Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

lucim
1. apr 2009

janka ja som volala doktorovi hned, aby odsuhlasil duphaston, za par dni som tam bola, ale jaska ze nic nevidel a po viac ako tyzdni videl ... tusim 6tt .

lucim
1. apr 2009

janka zavolaj, nech sa aj doktor potesi. 😉

jankabo
1. apr 2009

Asi to aj urobím, len pozriem, že koľko mi vlastne meška

adenka
1. apr 2009

janka zavolaj mu a spytaj sa kedy mas prist....to bude najlepsie...

cukruska1920
1. apr 2009

mne moja doktorka povedala ked som bola na kontrole naposledy ze ked budem mat pozitivny test tak mam prist az ked mi bude meskat 2-3 tyzdne....ze skor je to zbytocne

jankabo
1. apr 2009

Tak už som s ním rozprávala,
najprv som mu spomenula, že či ešte nemá výsledok čo som bola všera na to sono prsníkov, lebo že sa bojím, lebo mi tam našli cystu. Vravel že ešte nie až zajtra. Tak som mu povedala, že som si robila test a že je pozitívny.
Veľmi sa potešil. Vravel, že ako sa cítim, či špiním alebo či mám nejaké bolesti. Ja že nič, iba niekedy pocit v podbrušku ako keby mala prísť mrcha, tak ževraj to je normálne. Zajtra mu mám zavolať, bude už výsledok zo sona aj sa dohodneme čo dalej a kedy mam prísť, aby som zbytočne nechodila hore dole. 🙂 🙂

jankabo
1. apr 2009

A ešte mi povedal, že si myslí že ta cysta čo sa mi urobila, tak to je tým, ked som otehotnela, tak sa mi zmenili hormóny v tele, takže nakoniec to možno bude všetko dobré 😉

adenka
1. apr 2009

janka tak super....ten doky vyzera ze je fajn...tak pekne oddychuj a vytesuj sa 🙂

cukruska1920
1. apr 2009

jani..tak super....jujha baby....ked sa na mna vsetky vrhnete s virusmi tak by v tom bol cert aby som neotehotnela... 🙂 ☹

adenka
1. apr 2009

janka ma to logiku...tak super 🙂

cukru a ty budes tehulka tento cyklus...jasneeeee?????? 😉

a potom sa pridaju ostatne snazilecky 🙂 🙂

jankabo
1. apr 2009

no to je jasné, že otehotnieš ani o tom nepochybuj.

Ano som rada, že je taký zlatý, som zvedavá čo bude zajtra. Dúfam, že všetko v poriadku. Teda musím si veriť.

Musím sa vám priznať, že už 3 dni mi je na vracanie, tak ja som si myslela, že to už musí byť tehu, ved prečo by mi bolo stále zle???
Len vôbec nemôžem nič jest, lebo mi je na vracanie a to bolo podozrivé čo si všimol aj môj manžel, lebo pred tým stále pred mrchou, som mala žracie dni, stále som jedla a furt som mala na niečo iné chuť. Teraz nič - práve naopak.
Adenka berieš aj vitamíny,????

adenka
1. apr 2009

jankabo beriem calibrum mami, ale tebe staci teraz babyplan....a papaj len po troskach...skus polievky, alebo ovocie, nieco lahke co udrzis v zaludku a co nema vyrazne pachy...mna napinalo hlavne z pachov...

cukruska1920
1. apr 2009

aden....nooo...to nezalezi odomna... ale muzik uz papa macu a ja si sem tam hodim tiez tak uvidime..zatial som 12DC ...tak este je casu a casu

adenka
1. apr 2009

cukru a kedy zacal?

cukruska1920
1. apr 2009

len pred vcerom si dal prvu...

adenka
1. apr 2009

cukru my sme tiez zacali nejak tak na zaciatku cyklu...myslim ze 3DC

pralinka25
1. apr 2009

ahojte.

janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
to je uzasne. Tisko zavidim a velmi ti to prajem.

