Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
23. feb 2009

alicao .. hej jasenskaj je taka mierna to mas pravdu ...

jankabo
23. feb 2009

baby predstavte si, že som sa dnes dozvedela že niektorý ľudia na našom úseku mali na výplatu odmeny, mala ich moja kolegyňa a mne nedali ani jeden cent a oproti minulému roku som išla platom dole o 6 000 Sk, vidíte že ostávam v práci aj do večera a takto so mnou robia a dnes nám bolo oznámene že od 1.3. ideme na 60% - baby no povedzte mi čo zarobím. Nič.
Dnes mám hrozný deň 😠 😠 😠

alicao
23. feb 2009

Janka, ja by som sa isla opytat na dovod..urcite!!!!

kikina666
23. feb 2009

jankabo to ti verim ... ze mas blby den a kde robis ked vas takto tyraju ??? ak to nie je tajomstvo tak napis do IP

adrianka127
23. feb 2009

jani to je svinstvo... 😠 Co urobis?

jankabo
23. feb 2009

Adi neviem, prvé urobím asi to, že prídem domov a sa poriadne vyrevem ☹ ☹

susann83
23. feb 2009

ahojte babenky.
tak konecne tu je niekto 🙂
mozem sa k vam pridat? sem-tam som uz sice pisala, ale teraz mam viac casu, kedze som si nechcene predlzila dovolenku 😒

alicao
23. feb 2009

janka, to ti nepomoze, skor si povedz....kazdemu sa raz vsetko zle vrati...nekaz si nimi den
Susann samozrejme ze mozes🙂

adrianka127
23. feb 2009

jasne susann - vitaj medzi nami. Ako dlho sa snazis susann?
jani, alicka ma pravdu - im sa to raz vrati...musis to prekusnut a ist dalej...

alicao
23. feb 2009

adrianka, tento mesiac nejdes nic sledovat vsak? Idete sa snazilkovat co najcastejsie?🙂

pralinka25
23. feb 2009

ahojte slniecka.
Doobeda som bola na skoleni ale uz som tu.

Jani vitaj v klube ja som sa takto tapila 2 tyzdne do zadu. Mna obehli uz 2 kolegyne co sa tyka odmien a vysky platu ktore prisli 2 a pol roka po mne pracovat. Vsetci uz maju vyssie platy. Ja mam najnizsi. Co k tomu dodat.
Asi len to ze nemam spravnych ludi na spravnom mieste

susann83
23. feb 2009

dakujem za privitanie 🙂 🙂 🙂
snazime sa od seprtembra, ale 🙂 mazel bol ca 7 rokov na kamione, tak neviem-neviem. teraz pozeram lekarov a asi ho poslem na vys.
a este k tomu sme boli tri hodiny v saune, teraz na dovolenke, tak som to poriadne pokazila, lebo cely den len lezim, to by bol idealny mesiac na snzilkoanie...
jani, ja by som sa na tvojom mieste tiez spytala, ved to je nepravodlive, aby niekto mal viac a ty robis nadcasy odusu!

alicao
23. feb 2009

susan kamiony na plodnosti neuberaju 😀 aspon o tom neviem 😀 , ale ta sauna...dnes ho namoc do vane z ladom 😀

jankabo
23. feb 2009

vieš ja to neriešim, ja už mám toho dosť a radšej si budem hľadať novú prácu. Kedže to nevyzerá žeby sa črtala v mojom prípade materská tak asi odídem. Len čo kde teraz v takej dobe a tu na východe???

alicao
23. feb 2009

janka uz si rozdala tych 100 zivotopisov, co som ti radila?..nestracaj cas..

kikina666
23. feb 2009

no baby ta sauna teda fakt nie je bohvieco, ja idem zajtra do sauny v zaujme planovaneho rodicovstva 😀 😀 😀

susann83
23. feb 2009

ja som tak vedela, ze kamionisti su ohrozene druhy, kedze si v kuse sedia na vajkach 😅
a sauna tiez nie vyhra.
kikina, tak to je zaujimave planovane rodic. to akoze ty si v saune a manzel caka vonku? 😀 😀

alicao
23. feb 2009

susann...v terajsej hospodarskej krize su ohrozenymi druhmi 😀 , ale to by boli vsetci v kancelariach neplodny...kolky muzi sedia na vajkach cele dni...
Ak mal klimatizovany kamion tak by to nemalo vadit..ale vysetrenie nie je na skodu budes kludnejsia..aj my ideme

kikina666
23. feb 2009

manzel ma iny program ... xixi , ja uz som to planovane rodiscovtsvo akosi vzdala
😀 😀 😀 ani netusim kedy to mam dostat 😀 😀 som sa na to uplne vykaslala 😀 halvne ze mozem lyzovat a ideme podat dalsiu ziadost na IVF ... tak to zacnem, riesit potom, teraz to nechavam tak

susann83
23. feb 2009

kiki, hej, ja ti verim, po tolkych peripetiach sa ti necudujem, ze to nechavas zatial tak.aspon sa mozes lyzovat bez stresov, ja som sa tiez tesila na lyzovacku a dorazila som si koleno ☹
ja som s meranim este len zacala, tak uvidim kolko ma to bude bavit.
alic, kolko treba cakat na vysledky?

jankabo
23. feb 2009

Susan, ja už s meraním tiež končim, merala som si BT od júna 2008 a stačilo.
Už sa nebudem toľko stresovať, ešte domerám tento cyklus a ďalší sa dám pauzu a pripájam sa ku Kikine a Adrianke, že žiadne meranie, sledovanie ani počítanie. Nič.

kikina666
23. feb 2009

jankabo mas recht kasli na meranie .. ja som sa tiez na vsetko vykaslala ...xixi

susann83
23. feb 2009

mozno sa neskor aj ja k vam pridam, ked ma to prestane bavit...
ale az tak to neprehanam, zatial, lebo velmi sa mi vstavat nechce, tak meriam stale ked sa zobudi. cize to je len take informativne 😅

alicao
23. feb 2009

susan vysledky by mali byt do dvoch tyzdnov

cukruska1920
23. feb 2009

Ahojte ...co nove? bratislava je pod snehom...katastrofa... 😝

kikina666
23. feb 2009

cukru a zillina tiez a stale tu snezi ................ huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaahuraaaaaaaaaaaaaaa, milujem zimu a sniezik

cukruska1920
23. feb 2009

ja nieeee....lebo potom je blackanica

kikina666
23. feb 2009

a ja strasne, pre mna by mohla byt zima a sneh cely rok

susann83
23. feb 2009

ani nehovorte o snehu. ja uz druhy tazden pozeram vo oknom a sledujem ako snehuje. chuda moj drahy, zas len pracuje, tak nemoze ist na snowboard.
kiki, kde ste sa boli lyzovat? vo vratnej? su tam narocne svahy?
my sme boli v jasnej, bolo super a nebolo vela ludi

cukruska1920
23. feb 2009

ja nemam rada zimu... ale zas ani velke teplo...tak jar je idealna...