Som v šoku z veštice

28. mar 2023

Minulý rok som si dala len zo srandy a zvedavosti vyveštiť.
Neviem teda či do mňa tak videla alebo čo, ale dnes sa to do bodky vyplnilo. Veštica mi len z fotky očí a viac nič nechcela. Používajú nejaké triky? Naozaj som zaskočená že mala pravdu.

katarinka89
28. mar 2023

Niektoré ozaj vidia

marsmykkok
28. mar 2023

len škoda, že anonymne. Takto nevieme, či nie si ty tá veštica a nezháňaš si tu robotu... Ak nie pošli kontakt do ip, aj koľko to stojí. Ja mám teraz zložitejšie obdobie a prvýkrát premýšľam vyskúšať služby veštice, lebo neviem či mám urobiť radikálne kroky s neistým výsledkom alebo čakať, že čas a nejaké okolnosti to vyriešia a zatiaľ vydržať sa trápiť.

autor
28. mar 2023

@katarinka89 asi tomu začínam veriť

stanulienkat
28. mar 2023

🙄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️aky mas cennik na tie blbosti??🤭

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
28. mar 2023

a nevolas sa nahodou kovacova m??

catherinah
28. mar 2023

Mna by zaujimalo co Ti predpovedala a co sa splnilo.

maialeo
28. mar 2023

A prečo by to nemala byt pravda? Ja okolo toho tiez nieco robim a teda klientov: zo srandy neberiem. Smutne, kam sa tato spolocnost dostala.

maialeo
28. mar 2023

@marsmykkok skus si zadarmo urobit vyklad astrologie na najdise.cz

liusa82
28. mar 2023

No to je tak.Vela veštcov aj ked veští nesmieš zabudnúť že to vidí hlavne aj svojimi očami danú teda tvoju situáciu.Alebo si to vysvetlia v tých kartách to je už jedno z čoho veštia po svojom.Preto vždy čo veštec,to iná odpoved.Teda nie všade do bodky rovnaká. Ja som tiež takto vyskúšala aj ozaj známych veštcov.No a pravda je taká že niečo vyšlo a niečo nevyšlo.Ale tá situácia ktorú mi z kariet aj vyveštili sa síce ako tak splnila ale nie úplne do bodky.Len v takých obrysoch základných.Takže záleží aj na tom ako si to kto vysvetlí

luccija
28. mar 2023

Čo sa Ti teda splnilo aspoň okrajovo?k vestici by som ja osobne nikdy nesla

liusa82
28. mar 2023

@maialeo tam chodim aj ja tá astrologia na mňa sedí do bodky.Teda osobný horoskop🙂

katka700
28. mar 2023

Nevravím že neexistuje možnosť že tá veštica naozaj vidí budúcnosť. Ale v dnešnej dobe keď záujemcov o prácu dokonale 'prelustruju' na sociálnych sieťach neverím že veštice nerobia to isté. Svet funguje na istých princípoch a určité okolnosti vedú k určitým výsledkom. Šikovný človek si prejde tvoje sociálne siete, vyprofiluje si ťa a vie odhadnúť čo zhruba sa v tvojom živote stane. Ak ta veštba nebola veľmi podrobná a neobsahovala skutočne podrobné veľmi presné detaily tak tipujem na profilovanie.
Ale zase keď si spokojná, splnili sa ti dobre veci tak načo to rozoberať 😊

katarinka89
28. mar 2023

@katka700 tak si zisti o mne na sociálnych sieťach info, presne tak ako si opísala prácu vestic a urob mi výklad do budúcna.a keď to bude sedieť na mňa tak ti zato aj zaplatím....🧚‍♀️

katarinka89
28. mar 2023

@marsmykkok anonymné určite koli inteligencii niektorých jedincov...vid.komenty nižšie. Preto je tu 98% tém anonymnych

janush
28. mar 2023

mne veštica ovplyvnila život... ja si myslim, že som sa riadila tym ako mi vyveštila, že bude môj život vyzerat... to znamena robila som tak, ako mi predpovedala buducnost 😒

teleskop
28. mar 2023

ja som v soku ak ti to tu niekto zozerie...

autor
28. mar 2023

Sociálne siete nemám. Max messenger. Z toho nevylustruje nic

lili2207
28. mar 2023

myslíš Gertíka z Vrábel? ona veští z očí 😉

maialeo
29. mar 2023

Ja sa venujem astro a vobec sa nepozastavujem nad tym, kto comu veri. Kazdy ma moznost zit svoj zivot a aj tak to ide podla astrologie, ci chcete alebo nie. Vestice, ak maju aku taku znalost o umeni tarotu, tak vedia tiez. Vsetko je to prepojene a neexistuje, aby to nesedelo.

maialeo
29. mar 2023

@liusa82 ano jasne ze to na chlp sedi, hoci tam su len dvojite konstelacie. Ale pre laikov vyborna stranka.. odporucam.

evelinka1408
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia209
30. jan 2024

Ahoj, ja odporúčam Rendytu z centrumu. Mám s ňou len dobrú skúsenosť.
Veští k veci a hlavne to ,čo zaujímalo. A tiež ,čas ukázal všetko tak ,čo mi veštila. Za mňa dobrá skúsenosť s ňou .L

tamarrr
15. feb 2024

Dobrý večer. Poraďte nejakú overenú prosím. Vopred ďakujem.

delfinik858
18. mar 2024

Dobrý deň, mate niekto kontakt na valeri_vyklad už som jej neraz napísala na FB aj tu sa mi neozýva stále ,na FB mam zablokovane správy, nemáte na ňu email . Vopred ďakujem.