P.S. co bude s tou cokoladou? 😀 😀 😀 😀

jankabo
1. apr 2009

Cukrus dúfam, že ti je jasné, že si na rade???? 🙂 🙂 🙂
Adenka asi počkám a dokyho sa spýtam ohľadom tých vitamínov. Ty si ich brala hned ako si sa dozvedela, že si tehu???? Nemusí o tom lekár vedieť alebo si to môžem dnes kúpiť a v pohode brať???
Adenka mne nerobia pachy nič, ale ako náhle mám niečo v žalúdku, tak potom mi je ešte 4 hodiny na vracanie, ráno som si urobila kávu a pila som ju 3 hodiny, a to iba takú slabú nescu s mliečkom.
Kávu mam vysadiť tiež???

cukruska1920
1. apr 2009

aden.... to len tak preventivne...ono mal dobry spermiogram ale ked to robi take zazraky preco by sme to nevyskusali....

adenka
1. apr 2009

jankabo urcite zacni brat babyplan hned, alebo aspon kyselinu listovu...ta je VELMI dolezita a doky ti ju urcite bude odporucat....ja som babyplan brala 3 mes. pred otehotnenim a cely prvy trimester. fakt je ta listovka velmi velmi dolezita tak si ju bez kupit este dnes....
kavicku mozes, nesca s mlieckom je v pohode...ja si tiez davam...

cukru no mozno pomoze....nam pomohla hned prvy cyklus...

cukruska1920
1. apr 2009

baby ja som asi sprosta ale citim ze to uz nebude dlho trvat a otehotniem

adenka
1. apr 2009

cukru nie si sprosta...pozitivne myslenie je dolezite...my ked sme zacali brat macu tak ma to tiez tak nejak nabilo, ze teraz to uz musi vyjst...a vyslo....

cukruska1920
1. apr 2009

aden... sak sa muz smial ze co mu to davam aky piesok jest...lebo to tak vyzera...ako keby v tom bol piesok...aaa...inak mala si pravdu... akosi sa mu stale chce...

adenka
1. apr 2009

no skoda ze na mna to nemalo taky ucinok 😀 😀

jankabo
1. apr 2009

Pralinka dakujem, pošli mi adresu do IP dobre????

Cukrus presne tak ako si napísala som pocítila ja, ked Adrianka napísala, že je tehu. Tak ja som si povedala, že o mesiac budem aj ja. Síce ma občas prepadli myšlienky, že ked sa toľko nedarilo, tak asi je niekde chyby, ale Alicka ma stale ukľudňovala a aj vy.

Adenka oky, takže dnes si kúpim ten babyplan a budem ho užívať. Ja som to už predtým niekedy v zime užívala.Takže to isté môžem brať hej????

martinex
1. apr 2009

janka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem..........
taaaaaaaaaaaaaaky velky cmuk posielam.....

ja sa taaaaak tesim.... to je uplne uzasne...

ako vravi adenka, kup si babyplan a listovku... a uzivaj tehotenstva 😀

adenka
1. apr 2009

janka urcite to mozes uzivat, neboj 🙂

martinex
1. apr 2009

jani ja som ho tiez bala aj pred otehotnenim a v prvom trimestri...

pralinka25
1. apr 2009

Jani to bolo len take podpichnutie. Ty tu cokoladku budes teraz viac potrebovat 😉
Ja mam aj tak dietu 🙂
som stastna ze vam to vyslo konecne.

Tak mala rekapitulacia tych co sme tu ostali

takze:
ja 🙂, jerryjanka, alicka, susan,lenka, cukruska a kikinka ale tieto dve uz budu asi tehule. Teda asi najprv kiki a potom hned cukrus, potom alicka. Takato je moja vizia 😀
dufam ze som na nikoho nezabudla.

jerryjanka
autor
1. apr 2009

ahojte
jankabo blahoželam maš odkaz aj na skype
pralinka pekne zhodnotenie moc nas tu už nie je teda - no ale čo narobime no 😒