Sportsdirect - skúsenosti s nákupom

monicm
11. mar 2014

Nakupujete niekto zo sporstdirectu?ako je to s poštovným?naozaj vyjde tak draho?a čo predajňa v košiciach?majú dobrý výber?reku,či sa nám viac neoplatí ísť do košíc,ako platiť poštovné,len aby tam bol aj výber

luba28
11. mar 2014

@monicm ja som v KE spokojna s vyberom aj s cenami,..a hlavne vyskusas si co kupujes,...ale este lepsie je v Miskolci v tescu,...ked je dobry kurz tak este lepsie nakupis,...

monicm
autor
11. mar 2014

@luba28 a ceny sú podobné ako na nete?ale tie ich výpredaje a akcie asi v kamennom nebývajú,čo?

luba28
11. mar 2014

@monicm ano,su tam vypredaje a velmi dobreeee,... 🙂 🙂 🙂 vravia,ze na nete je lacnejsie,ale ked mas objednavat a + postovne tak neviem ci to nemas tak isto ako ked pojdes do predajne,...ja som tam velmi vela veci nakupila aj botasky pre deti,sebe,mm,kopec veci,...a v akcii,....su tam veci co nemaju vsade a nema ich kazdy druhy clovek na sebe,...

alena0305
11. mar 2014

@monicm Kedysi bolo poštovné 20 libier ale naposledy čo sme objednávali bolo do 5 kg 7 eur a nad 5kg 10 eur - asi pred troma mesiacmi. Ale pri objednávke rovno píšu aj poštovné

mavro
11. mar 2014

ahojte...v KE alebo v Miskolci vyskusajte a rozhodne cez web objednajte,....ja som tak pokupila tricka za 1-5 libier co v KE urcite nenajdete....tu je to velmi predrazene...a co sa tyka postovneho cca 15 eur, t.j. ked obejdnate napr. 3 tak po rozratani je to len 5 eur na hlavu... 🙂

ragulca
11. mar 2014

@monicm jednoznačne cez web, ceny sú oveľa nižšie ako v predajni v KE, poštovné 10€, dodanie dekladrujú 5-7 pracovných dní. Objednávam odtiaľ pravidelne, zatiaľ stále bez problémov, dokonca som tam tovar aj vracala - objednala som si omylom zlé veľkosti - peniaze vrátili späť na účet. Takže jednoznačne cez web

bendelacik
12. mar 2014

Urcite si vyberies toho viac cez web a nie je problem ako s dodoanim do 5-tich dni tak s tovarom. Sice sa plati postovne ale pri tych cenach a vypredajoch ovela viac usetris si mzslim, no urcite sa oplati ked si objednas viac veci naraz. Vela stastia pri nakupe 🙂

bmuller
27. apr 2017

Ahojte, zienky, sice tato diskusia je dlhsie neaktivna, a ani mi nejde o nakup v spotrsdirect cez e-shop...
Ale ak mate niektore skusenosti s nakupom a vratenim tovaru v niektorej kamennej predajni Sportsdirect - ci bolo vratenie bez problemov a pod. Kupila som si totiz dnes botasky zn. Karrimor, velkostou tak na hranici (k vacsej, o polcisla mensiu nemali), ale na hrubsiu ponozku (kvoli dnesnemu pocasiu) sa mi to zdalo vcelku OK. No ale doma pri skusani na tensiu ponozku (ide leto...) mi noha uz dost plava, takze by som ich chcela vratit.
Viem, ze kazdy obchod ma ako keby svoje podmienky/casove lehoty vratenia tovaru - ale kedze je toto anglicka znacka a slovenskej stranky som sa nedopatrala, ocenila by som, ak by ste pridali svoju skusenost s podobnou situaciou. Dakujem 😉