Solidna zoznamka

4. aug 2021

Zienky, vedeli by ste poradit nejaku solidnu zoznamku? Mam kamosku bez chlapa, bez deti a biologicke hodiny tikaju, tak ju nahovaram na nieco taketo. Ma 37 rokov, je vobec mozne najst v takom veku nejakeho chlapa na zalozenie rodiny, co by nebol vadny mamickar? Mate nejake osobne skusenosti? Dakujem

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
4. aug 2021

Zoznamiek je kopec, na každej však nájde kadejaké indivíduá. Ja po viacerých nepríjemných skúsenostiach už zoznamky neskúšam. Ale je napr partner na úrovni tak možno tam sú normálnejsi muži keďže je to platené

autor
4. aug 2021

@hazelgracegus a na akych zoznamkach si?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
4. aug 2021

Zoznamko. Odtial mam uz manzela

marysa21
4. aug 2021

Facebook zoznamka

marysa21
4. aug 2021

@janka_23 Normálny chlapy sú na všetkých zoznamkách , len je ich málo ☺️ chce to trpezlivosť a chuť preberať a jedného dňa sa ten pravý nájde .

marysa21
4. aug 2021

@marysa21 normálni chlapi

janka_23
4. aug 2021

@marysa21 jasne ze su, ja netvrdím ze nie. Len je tam veľa zadaných a takých co hľadajú iba pobavenie. Neodsudzujem zoznamky, akurát ja som to s nimi vzdala 😃

marysa21
4. aug 2021

@janka_23 A partnera hľadáš potom , akým spôsobom , alebo si zadaná ? Myslím si , že je malá pravdepodobnosť , že si tam nájde niekto spriaznenú dušu .

janka_23
4. aug 2021

@marysa21 nie som zadaná, prestala som hľadať. Už som bola unavená z tých večnych sklamaní, klamstiev. Prestalo ma baviť to písanie z ktorého sa po pár správach vykľul ďalší uchyl co chcel nahé fotky. Tak som si povedala dosť. Verím, že niektorí tam stastie nájdu, ale ja som doteraz mala len smolu. Možno niekoho stretnem v reálnom svete, alebo budem sama. Vôbec neviem, kedysi to bolo všetko jednoduchšie.

marysa21
4. aug 2021

@janka_23 Súhlasím bolo to jednoduchšie ,lebo človek nehľadal hotového partnera(ideál pre mňa spĺňa moje požiadavky ) ,ale bol tolerantnejší a bral ho do vzťahu aj s chybami ,aké mal a hľadali kompromisy vo vzťahu a nie ,ako teraz poväčšine každý chce mať po svojom boku vysnívaného partnera podľa svojich 100 % predstáv a potom príde sklamanie ,že taký nie je a ani nebude .Mám kamarátky ,ktoré sú ,už roky na zoznámkach a stále sú slobodné ozvú sa im buď ženatí ,alebo úchyli ,alebo dajú na prvý dojem z fotky (nie každý dá oku lahodiacu foto ) a možno to bol práve ten pravý ,len ho zamietli .Kamaráti sú skôr za náhodné stretnutie (zoznámenie ) tiež kvôli sklamaniam zo zoznamiek po neúspechoch poväčšine mám okolo seba slobodných sklamaných kamarátov ,ktorí neveria ,že tú pravú nájdu na zoznamke .Nie si jediná ,ktorá rezignovala na zoznámky .

janka_23
4. aug 2021

@marysa21 no, ja už nemám 30 takže u mňa je to už trošku zložitejšie. Kedysi sa ľudia bežne zoznamovali na ulici, v bare, v obchode atď teraz každý zahladeny do seba pripadne do mobilu. Na vzťahy je ťažká doba, muži majú ľahký prístup k povolnejsim ženám a patrične to využívajú. Vytratila sa taka úcta k žene, tie vzťahy sú povrchné, ľudia si klamú, podvádzaju sa. Takže radšej budem sama ako s nejakým chumajom. No a zoznamky? 90% zadaní muži, uchylaci a možno pár normalnych ale na nich natrafiť je ako hľadať ihlu v kope sena. To svoj čas radšej strávim užitočnejšie 😃

marysa21
4. aug 2021

Máš pravdu o minulosti dnes je ťažké sa zoznámiť s tým pravým . Kamaráti majú tiež medzi 30-40 a majú tiež problém nájsť k sebe partnerku.

janka_23
4. aug 2021

@marysa21 ja mam zase vo svojom okolí všetkých zadaných 😃 ale tak už to nejako neriešim, čo ma prísť príde. Aj keď samozrejme samota je zla

engel76
4. aug 2021

@janka_23 partnernaurovni vobec uz nema uroven.
Ked si porovnam, ze pred 15-20 rokmi to bolo ovela jednoduchsie stretnut normalneho chlapa, ale teraz. Velka bieda.

