Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
13. aug 2009

alic budes kamoska. Alicke to povedz uz dnes aby to vyslo tento mesiac.

alicao
13. aug 2009

ano povedala🙂 ok skocime tam , ale aj s muzom ak nebude vadit, lebo ide po mna do prace, dakujem wolfi, ale nejake peniazky ti zato dam 10 euro, staci?

pralinka25
13. aug 2009

alic ale nezabudni co si slubila. Ze mu ju das potom za zenu 😉

wolfskinka
13. aug 2009

chod do pekla aj s peniazkami ... nie je to cele balenie

a nepotesim vas ... dostala som to ☹ sice slabe ale prislo ☹

alicao
13. aug 2009

wolfi , do riti ☹, nieeeeeeee, preco jedna je stasta a druha nie? ☹

pralinka25
13. aug 2009

wolfi to nemyslis vazne 😠

alicao
13. aug 2009

wolfi, moje hcg je take nizke, ze mozno to dostanem aj ja..

pralinka25
13. aug 2009

alica 😠

alicao
13. aug 2009

pralina 😝

pralinka25
13. aug 2009

nestvi maaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠

pralinka25
13. aug 2009

ty tu mas rozdavat tehuvirusy a pozitivnu naladu a nie spekulovat nad kramami 😕

alicao
13. aug 2009

no hej hej, len zase vela citam, a ze vraj to je naozaj nizka hodnota, tak dufam, a veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, ze som len proste vynimka ze to bude dobreeeeee
ved som pisala, ze sa az tak nevytesujem, mozno keby mi testy stale silneli tak sa tesim viac, takto sa tiez tesim, ale s rezervou, ved pockaj aj ty budes takto panikarit🙂

alicao
13. aug 2009

wolfi, moja, nevzdavaj to prosiiiiiiiiiiiiiiiim! ☹

pralinka25
13. aug 2009

ja viem alic. Prosim ta necitaj take veci. Nerobi to dobrotu. Kazda sme ina tak to co si niekde precitas moze byt u teba uplne inak a potom sa budes trapit zbytocne.
Pozajtra urob dalsi test

alicao
13. aug 2009

az po zajtra? no neviem neviem, myslim, ze budem testovat kazdy den aj mesiac 😀

pralinka25
13. aug 2009

no ved mozes kazdy den. Ale ono sa to zvysuje postupne takze kazdy den nebudu vidiet moc velke rozdiely, tak ja lenaby si nebola sklamana. Ale kludne testuj. Verim ze bude pasik tmavnut

alicao
13. aug 2009

ja uz pomaly idem domkov
wolfi tak sa mozme stavit? ci ani uz nemas naladu ist?☹

pralinka25
13. aug 2009

alic ahojky a uzite si pekny vecer. Pozdravujem alicku alebo lukaska 🙂

alicao
13. aug 2009

prali oni to vedia, lebo ked to citam, tak to citim a oni to citia tiez🙂

alicao
13. aug 2009

tak papa, teraz neviem, ci mam ist ci nie za wolfinkou...je mi z toho smutno, ze je smutna☹

pralinka25
13. aug 2009

alic hlavne ty nebud smutna. Ty teraz nemozes. Ja budem smutit s wolfinkou. Ty musis byt teraz v pohodke.

pralinka25
13. aug 2009

wolfiiii kde si zlaticko???????

pralinka25
13. aug 2009

tak ja uz tiez idem Pa

misha666
13. aug 2009

ahojte, ja sem sice nepatrim, len sa chcen spytat ci neviete co je s cukruskou? preco uz nema tt v pase?

wolfskinka
14. aug 2009

ahojte ...

alic este nevesem hlavu, bolo to len 5 kvapiek a prestalo to .... no snad to uz nepride vobec
tvoj manzel je fesacisko, neboj sa to hlavne mas za sebou a teraz uz len aby rastlo babenko, drzim palce
ze ci nemam naladu, no co si šiši .. ved si videla, ze mne je to akosi šumakfuk, jedny kramy ma nerozhadžu no nie ...
no ten horoskop bol aujimavy hned sme s muzom zacali rozmyslat, ze co som vyviedla a mozes mi poslat aj na dalsi mesiac ? a co to mas za knizku horoskopy plodnosti alebo co to je ?

prali ahoj, no isla som z roboty prec

misha ahoj ... cukruska tu nebola strasne dlho odkedy otehotnela a preco nema tt v pase neviem, vcera rano ich tam este mala myslim, dufam, ze sa nestalo nic zle

wolfskinka
14. aug 2009

alic, prali ... kde ste ???

wolfskinka
14. aug 2009

alic jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii krasny testik .. dnes je riadne silna ciarocka, hcg rastie ... to je dobre ... drzim palce ... tfuj tfuj tfuj .... a strasne sa tesim, vcera ked som muzovi povedala ako si dopadla, tak ho to potesilo

alicao
14. aug 2009

Ahoj sasko🙂
Ved som videla aka si bola vesela, normalne som nechapala🙂)) Aj dnes ziadna krvicka? To co mas prosim ta, raz krv , raz nie!!!!!!
Robila som si dnes test, najrpv 10ui rapid clear, svina mi ukazala zase len ducha, ako vcera, tak som sa nasrala, zobrala mama test, ktory reaguje az na 20UI a kukni do albumu🙂

alicao
14. aug 2009

wolfinka, dakujem, na tom rapid cleare to silnie len tak tak, skoro vobec, keby som si hned robila mama test tak by som tak nestresovala, uz by mi ukazal mozno aj na ten 13DPO, ale nevadi, hlavne ze tam je, a dufam, ze bude silniet🙂\
Ved si tomu pomohla aj ty, keby nebyt toho ustrogenu od teba, kto vie ako by to bolo dnes..

pralinka25
14. aug 2009

ahojte bosorky 🙂
ALic supeeeeeer
dufam ze babu uz rozpravas aby prinieslo so sebou nejake kamosky alebo kamosov.