Space bagy. Používate ich niekto?

mirka
25. aug 2007

Ahojte, rozmýšľam, že si pár týchto vakov kúpim, ale veľmi ma zaujíma, ako vyzerajú tie veci, keď sa vak po dlhšej dobe otvorí. Či sú vôbec ešte nositeľné 😅 Používate ich niekto?

barborkau
25. aug 2007

ahoj, ja som si nejake priniesla z USA a dodnes ich pouzivam, je to velmi sikovne, veci sa pokrcia,zavisi to od materialu a dlzky skladovania, ale nie je to nic strasne, co by sa nedalo vratit. Skladujem v tom napr aj paplony a vankuse, co mam na prilezitost a vzdy sa vratia do povodneho stavu behom chvilky. Sestra takto cestuje, usetri to kopu miesta v kufri. Urcite si kup. 😉

mirka
autor
25. aug 2007

barborka ďakujem, lebo švagriná si ich kúpila nedávno a ona ich otvorila asi len po pol hodie, to je ale krátky čas na to, aby si videla, čo sa s tými vecami spraví. 🙂

nezabudka84
25. aug 2007

Ahojky, ja mam v nich skutocne vsetko, co nepouzivam a ked to potrebujem, tak vyberiem a maximalne tomu treba prezehlit.Nic vazne sa tomu nestane 😔

biccy
25. aug 2007

Mirka,my mame doma aj tie drahe z TV,ale v maji ked sme boli v Prahe,tak som ich tam objavila v jednom cinskom obchode 😅 .A stali iba 40,- CK.Tak som si zobrala,ze vyskusam.A splnili mi taku istu sluzbu ako tie drahe. 🙂 A oblecenie ako vyzera?Tiez,ako spominaju dievcata vyssie. 😉

bzuco
25. aug 2007

miri, aj ja som počula, že v číňakoch sa dajú kúpiť dosť veľké za 50,-
tak ak ich niekde uvidíš, daj vedieť 😉

barborkau
25. aug 2007

Ja si myslim, ze je to skoro jedno, za kolko to kupis, len aby to bolo vzduchotesne. Mne po case povolili aj drahsie, rovnako ako lacnejsie. Chce to naozaj dobre zatvorit a davat pozor na ostre predmety v okoli. Potom to funkciu splni.

makelka
25. aug 2007

ahoj, já je dostala jako svatební dar a hodí se perfektně, máme v nich zimní bundy i kabáty, jsou bez újmy a hlavně se do nich nepustí moli. chce to pak nechat jen vyvěsit či jen přežehlit, ale je to perfektní věc, opravdu uspoří moc místa, my co bydlíme ve dvou pokojích toho využíváme 😎

maca793
25. aug 2007

ahojte ja som si jeden kúpila len na skúšku, a na prekvapenie som ostala s ním spokojná. pri toľkých deťoch sa to perfektne hodí, oblečenie nezaberie veľa miesta v úložni v posteli. je to super vec 😉

tilly
25. aug 2007

ja som ich kúpila cez MMB a skladujem tam domčove malé veci, inak neviem, kam by som ich dala, teraz som otvorila jeden asi po roku a prehrabávala som veci a všetky boli OK, neboli ani moc pokrčené, len trošku

mirka
autor
26. aug 2007

super, tak ďakujem 🙂, ja som tiež pozerala tie na mmb, tak objednám asi tie. Tiež nevychádzajú veľa. 🙂

vesi
26. aug 2007

kočky, kde si to objednáte? aj ja chcem 😀

dannynka
26. aug 2007

mirka a kde na mmb si to videla???daj adresu aj ja cem???

tara2
26. aug 2007

Caute
aj ja som si kupila space bagy este v Anglicku a musim povedat, ze som s nimi velmi spokojna. Mam v nich vsetky veci, ktore teraz nenosim a tiez paplony. Usetri sa kopec miesta.

mirka
autor
26. aug 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1030317 tu sú lacnejšie 😝

teraz mám dilemu, koľko ks mi treba a aké rozmery 😅

dannynka
26. aug 2007

mirka dakujem,veru aj ja nad tym budem musiet porozmyslat.... 😕 😕 😕

zuz11
26. aug 2007

hmmm dakujem mirka za link, ten je naozaj najlacnejsi.. len tiez mam dilemu ze kolko akych

newyorkgirl
26. aug 2007

aj ja mam spacebagy z usa a tiez veru niektore povolili casom... ale inak je to super, aj svoje svadobne saty som si tak priviezla z usa v kufri lebo boli hrozne objemne, takze ja odporucam, tie male spacebagy mi pridu na nic, ja vzdy radsej tie vacsie rozmery 🙂

dannynka
26. aug 2007

new-viac sa do nich mestí.... 🙂 🙂 🙂 🙂

zuz11
26. aug 2007

len ci tie 92x120 niekam narvem, poradte ktore a kolko sa oplati objednat 😉
86x90cm
92x120cm
98x68cm
80x60cm

hanka274
26. aug 2007

jej, aj ja by som chcela presne iba na vankuse...ale nekupim, pretoze uz som par info pocula, ze po case aj tak zacnu netesnit vzduch, mali z topschopu...
tak neviem, mozno prave tie su nespolahlive po case....

dannynka
26. aug 2007

no toho sa aj ja bojim ci to vydrzi,ci to casom nepovoli... ☹ ☹

emjee
27. aug 2007

baby moje space bagy nefunguju ☹ mam dva, kupene v metre, a do dvoch hodin do nich "natecie" opat vzduch 😖 proste ventily nedrzia ako maju 😖 mam v nich veci, ktore nenosim, no vzdy sa mi to nafukne na takmer (nie uplne) povodnu velkost - takze uspora miesta nulova 😅

makelka
27. aug 2007

emjee tak to máš asi nějaký špatný, u nás fungují perfenktně 😉

emjee
27. aug 2007

lenze sa bojim kupit nove, ze zase to bude take 😝 😅

mirka
autor
27. aug 2007

no uvidíme aké budú, ono je to ako so všetkým, jeden kúpi dobre, druhý to šťastie nemá 😒

zuz, ja idem kúpiť tieto rozmery:

86*90 cm 1 ks
80*60 cm 1 ks
98*68 cm 1 ks

a uvidím aké budú 🙂

periny do nich pakovať nechcem, tak myslím, že na sezónne oblečenie budú stačiť, a ak bude málo, doobjednám 🙂

lyzenka
27. aug 2007

ahojte,

ja som si minule kúpila tiez v jednom obchode v 35-ke .......a jeden 50x60 a druhý 80x60 ..... ten menší stál 50,- a väčší 70,-. Teta mi povedala, ze ak by mi jeden z nich vyfucal, mám prísť a vymeniť......mám ich tuším 3. Ale jeden mi vyfucal....tak ho idem vymeniť. Ale ostatné sú super.

mirka
autor
27. aug 2007

no tak to idem ešte pobehať po 35-ťkách 😅

hanka274
27. aug 2007

ja naopak by som skor na periny zimne/letne, vankuse...
na oblecko asi nie, vraj potom zehlis aj pol dna.....vraj, neviem.

geegee
27. aug 2007

ja osm objednavala z mimibazaru a som spokojna. Svagrina si ide objednavat asi, tak mirka ak chces, pridaj sa 🙂