Som tehotná?

michaella97
6. máj 2019

Ahojte. Mam taky problém. Cez plodne dní som mala nechránený pohlavný styk. To bolo nejak okolo 26.4..o 4 dní potom som dostala bolesti podbruska a krizov ktore trvali nejak 4dní. Na ďalší deň (včera) som dostala menštruaciu ale nie takú silnú ako inokedy. A dnes mi to príde ako krv a výtok. A taka bledo červená krv. Dnes ráno som sa zobudila o pol 6 a hneď mi bolo na vracanie a aj som vracala. Celý deň mi je blbo. Taka som unavena a zle mi je. Môžem byť tehotná?

michaella97
autor
6. máj 2019

@12didi12 zajtta pôjdem kúpiť test a potom by som chcela pozajtta ráno 🙂

kliatana
7. máj 2019

no tak to som zvedava ako dopadne, bo to je take, mozes byt tehotna ale aj nemusis a proste to mohla byt len taka mrcha 🙂 tie symptomy to moze byt len klasicky predmenstruacny symptom

mirkava
7. máj 2019

@michaella97 myslim si ze budes 😉 drzim palce

michaella97
autor
7. máj 2019

@mirkava no fakt neviem. Dnes zas akoby som mala menštruaciu..

ivka232
7. máj 2019

@michaella97 ja som si robila test,bol negativny a tyzden na to uz pozitivny takze skus este

diaalex
7. máj 2019

@michaella97 keď to chceš skôr vedieť chod na odber krvi a povedia ti 🙂

alica_matejka
7. máj 2019

uvidis teda ako bude menstruacia prebiehat, ci bude len jednodnova alebo bude trvat viac dni... ako mas tu este aj tu moznost ist k doktorke, no ak si dostala ms, tak si myslim ze to je aj zbytocne

zdenuskaa
7. máj 2019

Ahojte. Ja mam taki problém brala som clodtibelgyt 3 cikli za sebou a v Apríli mi dok. Predpísal duphaston. 19.4 som dostala zvláštnu ms prvi den som krvácala druhi den už nie potom zasa som krvacala a ptm zasa nie, bolesti som mala len v prvi deň ostatné dni vôbec len priznaki tehu, nechuť do jedla citlive bradavki nevoľnosť. 23.4 som začala užívať duphaston kvôli tej zvláštnej ms dok. Mi povedal ze mám nejaku krv v bruchu ale o tehotenstve nehovoril nič, dobrala som ten duphaston 4.5 a dnes 7.5 som začala opäť krvácať nevedeli bi ste mi náhodou poradiť? Budem rada ak niektorá z vas ma z niečim takim skúsenosti že mi poradí čo mam robiť lebo som fakt v koncoch.

diaalex
7. máj 2019

@zdenuskaa podľa mna ti dr narušila hormonálnu hladinu 😕

lienka737
7. máj 2019

@zdenuskaa chod k Dr.
Clistilbegyt je velmi zavazny liek, treba zistit, co sa deje

zdenuskaa
7. máj 2019

Bola som dnes ráno, ale nepovedal mi nič iba ŽE mám nejaku krv v bruchu a brali mi krv na HCG.

mmoni89
7. máj 2019

@zdenuskaa no to ppmoze jedine lekar

zdenuskaa
7. máj 2019

@mmoni89 ale neviete nahodou čo bi to mohlo bit ? Či je to normalne alebo niečo vážnejšie ? Lebo do trz sa mi nič take nestalo v kuse som mala pravidelnu ms .

evaachesa
7. máj 2019

@zdenuskaa hmm tak krv v bruchu asi nebude normalna. Nemoze to byt endometrioza?

zdenuskaa
7. máj 2019

Nemam ani tušenie čo to znamena :/ vobec sa v takich veciach neviznam :( ale podla vas je normalne ze som krvacala a potom o nejakich 10 dni zasa som zacala krvacat ?nemoze to byt. nahodou potrat ? :'(

evaachesa
7. máj 2019

@zdenuskaa hmm skor rozhodeny cyklus a nieco s hormonmi...moze to byt aj endometrioza ale ja nie som odbornik, len hadam. Najlepsie pockat co povie lekar. Drzim palce 🍀

zdenuskaa
8. máj 2019

ano jasné dakujem, uvidime ake budu vísledki z krvi na HCG . 😉 a neviete pokial som brala clostilbelgyt 3 cykli dok .mi dal trz troj mesačnu prestávku neviete či bi mi to mohlo pomoct a mohla bi som otehotniet v priebehu tích troch mesiacou ? Už nejakich 8 mesiacou sa liečim hociake čipki, tabletki a stále nič 😢viem že 8 mesiacou je ešte málo ale už sa začinam bát mi sa s priatelom snažime o dieta 2 roki a liečim sa iba 8 mesiacou ,nemam žiadnu závažnu chibu len mam zmenšene vaječniki takže u mña niekedy nenastáva ovulka 😢 nemate s tim ziadna skusenosti ?

