bejt ze litam po kuchyni 😀

jinak vite co nam maminka privezla z dovolene? takovou drevenou podlozku pod hrnce, ktera kdyz se na ni polozi horky hrnec, tak voni 😀 ... koukala jsem jak puk

finfrle
4. aug 2010

@schnucki To je pekne jak pises,ze jste si povidali s mm a takova ta pohoda.Ja do ted mluvila s mamou a babi a resila nejake detaily ohledne poslani baliku k nam s vecmi pro malou 🙂
Pojidam vybornou tunakovou pomazanku s cibuli 🙂 uz jsem mela hlad.
A co peces? Ja premyslim,ze jen tak po delsi dobe udelam livance mam tu drozdi na zdelani tak uvidim...
@barbora87 KOukam taky pekny den a plany na sobotu super hlavne si to uzijte!

finfrle
4. aug 2010

@schnucki To slysim poprve 🙂 ale ted asi by to u me nedelalo dobrotu ani svoje milovane vonave svicky nemuzu.
Hele litej ale pomalu! 😉 Se budu muset domluvit s tou tvou malou at te brzdi!
Jinak samo,ze pozdravim i zdravim Elilku 😉
Mama dnes nakoupila vse co jsem ji napsala na seznamek co z lekarny a dokonce ji dali slevu,ze toho koupila tolik 😀
Jsem moc rada,ze uz to mame nakoupene a 14 mi to posle pres tu prepravni sluzbu 🙂
Mam si pry napsat jeste jestli chci nejake vecicky bokem a ze to tam dohodi 🙂
Tu nosni odsavacku na vysavac koupila primo v lekarne za 260Kc tak mam taky radost. 🙂

schnucki
4. aug 2010

@finfrle jeeee, to zni super tunakova pomazanka s cibuli ... tos delala sama?
zkusim ten kolac co jsem delala minule, jak jsem tu psala ze se mi vrsek zaboril do testa 😀 snad se mi to dneska povede lip ....
tat to je super ze uz mamka vsechno ma 🙂
ja si delam pauzi, neboj ... lezim u serialu a o reklamy vzdycky neco udelam 🙂 a nebo sedim tady u kompu 😀

finfrle
4. aug 2010

@schnucki jsi proste sikovna.Ja uz zapekam obed neboli veceri 🙂
Uz mame s malou hlad.
Tunakovku jj sama 🙂 dala bych si jeste nebo takove sardinky hmmm
Davam dohromady co jeste z CR hmmm

finfrle
4. aug 2010

@schnucki muze se v tehu jist tvaruzky a romadur ? 😅

schnucki
4. aug 2010

@finfrle a muzu zase otravovat s tim jak tu pomazanku delas? 😅 uz je mi to uplne blbe te zas prosit o recept, 🙂
ja se jdu pustit do toho kolace, zjistila jsem ze nemam dostatek mouky, jeste ze mam tu sousedku 😀

ja ti covece nevim, ten romadur asi jo, pokud je tepelne zpracovanej, ale u tvaruzku si nejsem jista .... mrkni jak jsou delany nebo co v nich je .... i kdyz ono se rika ze by se ohledne jidla melo davat ten prvni trimestr pozor, ted uz je mala vyvinuta, tak by to nemel byt problem ....

ivanajelinek
4. aug 2010

Kupovali ste aj nejake flasky a cumliky na zaciatok? A silikonove ci kaucukove?

schnucki
4. aug 2010

@ivanajelinek my dostaneme flasticky od banky jako darek, tri ruzne ... a dudliky mam oba dva druhy 🙂 ...

schnucki
4. aug 2010

je uz lip?

meleri
4. aug 2010

finfrle,

tvarůžky mě taky zajímají 😅 no ale myslím že můžeš páč už je dělají pasterizované, takže ta listerioza tim pádem ASI nehrozí, spíš se o nich říká že jsou trošku těžší na zažívání, že to dost v těch střevech pálí...ale já si asi dám! 😅

jinak sem holky byla v té nemocnici, no dr zas krasavec tak ani nevím už co sem tam blekovala studem, no ale domluvili jsme se 😀 a je to teda ok že tomu musím dát čas a hlavně se nestresovat, že to těm dětem trvá dýl, ale změřil všecko možný, tlak, teplotu, srdíčko, a vše v pohodě. uffff.....tak už snad zítra bude líp..

finfrle
4. aug 2010

@schnucki To neni blbe chtit recept!!!
Delam nekolik verzi...
1.Tunak,majoneza,kukurice,sul,pepr
2.Tunak,maslo,sul,pepr
3.Tunak,rajsky protlak,sul,pepr,kysela okurka,cibulka

Ted jsem si s mm dali tu teplou veceri a byla jsem pochvalena pry mnamka a me to taky moc chutnalo

finfrle
4. aug 2010

@ivanajelinek Ahoj ja mam 2 cumliky kaucuk a jeden silikon.A flasticky mam 3 ony se neztrati byly rovnou ke stelirizatoru.