Spoločnosť NOTINO, skúsenosť

eulaliamaria
21. dec 2018

Dobrý deň máte niekto zlé skúsenosti so spoločnosťou NOTINO, beží tu na MK veľká reklama, ale so službami spoločnosti som nespokojná, zásielku garantujú doručiť do 2 až 3 dní a mne ju doručujú už 5 dní, vraj sa mám sťažovať u prepravnej spoločnosti, asi si neuvedomujú že obchodný partner je pre mňa NOTINO, tam som tovar objednala a zaplatila, ak majú nezodpovedného prepravcu je to ich zodpovednosť. Okrem toho mi poslali asi 5 rôznych čísiel zásielky, a ani jedno číslo nefunguje pri možnosti sledovať zásielku. :(

lorenita
21. dec 2018

@eulaliamaria dobry den. Ja som objednavala pred mesiacom vonavku pre priatela a som velmi spokojna, dodali to tak, ako bolo slubene - cize do dvoch dni. Vona je super, velmi dlho vydrzi. Takze za mna ano.

ellieellie
21. dec 2018

Objednávam od nich už veľa veľa rokov, bola som ich stálou zákazníčkou ešte aj za čias, keď sa inak volali.. a vždy som bola spokojná, dodanie bolo expresné, zásielka perfektne zabalená, produkty kvalitné, ceny skvelé. Za mňa 100 bodov. Keď píšu, že zásielku odovzdali, meškanie môže byť naozaj spôsobené prepravcom, čo by ma teraz pre Vianocami vôbec neprekvapilo..

spadnutaslivka
21. dec 2018

všetka pošta teraz mešká a mnohé sa žiaľ aj strácajú....

blondkvetinka
21. dec 2018

Dlhé roky u nich objednávam, vždy 100 % spokojnosť s tovarom aj s dodaním. To že ti nestíha doručiť kuriér zásielku nie je chybou notina, oni ti ju vyexpedovali v čas 🙂

eulaliamaria
autor
21. dec 2018

@blondkvetinka Ano ale za prepravcu, ktorý pre nich robí sú zodpovední

eulaliamaria
autor
21. dec 2018

Ja som tak isto pre Vianocami minulé roky objednávala u inej spoločnosti a vedeli mi to doručiť do dvoch dní...tam nebol žiadny problém, preto mám s NOTINOM pochybnosti

pininka
21. dec 2018

Včera som si akurát bola pre zasielkuz všetko ok a tak ako garantovali aj došla.

cucoriedkacucoriedka
21. dec 2018

ja si u nich objednávam už roky, 100% spokojnosť so všetkým a stále.

dominika6
21. dec 2018

@eulaliamaria tiež mám dobrú skúsenosť,tovar prišiel do 3 dní,zabalený tip top..samozrejme ak si dala prevodom na účet,musíš rátať dobu,kým im nabehne platba až vtedy objednávajú kuriera a plus ak si trafila víkend..

ivetz
21. dec 2018

@eulaliamaria Ako môžu za prepravcu? Môžu s ním mať dlhoročný korektný obchodný vzťah a zrazu sa udeje niečo, čo neovplyvnia. Moja skúsenosť - objednávala som tovar, pri ktorom mal predajca uvedené dodanie do 24 hod. Naozaj to o pár hodín po objednávke odovzdali na prepravu. Dopravcovi (nadnárodná prepravná spoločnosť) trvalo týždeň, pokým mi to doviezli (po niekoľkých mojich urgenciách). Keď kuriér došiel, pýtala som sa ho, čo sa deje? - nemajú ľudí - ochoreli, odišli... Tak toto podľa mňa naozaj predajca ovplyvniť nevie. O tejto mojej skúsenosti som ho informovala - myslím, že spätná väzba je dôležitá - nech sa zariadi... vymení prepravcu, účtuje si zľavu z poštovného... A čo sa týka spoločnosti o ktorej píšeš - roky mám s nimi iba dobré skúsenosti - nielen s kvalitou tovaru, ale aj rýchlosťou dodania a komunikáciou - na rozdiel od iných spoločností sa tu človek dotelefonuje a z ich strany je aj ochota vyhovieť požiadavkám zákazníka.

