• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spln mesiaca - ako na to reagujú vaše deti?

30. augusta 2015 
24. jan 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala zle spi
24. jan 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša nespí vôbec... :angry: :angry: :angry: a to nielen počas splnu, ale aj deň pred a po... (niežeby inokedy spala, ale v tieto dni je to na infarkt)
24. jan 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magg, je to od malicka? moja zacala takto zle spavat az od 7 mesiaca, a to vzdy ked je spln,

Ona aj spi, ale tak knuci zo sna ked je ten spln, a dokaze to aj celu noc, akoby "zavíjala" :grinning:
24. jan 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som si to vsimla az po 6. mesiaci, do vtedy zle spala kazdu noc.
Ona sa tak strasne rozplace a velmi sa prehadzuje
24. jan 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tato tema je ako stvorena pre nas ! :frowning2:

Spln = mala nespi v noci :angry: :angry: :angry:
24. jan 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala sa neskutocne vrti... rozprava zo sna... mrnci a ja mam nocne mory,ked na mna priamo svieti mesiac... ako napr pred dvomi dnami. fuuuuuuu hruza...
24. jan 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved prave preto som aj zalozila tuto temu,lebo pred 2 dnami to bola Katastrofa.... mala som zatiahnute zalúzie ale aj tak ten mesiac svietil tak silno ze az. a v noci o pol druhej sa zdalo akoby zacalo svitat... no nespali sme vobec. trosku sme zdriemli od 5 do 7 rána, aspon daco :confounded:
24. jan 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ja sama mám problémy keď je spln a myslím, že na Emku to vplýva rovnako ako na mňa :frowning2: škoda, že nie je po tatinovi, ten zo spaním veru nemá problémy :grinning:
24. jan 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, vplyva otras, ale dnes ani spln neni a je dnes Nelka strasne zla :angry: :frowning2:
24. jan 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetci zle spíme okrem MM..na toho ani Mesiac nevplýva.. :confused:
škoda,že obaja krpci majú spánok po mne.. :frowning2:
25. jan 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa teda snivaju strasne bludy ked je spln...same strasidelne, mutanti...takmer vzdy sa zobudi...dufam ze to dcerka nezdedi :confused:
25. jan 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej malej je to uuuplne jedno ci je spln alebo nie :grinning:
25. jan 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...starsie dieta sa mota v noci po byte..a mladsie si cez noc huhna nieco pod nos... :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas pes posti.
25. jan 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nijako, spí sa nám strašne fajn a aj oveľa lepšie. ja osobne som viac oddýchnutá a vyspatá. :dizzy_face:
26. jan 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá spí fpohode ale moj muž má bolesti hlavy a nevyspí sa . Ja som tiež pokojnejšia ked neni spln :rolling_eyes:
26. jan 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na každého to vplýva inak :cry:
26. jan 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca793,ako si schudla 80kg?
:astonished:
26. jan 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sama som mavala v minulosti velke problemy so spankom ked bol spln,stale mi bolo teplo a musela som sa vyzliect pocas spanku uplne donaha lebo mi vsetko na tele prekazalo,ale aj tak som spala velmi nepokojne.trvalo to strasne dlho ale potom to z nicoho nic prestalo.
26. jan 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak vidim,ze na tuto temu sa uz dlho nikto neozval. Uz som si myslela,ze moja mala je chora,alebo co...cele 3 noci premrnala a to sa rano budila ako keby vyspata a vobec jej spanok nechybal...celu noc sa prehadzovala ako keby sa klanala dacomu a plakala a mrncala....az potom mi doslo,ze je spln a skusam hladat suvislosti,lebo nie ze by spavala uplne super inokedy,ale toto bol extrem.
uz sa nam taketo daco stalo,ked sme boli u babky a dedka, som myslela,ze to je cudzim prostredim,ale opakuje sa to.
Pripisovala som to zubkam,ale to bude asi naozaj mesiac ako tak citam....
Takze poprajme si trpezlivost... :grinning:
21. jan 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrema Ahoj, tak ani moj anjelik pri splne nespi....vecer zaspi a po polnoci zacne svoj monolog....esteze si vystaci sam :slight_smile: kym som prisla na to kde je pes zakopany!
1. feb 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja79 a to sa ti da pri tom spat? lebo to je ako by mi motorova pila vrcala pri hlave :grinning:
1. feb 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja osobne zaspim len s tabletkami.. Dufam, ze taketo veci sa nededia.. Lebo tie moje deti lutujem este ani na svete nie su.
1. feb 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrema...aj moja dcérka je ešte stále počas splnu nepokojná-častejšie sa budí a chodí nás "kontrolovať" do spálne (už má 4 a pol)...a synček , ten je ešte senzitívnejši, vykrikuje zo spánku a sem tam "prehodí" aj zopár viet...napr. "tata je auto"..."maminka spinká" a pod....keď bol menší, tak sa sa správal úplne ako tvoja dcérka...len s tým začal už deň (noc) pred splnom...dúfam, že ich to postupne prejde :slight_smile:
1. feb 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrema ale kdeze! nespim, pocuvam ho...som ticho, ani sa nepohnem. Nech si mysli, ze spim :slight_smile: Maximalne mu dam caj sa napit. On po takej hodinke zaspi mozno na hodku a potom sa to cele znova opakuje. Nad ranom zaspi tak tvrdsie a potom cely den funguje akoby sa nic nestalo. Len ja spim na nohach :slight_smile:
1. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuto nespavost pri splne zdedil po muzovi, ja za inych okolnosti pri splne spim ako zabita. musel prave toto zdedit po nom? :grinning:
1. feb 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja79 no tak to je aj u nas...uz sa desim dalsieho splnu
1. feb 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obnovujem túto tému....všimla som si neodôvodnenú nespavosť takmer každý mesiac...no dnes to bolo dosiaľ najviac...malá bude mať len 3 rôčky....zobudila sa o jednej a ešte o piatej nespala...stále bola pri okne a pozorovala mesiac, kedy ho prikryli oblaky a kedy nie....a to som sa dočítala, že spln je až 9.1.
máte s tým skúsenosti? poradíte?
7. jan 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ma 4rocnu dceru a uz druhu nocturnal nespime od Pol druhej do 3 len place.poradte mi!
26. nov 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už zabudnutá téma, ale zaujímali by ma vaše skúsenosti so splnom. Všimla som si aj ja, že moja malá počas plnu nemôže spať, prehadzuje sa a ešte k tomu a škriabe. Nemáte podobnú skúsenosť?
23. sep 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok