Snívalo sa mi o umývadle, jak tečie z kohútiku voda - čo to znamená?

bejby4
30. dec 2019

Ahojte poraďte mi snívalo sami o umývadle jak tečie z kohútiku voda, našla som že na snare že smrť blízkom čase a na druhom že stratím človeka na ktorom mi záleží ale to bolo iba umývadlo ale neviem čo to bude znamenať že tečie z kohútiku voda ten význam som nenašla ďakujem

stanulienkat
30. dec 2019

Neznamena to nic. Nestresuj s.

smejko25
30. dec 2019

Booože na nebesiach ľudia ved sny su len sny 🙄🙄🙄

smejko25
30. dec 2019

A teraz ako čo budeš každeho blízkeho sledovať ???? Alebo čo mieniš robiť stým ???

ruzenka57
30. dec 2019

@bejby4 to ze tecie znamena ze vas to ze vas v blizkej dobe vytopi sused (teda ked nebyvate v dome v tom pripade vam vytopi kupelku alebo kuchynu samo)

nela82
30. dec 2019

🙈

deti95060810
30. dec 2019

ak tiekla čistá voda - znamená to zdravie
ak bola voda špinavá , kalná - to je choroba

jana_eyre_2
30. dec 2019

Mne sa každý deň niečo sniva.. prečo si si to zapamätala?

loliki
30. dec 2019

... smrť v blízkom čase.., hm. Mala by si čítať modlitebnú knižku namiesto snára. Načo chceš poznať budúcnosť, ak nemáš moc ju zmeniť? Načo si želať niečo pri padajúcich hviezdach, keď môžme prosiť ich Stvoriteľa.

cacianka
30. dec 2019

Co vsetko sa mne posnivalo , na 7 románov a nic sa nestalo

ruzenka57
30. dec 2019

@loliki ako mozeme prosit ich stvoritela? 🤔🤔

miadi
30. dec 2019

Nic to neznamena. Iba sen

loliki
30. dec 2019

@ruzenka57 Želať si niečo pri padajúcej hviezde - je poverčivosť, lebo si niektorí myslia, že padajúca hviezda má vplyv na ich život a splnenie nejakých túžob. (Podobne ako veľakrát bezvýznamný sen, že môže niečo znamenať.) Ak si niečo želáš popros radšej ich Stvoriteľa. Ako? Normálne. Slovami, myšlienkami. Vyskúšaj. 🙂

lentilica
30. dec 2019

Možno to znamená že sa ti chcelo cikat 😁

moonlight1210
31. dec 2019

@bejby4 ak si doteraz nemala vestecke sny, tak ak sa nieco stane, tak len nahodou a s tebou to nema nic spolocne.

Najskor si tentoraz len v spanku zaregistrovala zvuk, co ta znepokojil. Tak mu tvoj mozog priradil prvy vysvetlujuci obraz, ktory sa na ten zvuk ako-tak podobal.
Trebars pri tebe niekto zo spanku zamlaskal a tvoj mozog si to vysvetlil ako zvuk tecucej vody. Alebo zasuchrali padajuce vlocky o sklo okna.
X zvukov, ked nevidime ich zdroj, sa nam zda, zeby ich mohlo sposobovat nieco ine nez sposobuje.

ruzenka57
1. jan 2020

@loliki srandy ze fest a kto je ten stvoritel? 🤔🤔 mam pytat evoluciu nove auto alebo ako? Poprosim ta navod😁