• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spolunažívanie s rodičmi. Dá sa to vydržať?

16. februára 2009 
Podnájem nepůjde,prý jen jako krajní řešení,kdyby se to už opravdu nedalo vydržet.Přítel s matkou taky moc dobře nevychází,on je pořádný člověk a ona pravej opak.Všechno nepotřebný doma schovat a nic nevyhodit,takže barák připomíná skladiště.Jenže já jsem taky pořádný člověk a nepořádek mě vadí.Ted jsem se pustila do dezinfekce koupelny,aby aspon tam bylo čisto.Přítel ví,že chci bydlet s ním a malým sama,nic jinýho si nepřeju,vidí že jsem z toho nešťastná,ale zatím to tak chce zkusit. :unamused:
16. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sussy,podobna situace byla pred sedmi mesici u nas...ja pred porodem, bydleli jsme u manzelovo otce v rodinnem domku, tchan alkoholik, ja tehu prozila ve stresu a v tlakoch na manzela, abysme sli pryc, protoze co tam se delo, to se nedeje snad nikde :frowning2: hadali jsme se a jednu dobu to vypadalo na rozvod, soukromi zadne, o tom, ze bych si mohla prozit den jak uznam za vhodne ani nemluve, neustala kontrola vseho-kam jdeme, kdo a proc prisel, kontrola posty....jak rikam stresy strasne, tez to po porodu tak vypadalo, neklid a nervy se prenesli na mrnouska, no a tehdy padla hranice-bud se odstehujeme nebo odejdu i s malym, manzel natolik rozumny clovek, ze videl, ze se v tom vychovavat dite neda, poridili jsme byt a uz dva mesice bydlime ve svem byte...a musim rict, ze je to sto a jedna-cely vztah, sexualni stranka, psychicka pohoda se odrazi uplne vsude.....manzel spokojeny, ja spokojena a stastnejsi dite neznam:slight_smile: takze opravdu pritlac na stehovani, at jsi v klidu Ty i Tvuj drobecek......
16. feb 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok