Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

martinex
30. mar 2009

mne to vychadza dobre,ale ja som mala 28 dnovy cyklus

cukruska1920
30. mar 2009

booozinku...mat vase problemy a Havlou plat... 😀 😀 😀

martinex
30. mar 2009

cukru sak pockaj,ked budes tehu... 😀

cukruska1920
30. mar 2009

ajajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...to sa este nacakam 🙄

jankabo
30. mar 2009

halo, netvárte sa že pracujete 😎

martinex
30. mar 2009

janka 😀 ja teda nepracujem, to mas recht..

adenka
30. mar 2009

ahojte babulky,
tak som spat z poradne...mam vysoky tlak aj pulz...musim si dnes kupit tlakomer a 2 tyzdne merat 2x denne a pravdepodobne nas caka kardio ... a vraj som vela pribrala, aj ked nechapem preco ked som pribrala dokopy 6 kil, aj ked je pravda ze tie 4 za mesiac...takze ak budem takto naberat a tlak sa nezlepsi, mam sa v lete pripravit na mesacny pobyt v nemocke ... ale AFP mame negativne a vsetko ostatne je ok, v norme, tak len to moje neposlusne srdiecko

jankabo
30. mar 2009

Adenka tak to je dobre že je bábo v poriadku,
a nevraveli ti z čoho môžeš mať vysoký tlak???

susann83
30. mar 2009

ahojte babulky 😵 😵

jani a alicka taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak vam drzim palce aby ste mali 1.4. //
len ja sa to nedozviem, zas ideme na sk a nemam tam net ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

alicao
30. mar 2009

adenka nato si treba davat pozor...sleduj si to naozaj poriadne...dufam, ze sa ti to skludniiiii..myslime na vas oboch!!!
Janka, uz ja mna zacina boliet brucho na MS...to mam asi s teba 😝

jankabo
30. mar 2009

alicka na to ani nepomysli, to si iba nahováraš lebo sa sleduješ. ved predsa v stredu testujeme, ja sa už nemôžem dočkať.

Susi kedy ides na SK????

susann83
30. mar 2009

jani, zajtra vecer a dojdeme vo stvrtok vecer, alebo piatok rano, podla toho ako sa bude manzelovi chciet.

uz sa nesledujte, to fakt nie je dobre. ja som sa uplne zhypnotizovala, ze som tehu a potom som nebola, lebo som sa sledovala ako dilino 😀 😀 😀

adenka, veru, ten tlak si meraj a davak na seba pozor, lebo to nie je sranda

alicao
30. mar 2009

to sa neda nesledovat, to fakt boli 😀 😀 😀 , no ale mozno si len potrebujem prdnut 😀 😀 😀 uvidime 😀

susann83
30. mar 2009

aliiiiiiiiiiiiiiiiiic 😀 😀 😀 😀

alicao
30. mar 2009

susan 😀 nejdeme to ale 😀 😀

adrianka127
30. mar 2009

adi - no to sa mi teda moc nezda s tym tvojim tlakom. Ved si nepribrala skoro voobec... 😒 A nebola si len nejaka rozrusena, ked ti merali tla??? Tak hlavne teraz oddichuj snad sa to zlepsi. A davaj na seba pozor...
Baby uz nech je 1.4. Inak ja mam cely den skolenie... Tak zas sa dozviem vysledok posledna... ☹ fnuk

jankabo
30. mar 2009

Susi ja na to nemyslím, ale ked mám príznaky ako na ms. ☹

alicao
30. mar 2009

janka davas rady mne a co ty?

susann83
30. mar 2009

jani, ja viem. je to tazke

napriklad ja sa ani trosku sledovat nemusim, lebo sme dokopy sexikovali 4x!!!!!!!!!! to je rekord, take este v zivote nebolo.
takze aj ked sme mozno mali sancu, tak sme ju riadne prepasli....

adrianka127
30. mar 2009

babulky... grafy vyzeraju dobre, a to je zaklad... takze chcem od vas pozitivne myslenie... 🙂

jankabo
30. mar 2009

Dobre,
takže ťažko hovoriť obidve grafy vyzerajú nádejne, všetko sa uvidí, chce to čas. Už nie veľa iba 2 dni 😅 😅

alicao
30. mar 2009

adrianka co konkretne myslis tym pozitivnym myslenim??? som zvedava co napises 🙂

jankabo
30. mar 2009

ja tiež 🙂 🙂 🙂

adrianka127
30. mar 2009

myslim tym aby ste si stale vraveli to, co si zahlasila nedavno - tento mesiac to vyde a hotovo a pridavate sa ku mne... 😉 😀 🙂 Posielam este extra silnu davku tehu virusu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ TEEEEEEEEEEEEEEEEEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU VIIIIIIIIIRUS 🙂

jankabo
30. mar 2009

Jej ha,
tak to je poriadna dávka, to už v stredu musí byť // a basta 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianka127
30. mar 2009

jani a to su najcerstvejsie najsilnejsie virusiky...vyprane v pervole... 😀

alicao
30. mar 2009

Adrianka, nemusis nas hned hodit to 12 tt!!!! 😀 😀

jankabo
30. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀
Mne je jedno, len už nech sa aj mne tak pekne pri profile ukazuje, " že tt" 🙂 🙂 🙂

adrianka127
30. mar 2009

najradsej by som nas vsetky supla do 12 tt... 😀 🙂
jani - bude - verim tomu... 🙂

jankabo
30. mar 2009

boze mam takú chuť si urobiť test, lebo toto čakanie ma nenormálne deprimuje, no ale čo už, nejako tie 2 dni vydržíme nie Alicka????