jamika27
21. dec 2018

@eulaliamaria dobrú skúsenosť, bohužiaľ teraz pred sviatkami sú prepravci tak vyťažení, že to s nimi nik neporieši ani nevyrieši. Notino je veľká spoločnosť a myslím, že sú veľmi ústretoví. To že ste pred sviatkami s inou spoločnosťou mali lepšiu skúsenosť môže byť tiež náhoda. Robím v podobnej sfére, viem o čom hovorím. Teraz pred sviatkami sa ľudia doslova bláznia a nakupujú strašne strašne veľa. Je veľmi konzumná a hrozne materiálna doba a nie je reálne možné byť 100%tný 2 týždne pred sviatkami pre zákazníkov - to neverím, že dosiahne ktorákoľvek spoločnosť, aj keby mal zásielky doručovať sám riaditeľ

tatranka4
21. dec 2018

Tak záleží kedy ste objednávali a vi je uz doslana ak ste dali poštou dodanie tak skoro nepride

janinka007
21. dec 2018

Ja som v utorok objednavala parfemy zČiech a vcera som to uz mala v zasielkovni 👍👍👍 www.kosmetika-zdravi.cz👍👍👍

seahorse27
22. dec 2018

Ja som objednala v utorok predpoludnim a v stredu som mala balik doma 😯 - podotykam, ze to bolo v tento predvianocny tyzden, dorucovane spolocnostou SPS. Ale stalo sa mi uz v minulosti, ze mi balik neprisiel ani po tyzdni od objednania. Pisala som im a oni evidovali moju objednavku z neznameho dovodu ako stornovanu. Obratom mi balik poslali aj s darcekom ako kompezaciou. Ja som s ich sluzbami v tomto smere spokojna.

mala_hobitka
22. dec 2018

@eulaliamaria Notino má pravdu. Nemôžu niesť zodpovednosť za prepravcu a rozhodne nie posledný týždeň pred Vianocami, kedy logicky je potrebné rátať s možným zdržaním - či sa ti to páči alebo nie ale objednávať takto na poslednú chvíľu je vždy risk. Garancia doručenia je do 3 dní od doručenia platby (nie od jej odoslania tebou). V momente ako balíček prevezme prepravca je potrebné doručenie riešiť priamo s ním. Nezabúdaj, že Notino s tým nič teraz nespraví. Po doručení môžeš reklamovať doručenie a žiadať zľavu alebo vrátenie tovaru zdarma bez úhrady nákladov na doručenie predajcovi ale to je tak všetko. Je

lenzas
22. dec 2018

No ja som tiez toho nazoru, ze ja nemam co kontaktovat prepravnu sluzbu a sa stiazovat, kedze nemam s nimi ziadny obchodny vstah. Nie prepravna spolocnost mi slubila, ze to budem mat za 2-3 dni v pripade uhrady, a k tomu platim Notino, nie prepravnej spolocnosti. Aj ked na vine mozno prevpravca, ma riesit to Notino, kedze oni maju zmluvu s prevpravcom a su ich klientami. Ked Notino nevie zabezpecit, aby zasielka prisla v slubenej lehote aj ked su Vianoce malo to byt uvedene na stranke, co mozno aj ma. Pokial nie je to uvedene tak vyhovorky, ze treba s tym ratat, lebo su Vianice su pre mna irrelevantne. V pripade, ked by som zaplatila za dopravu, tak minimalne by som ziadala vratit sumu za dorucenie spat, a ked obchod je seriozny, tak to aj vrati.

gabika0825
25. dec 2018

@eulaliamaria Aj ja som veľmi spokojná. Ja stade objednávam vône skoro stále, ale aj kozmetiku a nikdy doručenie netrvalo viac ako 2 dni. Dokonca som mala teraz takú skúsenosť a to pred Vianocami, že som v nedelu večer objednala a v pondelok doobeda mi došlo že objednávka už je odoslaná, v utorok som ju mala doma 😊 takže len pozitívne skúsenosti