janka_23
4. aug 2021

@engel76 neviem, ja som na tej zoznamke nebola, ale poznám pár ľudí z okolia, ktorí sa tam zoznámili, dokonca su teraz už aj manželia. Máš pravdu, bolo to jednoduchšie. Ale povedzme si úprimne, radšej samé ako s nejakým debilom 😉 smutných príbehov je plný modrý kôň

autor
5. aug 2021

Ja som dost smutna z tej mojej kamosky, ma 37 ziadny partner ani deti, muz od nej odisiel stylom, ze rano isiel do roboty a uz sa nevratil, vlastne sa vratil k mamicke a nemal ani gule na to, aby jej to vysvetlil, videli sa len na sude. Spoznala ho v realnom zivote, nie cez zoznamku, tak som si povedala, ze by to mohla skusit aj cez zoznamku. Ja som tam cca 10 rokov dozadu nasla zopar slusnych chlapov, ale bolo to uz fakt davno.

ciusinka
5. aug 2021

Za mna zoznamky ziadna slava, skusala som pokec, badoo, tinder, nikde som nikoho normalneho nenasla..Moja teta bola aj na platenej zoznamke, ale to bolo prakticky to iste..Takze ja osobne som so zoznamkami skoncila, aj ked teda v realnom zivote neviem, kde sa mi podari niekoho stretnut..

janka_23
5. aug 2021

Najlepšie je sa nestarat, nech sa kamoška rozhodne sama ako a kde si bude hľadať partnera. Mne napríklad kamaráti už zoznamky "zakázali" keď videli aké zázraky tam sú a ze je to sklamanie za sklamaním. Skôr ak máš nejakého slobodného známeho tak ich zoznámiť, zobrať ju niekam von. A ak bude mať kamarátka chuť, tak sa na zoznamku prihlási aj bez toho aby si jej to hovorila 😉

3tato
12. aug 2021

baby, ženy ... nikoho sa nechcem nijako dotknúť - o zoznamkách tu už bolo písané hafo tém.
Ja len, že by ma ako muža zaujímala vaša definícia toho stále omieľaného pojmu "normálny chlap, muž" - že čo si pod tým výrazom predstavujete, alebo čo očakávate 🙂
Pekný večer 🙂

olivia1425
12. aug 2021

Partneri na urovni, neviem ako to sice funguje dnes, niekedy bol poplatok, urcite odporucam

dianaana
12. aug 2021

@3tato Chlap, s ktorym sa da porozpravat, ktory ma zmysel pre humor, nemysli si ze je pupok sveta, neberie sa moc vazne, ma zmysel pre zodpovednost a humor, moralne zasady, nie je klamar a egoista, vie uvarit aspon prazenicu, nesmrdi, sprchuje sa, ma vsetky zuby a vie byt verny.

3tato
12. aug 2021

@dianaana vďaka za odpoveď, btw to nie sú podľa mňa nejaké závratné kritériá 😉
Aj keď je jasné, že ten zoznam má každá žena asi trochu iný, len ma zaujíma - na čom sa dokážu ženy zhodnúť, ktoré vlastnosti by u partnera uvítali najviac 🙂.

3tato
12. aug 2021

@olivia1425 to som dosť skeptický - k tomu portálu mám po vlastnej skúsenosti výhrady, za mňa asi nie

olivia1425
12. aug 2021

@3tato vies ono tazko povedat kazdy ma osobnu skusenost inu, ja som svojho muza " za onych cias" spoznala na pokeci, pisali sme 3 roky a uz 11 sme spolu. Co sa tyka partnerov na urovni zaplatila.som to niekomu blizkemu na rok vtedy to stalo 100 € na rok, fajn na tom je, ze ozaj vyplnis profil co hladas,preferujes..atd od viery,deti az fajcenie podla toho generuje ludi.... ja myslim,ze kto uprimne nehlada vztah nebude investovat peniaze. Tento vztah mne blizkej osoby skoncil svadbou inde by sa asi nestretli 🙂

ciusinka
13. aug 2021

@3tato Ja hľadám niekoho,na koho sa budem môcť spoľahnúť,kto bude stáť pri mne,keď to budem potrebovať,bude zodpovedný, verný a bude ma milovať až kým nás smrť nerozdelí 🙂 Nepotrebujem žiadneho modela ani sponzora ani nič podobné..Ale teda zatiaľ som bola v hľadaní dosť neúspešná,tak neviem,či som taká náročná alebo je už proste nemožné niekoho takého nájsť..Teraz momentálne som v štádiu,že so zoznamkami som skončila a čakám na zázrak..

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasanka605
13. aug 2021

@zahrajzlato 😂 moj chlap ti dáva za pravdu, špeciálne prvý bod.

buffinko
13. aug 2021

@zahrajzlato žena so záväzkami je nenormálna? 😁 Zaujímavý názor. Takže my rozvedené máme nárok asi už len na guľku do hlavy.😁