Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
4. aug 2010

@meleri tak to je super ze je u Sama vsechno v pohode 🙂 ... s tema tvaruzkama mas asi pravdu 🙂

@finfrle me uz totiz prijde ze az casto otravuju 😀 moc moc dekuju, uz je mam opsane 😀

schnucki
4. aug 2010

jo a uz mam kolac v troube a dneska se mi ten vrsek fakt povedl 😵 tak jsem na sebe pysna 😀 .... uz se mi zbyhaj sliny

finfrle
4. aug 2010

@meleri To je dobre,ze maleho prohledli alespon jsi vklidu.Snad se mu uz brzy ulevi.
Tvaruzky no neodolam,ta prepravni firma,jak mi doveze balik od mamy ma i kamenny obchod v Irl a tak si od nich necham dovezt i nejaky nakup a samo sebou tvaruzky 🙂 Ono kdyz uz jsem nebyla doma rok a dalsi nepojedu,tak si alespon dopreji neco malo co cloveku pripomene detstvi a zivot v CR. 😵

meleri
4. aug 2010

schnucki
super! že se ted povedlo! to už pak půjde ještě líp! 🙂

jo tvarůžky to je lahůdka, ale všimli jste si že už míň smrdí? 😅

finfrle
4. aug 2010

@schnucki To neni otravovani to nene me dela radost hlavne,kdyz se vam to povede a chutna! Ja se podelim o recepty rada jen jeden nedam a to je na jedno cukrovi co mame jen v rodine ale jinak ma kucharka je i vase 😀 😅

ivanajelinek
4. aug 2010

@schnucki ano uz je lepsie... 😉
Inak tvaruzky som aj ja uz jedla pocas tehu 😝
@meleri hej mas pravdu ze uz menej smrdia ako kedysi...
Idem sa natiahnut k telke a pozreme nejaky filmik...

finfrle
4. aug 2010

@meleri to mas pravdu uz nejsou takove 😕 😅
Ja je delam podle brachy....na malou teflonku si dam nakrajene tvaruzky a trochu vody necham pomalinku rozehrat a pridam,cervenou papriku a kmin mnam pak se mazou na chleba jeje Jasne,ze se musi nechat vychladnout ale i tak teple bych si dala.Jo tehotenske chute....bych to do sebe ladovala 🙂

finfrle
4. aug 2010

@schnucki A co takhle fotecka az to bude hotove!

schnucki
4. aug 2010

ja si pamatuju ze tatka si vzdycky koupil tvaruzky olomoucky, dal je na tyden jeste do lednicky a pak je jedl ... a pokazde kdyz se lednicka otevrela tahl se ten smrad ven 😀

finfrle to je super ze si muzes takhle nechat od nejake firmy neco z ceska dovezt, tady nic takoveho neni, ... docela bych brala nejaky ten cesky obchudek ....

ivi super ze uz je lip, to me tesi 😵

schnucki
4. aug 2010

ted uz jen pockam az trosku vychladne a vrhnu se na nej 😀

finfrle
4. aug 2010

@schnucki jj to znam do te lednice ja to jako mlada nesnasela nebo se davali dozrat za okno Fuj toto pachlo 😀 ale ted uz je mam rada a nejlepe pivo k tomu a to ja pivo nerada!Ted si k nim dam tak caj ale i to mi nevadi 🙂
Je to fajn,ted poprve vyzkousim tuto prepravku tak jsem zvedava.
Jo holky asi vite,ze pred porodem je dobre pit malinik a jist lnena seminka...ale radeji to pisu.me je dneska koupili 🙂
Dam o tom do albicka takove povidani! 😉

finfrle
4. aug 2010

@schnucki No jdi dohaje to vypada tuze dobre ja chci taky receeeeeeeept!

finfrle
4. aug 2010

Jsem pridala nejake fota neco nove a neco co uz jste videli! 😉
Jdu se okoupat a hura na filmik.Mala se nam probudila 🙂 a nancuje.
Ivanko doufam,ze zitra se budes citit uz lepe!

schnucki
4. aug 2010

@finfrle recept jsem ti poslala 😀
to se schvalne po tom caji z malin mrknu ... urcite neuskodi si ho sem tam dat 🙂

ja se jdu taky natahnout ....

