Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
17. jan 2009

Mirusch,

to je to, ze bych mohla cvicit uz ted doma, nejake ty cviky na zada, ale nejhorsi je, ze se mi do toho nechce,ten volny cas radsi travim tim ze jdu na net, nebo volam mamce, pisu dopisy nebo se staram o akvarko, ale musim se proste prinutit.
Neni to nahodou INEXIUM? toto manzel bere uz roky, ale jemu se to nespravi, to by musel zhubnout... ☹

mirusch
17. jan 2009

Meleri, no, najprv mal Nexium, to bude asi to iste, ale teraz mu dala nieco ine, take kapsule a od prvej tabletky nemal uz problemy. Nuz, ak mu nezabera, tak by mal zmenit.
Nuz, doma som bola aj ja leniva cvicit. Vobec som sa nevedela prinutit. Prave preto som si zaplatila fitnesko, lebo to ma potom nuti tam ist, inak skoda penazi 😀 A navyse tam mam aj vacsiu chut, maju tam aj podlozky na zemy, fitnes-lopty a trenerov, co sa specializuju na ludi po urazoch, operaciach a problemami s chrbticou, cize mi zostavili speci program. Co je tiez dobre, je TENS terapia - elektroliecba. Ortoped mi dal na domov taky mini pristroj, velke asi ako walkman, s elektrodami, to som pouzivala kazdy den, aj to mi super pomohlo.

mirusch
17. jan 2009

A kdeze ste?

mamartinka
17. jan 2009

je tu neaka z irska? 😉

mirusch
17. jan 2009

Ahoj Martinka, z Irska myslim nie, aj ked...pockaj, bola tu babenka z Irska, ale uz sa nejaky cas neozvala. Vsak sa pridaj aj tak.

mamartinka
17. jan 2009

a co pisete v tejto teme.inak dakujem.ja som sem iba tak nakukla lebo kde pisem tak baby dnes akosi nenisu.a ty si kde v zahraniciu.

mirusch
17. jan 2009

Tu je tiez dnes ticho, raz sa pise odusu, raz je ticho. Ja o chvilu tiez prcham - do restiky.
Piseme tu o vsetkom co nas napadne. od snazilkovania, cez chlapov, navstevy zubara, upratovanie, serialy v telke, ved kukni dozadu....co len chces 😀 Kludne sa pridaj. Ja som si ta tu uz na Konikovi vsimla, mas pekny nick. Ale napamatam si, kam chodievas.
Ja som v Nemecku, som tu vydata. Ty si v Irsku nastalo alebo len prechodne? Predpokladam, ze si snazilka...

mamartinka
17. jan 2009

ja som tu z manzelom.prave v utorok letime na 5 dni na slovensko.ano som snazilka.2 rok a 4 mesiac sa snazime.zatial marne.vy sa tiez snazite?kolko mas rokov?ja 28 manzel 32.a ako je v nemecku?mi tu mame uprsane pocasie a zimu.

mirusch
17. jan 2009

Tak to sa uz dlho snazite. Boli ste uz v CAR (reprodukcne centrum)? Riesite to? Ja mam uz 35 a tiez sme museli do CAR po neuspesnom snazeni. Ale vysvitlo, ze manzel nema spermijky a my cudzie nechceme, cize deti mat nebudeme. Ale co sa da robit, zivot ide dalej.
V DE je tiez hnusno, ale uz mame plusove teploty. Cele 2 tyzdne tu ale bolo krasne slnecno a az -15°C, krasa.

mamartinka
17. jan 2009

-15.neblazni.vy tam mavate aj snech ze.tuna nebyva.ked tak len poprasok.nie neboli sme este v CAR.zatial to nechavame do mojej 30 ci sa zadari.ak nie potom to az budeme riesit dalej.a v tom CARE vam co robili?kolko sa vam nedarilo?museli ste mat neake doporucenie tam?no manzel zasa ma spermijky zdrave.povedali mu ze unho niet co riesit.a ja som tiez zdrava.a je mi luto ze vy nebudete mat deti.a ozaj si nechcete adoptovat?

