Spolunažívanie s rodičmi. Dá sa to vydržať?

kika050
30. aug 2008

Prosím poradŤe mi som v neľachkéj situácií.
Potrebujem rady od tých ktoré bývajú s rodičmi. Môj muž rozhodol že ideme bývať k jeho rodičom hore do podkrovia má to byť samostatný byt, len sa toho strašne bojím aby boli dole svokrovci ani dvor nemajú majú tam obrovský skleník takže to není nič moc pre deti ja ich mám ešte malé.
Zatial sme v podnájme ale už mám plné zuby manželíka lebo sme mohli kupovať krásne domy, ale on nemá záujem ani sa nešiel pozriet furt či mám na to peniaze a nech ja idem zarábat ked som taká hrdinka a vybrat pôžičku lenže ked on začal počítat na to podkrovie tak to vychádza rovnako...
Ja keby som mala také možnosti kde by som zarobila ako on išla by som však aj chlap môže byť na MD ale tu u nás nič také není..
Takže poradťe mi prosííím dá sa to vydržat? 😖 😖

suussy
16. feb 2009

Podnájem nepůjde,prý jen jako krajní řešení,kdyby se to už opravdu nedalo vydržet.Přítel s matkou taky moc dobře nevychází,on je pořádný člověk a ona pravej opak.Všechno nepotřebný doma schovat a nic nevyhodit,takže barák připomíná skladiště.Jenže já jsem taky pořádný člověk a nepořádek mě vadí.Ted jsem se pustila do dezinfekce koupelny,aby aspon tam bylo čisto.Přítel ví,že chci bydlet s ním a malým sama,nic jinýho si nepřeju,vidí že jsem z toho nešťastná,ale zatím to tak chce zkusit. 😒

scharfinka
16. feb 2009

Sussy,podobna situace byla pred sedmi mesici u nas...ja pred porodem, bydleli jsme u manzelovo otce v rodinnem domku, tchan alkoholik, ja tehu prozila ve stresu a v tlakoch na manzela, abysme sli pryc, protoze co tam se delo, to se nedeje snad nikde ☹ hadali jsme se a jednu dobu to vypadalo na rozvod, soukromi zadne, o tom, ze bych si mohla prozit den jak uznam za vhodne ani nemluve, neustala kontrola vseho-kam jdeme, kdo a proc prisel, kontrola posty....jak rikam stresy strasne, tez to po porodu tak vypadalo, neklid a nervy se prenesli na mrnouska, no a tehdy padla hranice-bud se odstehujeme nebo odejdu i s malym, manzel natolik rozumny clovek, ze videl, ze se v tom vychovavat dite neda, poridili jsme byt a uz dva mesice bydlime ve svem byte...a musim rict, ze je to sto a jedna-cely vztah, sexualni stranka, psychicka pohoda se odrazi uplne vsude.....manzel spokojeny, ja spokojena a stastnejsi dite neznam🙂 takze opravdu pritlac na stehovani, at jsi v klidu Ty i Tvuj drobecek......