12didi12
8. máj 2019

@zdenuskaa ahoj 😊 clostilbegyt u teba tie tri mesiace bude ešte účinkovať.. Ja som teraz tiež akurát v tých troch mesiacoch oddychu a vajka dozrievajú super, takže máš šancu.. A keď sa smiem spýtať spermiogram mate v poriadku?.. Aj mne bolo povedané, že z ľavého vaječníka nemusím mať ovulku vraj pco a mávam ju tam stále.. Hlavne sa nebol a snazilkujte sa aj tieto 3 mesiace 😊 len si hlavne vyrieš to zvláštne krvácanie

zdenuskaa
8. máj 2019

@12didi12 dufám že to vide 😞 že sa konečne dočkam ,a držim palčeki aj tebe 😉 doktor nas posielal na spermiogram do košic lebo mi to v Poprade nemáme .Tak sme sa dohodli že najprv viskušame clostil a ak nič pojde sa na spermiogram .Podla mna je lepšie ten spermiogram može bit ze chiba je aj v partnerovi ,a mna budu zbitocne dopovaţ tabletkami..No to krvacanie zajtra mám volat o visledki .Uvidime no inač Dakujemm ;)

diaalex
8. máj 2019

@zdenuskaa spermiogram sme my síce nepotrebovali, ale moji kolegovia išli na neho zo zvedavosti 😊 boli v sanatóriu Helios Košice, platili 20€, išli na presnú hodinu, vtedy ich aj zobrali, po týždni max 2 mali výsledky 🙂 povedali že tam je milý personál a moderne zariadené 🙂

12didi12
8. máj 2019

@zdenuskaa no ja by som na tvojom mieste riešila ten spermiogram lebo unás je tiež problém tam a potom su niekedy aj tie lieky zbytočne kým sa to neupravy tam :/ tak dúfam ze ti všetko dobre dopadne držím ✊✊✊

zdenuskaa
8. máj 2019

@diaalex No uvidim čo mi zajtra povedia , ak niesom v tom tak hned zavolam do Košic a objednáme sa . A možem sa opítat ked mam zmenšene vaječniki prefuk bi nepomohol ? Lebo som počula že aj prefuk pomáha k otehotneniu ??

zdenuskaa
8. máj 2019

@12didi12 ved to ja s tich liekov strašne priberam :( a fakt to je zbitočne , aj vi ste boli na spermiograme ? ......Dakujeem ❤

diaalex
8. máj 2019

@zdenuskaa tak v tomto sa bohužiaľ nevyznám :(

zdenuskaa
8. máj 2019

@diaalex Aha , tak nič no ale aj tak dakujem ;)

lienka737
9. máj 2019

@michaella97 no ako test?

michaella97
autor
13. máj 2019

@lienka737 negatívny, bol

12didi12
13. máj 2019

@zdenuskaa áno boli u nás je chyba tam mame ho dosť zlý 😣 ale vraj sa dá aj sním prirodzene otehotnieť aj keď zatiaľ sa nedarí.. Ale berieme vitamíny tak hádam sa to zlepší 😊

zuzika123
19. máj 2019

Mňa bolia prsia ako fras, sem tam ma tak zvláštne pichne v podbrušku a iba by som spala, sem tam sa mi zamotá hlava, ale to pripisujem krčnej chrbtici a menzes mi už 6 dní mešká. Moje pms boli trosku boľavé prsia a blbá nálada, bolesť som pocitovala len 1 deň pred menzesom, teraz ma týždeň na chvilu pichne. Zajtra ráno robím test, tak snáď budú dve čiarky. Ale budú to krámy, cítim to, lebo celý týždeň si dávam vložku, aby sa mi nestala nehoda. Zabudem si dať vložku, pripadne hodím na seba biele gate, tak to dostanem ako pod prísahou 😁 možno hormonálne výkyvy, možno nie...😋

zdenuskaa
21. máj 2019

@12didi12 Dufám že áno. Že sa vám to zlepši :* držim palce ;) Len nesmieme priliš veľa na to myslieť u mňa dost veľa robí aj psichika.