mirusch
17. jan 2009

Nuz, u nas tiez tak zima nebyva, ani sneh, ale tato zima je celkom ok.
My sme sli hned po roku, naco cakat, niekedy je problem len maly a vyriesi to par hormonov. V CAR robia najprv vselijake vysetrenia a ked zistia co je vo veci, tak sa snazia problem vyriesit. Niekedy pomoze len umele oplodnenie. Velmi casto sa stava, ze spermie su nanic. Alebo ze zena nema ovulaciu. Kym nemas za sebou vsetky vysetrenia a laparoskopiu, tak nevies, ci si uplne v poriadku. Do CAR v DE potrebujes odporucenie od gynekologa alebo obvodneho. Na adopciu sme uz stari, manzel ma 54 rokov.

Oki, kuknem sem este zajtra, teraz letime do tej restiky na siedmu. Prid nas este pozriet, oki? Zatial pa a dobru noc.

mamartinka
17. jan 2009

pa a uzite si.

zuzka11
17. jan 2009

Ahoooj!

Tak já přijdu a všuchni jsou pryč ☹ No neva,Miri, užij si oslavu, Schnucki - co učení, jde to???

Tady bylo dneska sluníčko, teplo....ale v parku se pořád ještě bruslilo, paráda.....

Ahoj Mamartinko, vítám! 😀

schnucki
17. jan 2009

jeeee, to jsem zas neco propasla,

ahooj zuzi 😀

vitam martinku 😀

ja jsem dneska uklizela, pak jsme byli nakoupit a ted tu je u nas priteluv kamarad, palime tu filmy, ty nejnovejsi, tak se tesim jak budu zitra cucet 😀 no a trosku popijime, ja jen lehce
jinak uceni jde pomalu, ale jde to

mirusch uzij si oslavu, mate pekne nabyty vykend co 😀

mamartinka
17. jan 2009

schnuci ze martinku. 😠 inak dakujem za privitanie v teme.

schnucki
17. jan 2009

😅 myslela jsem ze se jmenujes martinka 😅 omlouvam se

takze ahoj mamartinko 😀

my tu radi vydime nove tvare, jinak drzim palecky aby vam to klaplo, aniz by jste museli do car 😉

zuzka11
17. jan 2009

Tak ještě, že to Schnucki rozlouskla, já taky chtěla vítat Matrinku, ale naštěstí jsem se opravila 😉 , tak to spadlo na ni 😀

Jaké filmíky budete mít???? Dnesak v TV nic není 😝 , taky bych dala DVD, ale všechno zkouknuté.......

Mamartinko - nevím, jestli se holky ptaly - co v Irsku děláš, jak dlouho tam jsi???

mamartinka
17. jan 2009

zuzi ty zas matrinek.no ale mi davate zienky.ano som martina.kludne piste ako chcete.no ja som z manzelom v irsku.on tu robi v tescu v sklade na vysokozdviznom voziku.naklada palety.ja chodim upratovat domy.nieje to neviem co ale aspon nieco. 😉

mamartinka
17. jan 2009

a sme tu manzel 4 rok ja 3.

zuzka11
17. jan 2009

Promiň, přepsala jsem se....... 😕

mamartinka
17. jan 2009

nevadi.nic to.vy sa tiez snazite kolko?ty si kde v zahraniciu a co robis?

dasmi
17. jan 2009

Ahoj girls, som tu nova, neviem ako zacat, tak len tym, ze som jedna z vas=snazilka, 36 rocna a ano, zufala, ktora hlada akukolvek utechu, podporu, radu a tak som tu a snad sa mi podari s vami nadviazat kontakt.

schnucki
17. jan 2009

ahojik holky,
mamartinko a manzel je taky cech?

zuzi budeme mit spoustu filmu, napr. Twilight, Tintenherz, Love in Las Vegas, potom nejaky akcni filmy pro pritele

ahoj dasmi, vitam te mezi nama 😀 klidne tu muzes s nama pobyt, klidne ti poradime, utesime, prijdes na jine myslenky 😉 ...... no, jak zacit, my jsme strasne zvedave, tak se budeme ptat ... jsi taky v cizine, a kde, a jak dlouho se snazite?

my se snazime neco pres rok, zasli jsme ted do CAR aby jsme se dozvedeli co neni v poradku a jak to resit, ja budu mit asi neco s hormonama, mam moc dlouhy cykly, a pritelovi bojovnici nebudou asi tak cily jak by meli 😅

jinak mamartinko, myslim ze lepsi nez nic, ja ted hledam praci pri studiu a taky premejslim o tom, jit nekomu uklizet

zuzka11
17. jan 2009

Dasmi - ahooooooj 😉 Doufám, že se u nás budeš cítit dobře, jsou tu samé super holky!

