Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

deej
19. aug 2009

sme od BA takže ak sa do toho pustíme myslím, že nebude problém násjť miesto kde to budeme riešiť

alicao
19. aug 2009

presne, najlepsie su centra asistovanej reprodukcie, tam ti urobia vsetko a na jednom mieste

wolfskinka
19. aug 2009

alic vydrz do zajtra ... ja budem na teba strasne moc mysliet ver mi a rano hned ako prides do roboty chcem hlasenie

pralinka25
19. aug 2009

deej ty si mladucka takze v pohode. Ale zas je mozno o pripadnych problemoch vediet dopredu. Ja si tak vycitam, ze keby som to vedela skor. Ja som sa minuly rok (to som mala 27) dozvedela ze mam PCO. A to som isla na preventivku a povedala mu ze sa snazime o babo a on mi na to povedal ze dobre pozreme sa. A zistil toto. To bolo po nejakych 2 mesiacoch snazenia. Jemu som ale nepovedala ze sme este len zacali. Poucena kamoskymi som mu povedala ze sa snazime uz vyse roka. Oni totiz nechaju cakat a snazit sa rok aj dva a potom problem zacnuriesit. No neviem si predstavit keby ma nechal cakat 2 roky a potom zacal liecit tak neporodim ani do 40tky.
Uz chodim tristvrte roka po lekaroch a zatial som sa nepohla nikam. Ale viem ze u mna to lahko nepojde tak mi nic ine neostava.

pralinka25
19. aug 2009

aj ja chcem hlasenie. A dufam ze bude dobre!

wolfskinka
19. aug 2009

no baby este 45 minut a idem domooooooooooooooooooooooovvv, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pralinka25
19. aug 2009

a co budes robit?

wolfskinka
19. aug 2009

idem k doktorovi pr elieky, nakupit a o 18.30 ideme s muzikom skakat na tenisove kurty ...

pralinka25
19. aug 2009

iha. Tak budete trenovat. Super. Dufam ze vyhras 😎

wolfskinka
19. aug 2009

no tak to my netreujeme ideme po 2 rokoch prvy krat ... to my sme taki tenisti ze sem tam odleti lopticka sem tam raketa ako sa zadari 😀 😀 😀 😀

pralinka25
19. aug 2009

😀 😀 😀
to nevadi hlavne ze je sranda 😀

alicao
19. aug 2009

jasne zajtra poslusne hlasim, len dufam, ze mi povie, ze tam nic nevidi, a ze nech pridem o tyzden 😀 zaklincujem ju potom 😀 !

wolfskinka
19. aug 2009

no presne tak ... aspon sa nenudime ked je pekne pocasie

pralinka25
19. aug 2009

alic ale uz sa to blizi.

mne sa nic nechce

wolfskinka
19. aug 2009

prali mi hovor ja uz ocami posuvam tie hodinky este 20 minut a mozem ist

alicao
19. aug 2009

ja este hodinu☹

wolfskinka
19. aug 2009

alic no ja vynimocne tak skoro, mam toho plne zuby a po tej psychiatrii sa potrebujem nadychat cerstveho vzduchu

alicao
19. aug 2009

zasluzis si, ja len ze ...ved viete, je mi az zle od nervou

wolfskinka
19. aug 2009

alic ja viem .... zajtra tu budem hysacit s tebou a mozno ani nie ked prides rano zo sona a bude tam alicka nezbednicka 😵

alicao
19. aug 2009

dostane sonom po po riti potvora mala 😀 !

pralinka25
19. aug 2009

alica nazbednica sa rymuje 🙂

wolfskinka
19. aug 2009

no rpesne tak ... alic na zajtra tfuj tfuj tfuj

prali a ty konecne znormalizuj ten graf, ved vy dve s tymi grafmi to je katastrofa, jedna lepsia ako druha 😀 😀 😀

pralinka25
19. aug 2009

hehe 😀
sak sexujeme kazdy den pre pripad ze by vystupila a ona nic. Vyzera to ako graf mrtveho pacienta

alicao
19. aug 2009

pralinka 😀 😀 😀 ty si inyyyyyy pacient 😀 😀 😀

alicao
19. aug 2009

tak ja sa tiez lucim, myslite na mna rano!!!!! NECH SA STANE ZAAAAAAAAAAAAZRAK, PROSIIIIIIIIIIIIIIIIM!!!!!!!

pralinka25
19. aug 2009

😀
srotovisko to istiiiiiiiiiiiii

pralinka25
19. aug 2009

oki alic myslime na teba.
To som tu uz dnes zostala strasit sama

monky1
19. aug 2009

ahoj, byby, ja nestiham....mm ma dovolenku, tak akosi na net niet casu, ani citat nestiham, stale niekam lozime, vikendy mimo domu 😨
...alic - neviem, co ma byt zajtra, ale aj ja drzim palcek 😀

alicao
20. aug 2009

ahojte moje, takze....testy maly pravdu.
Sliznicu som predtym mala 16mm teraz 9 mm, vobec nic tam nevidel, ze vraj sa uchytilo a vyvijalo asi 3- 4 dni a potom zaniklo.
Malo by to odist same...

wolfskinka
20. aug 2009

alic ahoj, som na teba myslela ... je mi to strasne luto, ale ked sa to uz stalo, tak aspon nech nejdes na cistenie ... to je horor

a podala si tu ziadost ?