preju vsem hezky zbytek vecera 🙂

finfrle
4. aug 2010

Malinik asi neni stejny jako malinovy caj ne? 😕

schnucki
4. aug 2010

ja prave nevim 😖 ... no mrknu do slovniku jestli je tam malinik a pak se mrknu po tom caji ....
jinak jsi me rozesmala s tim nazvem toho kolace 😀

schnucki
4. aug 2010

tak tady se rekne malina stejne jako malinik ... tak nevim

schnucki
4. aug 2010

tak jsem si to vygooglovala a malinik je malina 🙂

finfrle
4. aug 2010

@schnucki Tak malinovy caj piju stale a nerodim 😀 mozna je to z listi ci co 😕 ale jsi sikulka!
To jako vazne ten nazev uz mam v kucharce...jen me mrzi,ze ty tresne tu nemame...

finfrle
4. aug 2010

Nasla jsem na konikovi o tom cajii diskusi! https://www.modrykonik.sk/forum/tema/malinikovy...

schnucki
5. aug 2010

dobre ranko,
tak uz jsem na nohou ... vykoupana, ted jdu snidat a v pul 9 hura za mirusch 😀

finfrle ja kupuju normalne ve sklenici tresne, to nekde urcite najdes ... ale premyslim ze o vikendu zkusim s jablickama .... manzelovi rodice chteji grilovat a mam ho pry udelat 🙂

jak jste se dneska vsechny vyspinkali?

ivanajelinek
5. aug 2010

@schnucki Dobre ranko...Vyspala som sa celkom dobre..Celu noc prsalo aj teraz prsi este stale..Tak pozdravuj Miruch a uzite si pekny den.davaj na seba ale pozor...

barbora87
5. aug 2010

Ahojte babule
dobre vyhajane?ja nic moc v noci tu moj hafan zacal stekat a skoro hodku!neviem co sa dialo!normalne len zastekaju ked niekoho pocuju...ale po prvy raz spali na novej chodbe tak to bude mozno tym...
Inak akurar mi volala kamoska ze sa vcera jednej kamoske narodil syn o mesiac skor a mal 3,2kg!

@schnucki uzi si to s mirusch a pozdravuj

@ivi a ako ti je dnes?

finfrle
5. aug 2010

Ahoj
Tak ja spala tak nejak...naposledyjsem se koukla na hodiny 0:17a ve 4.33 jsem byla vzhuru a uz nezabrala.Zustala jsem do seste polehavat ale nic...
Nalada je hm zvlastni ale bude snad dobre.
Schnucki pozdrav Mirusch 😉
Ivanka a co nalada dneska?
Barbor koukam,ze mas same tehotne okolo sebe 🙂
Co dnes holky podnikate?

ivanajelinek
5. aug 2010

No dneska je dobre...MM je uz v praci, takze som sama.Uz som si asi na tu samotu zvykla 😀 o pol dvanastej mam termin u hebamme na CTG, lebo moja dr.-ka ma este dovolenku...Inak nebudem robit asi nic, vonku je otrasne, takze dneska bude lenosenie.Mozno cosi pozehlim...Zasa tie mini veci 😀 A vy co budete robit?

barbora87
5. aug 2010

@finfrle No veru same tehule...dve kamosky rodia este predomnou...
Aje to si toho velmi nenaspala...a spytala si sa dr s tym spankom?

finfrle
5. aug 2010

@ivanajelinek Takze pohodicka 🙂 Pak pisni jak bylo na kontrole!

Barbor tady to doktora vubec nezajima 😒

Jsem si dnes na jazyku vsimla,ze mam fleky ohranicene bilou,co to muze byt?Neslyseli jste o tom???V krku me neboli nic...

finfrle
5. aug 2010

Tak uz jsem volala lekari do CR a mam si vyplachovat pusu hermankem,coz neni problem,protoze ho piju kazdy den 🙂 a za dva tydny nahlasit v nemocnici.
Sem tam vecer mam boleni v brichu jako bych mela dostat MS ale pak to zaspim a rano uz je dobre...asi jak mala tancuje tak tlaci... 😕

ivanajelinek
5. aug 2010

tak mi volala hebamme a prelozila termin na sobotu.Ze maju v nemocnici totalny chaos, ze by som hrozne dlho cakala..Ale nevadi aspon moze ist konecne aj mm so mnou 😉 My sme vcera vecer pustili Spieluhr(to je taka hracka co sa natiahne a hra), tu sme kupili pomerne skoro.To nam poradila predavacka ze sa dieta na tu hudbu nauci. No mali ste vidiet co robil maly prcek v bruchu 😀 😀 😀

finfrle
5. aug 2010

@ivanajelinek Ukaz fotecku jak to vypada! 😉
Je fajn,ze manzilek pujde s tebou alespon budes mit spolecnost a bude poslouchat s tebou!
Jinak mluvila jsem s Emilkou a snad ode dneska bude mit interne!!!

Ivan co varis inspiraci sim sim