Já jsem s manželem v Německu, už rok a půl, v srpnu se vracíme do Čech....a snažíme se přes dva roky 😒

mamartinka
17. jan 2009

schnucki my sme slovaci obaja.a co vam robili v tom CARU.ako to tam prebieha.to je umele oplod.aj sa tam plati daco?inak ste tu same ceski?

mamartinka
17. jan 2009

zuzi tiez uz dlho.ako mi.aj ste niekde boli na vysetrenie?riesite to neako?ako dlho sa tu ktora snazite a kolko mate rokov?

dasmi
17. jan 2009

Ahoj este raz a dik za prijatie....uf, prvy krat na fore, na akokomkolvek, takto velmi neobratne....zijuca v Anglicku, v Londyne, spolu s manzelom a na stalo....snazime sa rok a pol....viem, asi si poviete, ved to nic nie je...ale tiez uz po vysetreniach....navrhli IVF, i ked sa mame stale snazit prirodzene.....odmietli nas na cyklus cez NHS zdarma(anglicky zdravotny system) vdaka tomu, ze manzel ma dieta z byvalou partnerkou a tento fakt ma zabil a s tym sa snazim nejako vysporiadat, co je des...takze preto hladam, ci niekto nema podobne skusenosti.....sorry, rozpravam o sebe, najskor sa musim otukat

schnucki
17. jan 2009

me je 25 a snazime se pres rok, ale vime ze u nas to bez problemu nebude, proto jsme zasli do CAR. Byli jsme tam zatim jednou, to je rozhovor s doktorem, pta se co a jak, jak dlouho se snazime atd, rekne v cem muze byt chyba, jak se to resi atd. Nam rekl, ze pokud to u me jsou hormony, bude se to hormonama resit, a dokonce pokud pritelum spermiogram nebude dobry, i to se da resit hormonama. Nasadil by nam je na pul roku a pak by se vydelo, kdyby to neklaplo, asi by jsme pak museli zkusit umely .... neplatili jsme nic, odebral nam oboum krev kvuli hormonalnimu profilu a dalsi navstevu musi pritel na spermiogram k nim, dozvyme se pak jak to dopadlo a co hormony .... jinak my jsme zatim neplatili nic, ale pokud by jsme museli na umely, pulku musime zaplatit, levny to ale neni .... kazdopadne nevim jak je to v irsku, ale myslim ze to bude podobny, on nam kazdopadne hned rekl co a jak by jsme museli platit

byli jsme moc spokojeny, ja to predtim resila s gynekologem a je to nesrovnatelny

zuzka11
17. jan 2009

Dasmi - tys to předtím nevěděla????? 😖 To je mi líto....můj manžel s bývalou přítelkyní mimi čekal, ale potratila....nevím, jaké by to bylo když by ho měl, ale když ho člověk miluje, tak se vyrovná, viď???A kontakt s bývalkou je v pohodě???

Píšeš, že vám navrhli IVF, našli u tebe něco????

Schnucki - vám se to podaří, uvidíš! 😉

Miri paří, co? 😀

Omlouvám se za svojí němluvnost, vynahradím zítra, nějak nemám kecací náladu.....v pondělí budu volat konečně té nové gynekoložce , tak mám malinko strach.......ale aspoň budu vědět na čem jsem........čírka dneska silná, tak uvidíme.......

dasmi
17. jan 2009

V akej krajine si, schnucki? vyzera to ako velmi pekna a dobra starostlivost, co ti zavidim. neviem ako inde ale tu v anglicku, pokial si nezaplatis, tak na vsetko cakas straaaasne dlho, ale na druhej strane....stale je to starostlivost zdarma.