• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

1. decembra 2016 
@evka1247 no to som riešiiila aj ja :grinning:, ale je tam uvedené aj že sa dá zavolat tak ja v pondelok volám
12. nov o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@renicka21 daj prosím vedieť :grinning: som rada že nie som sama "nechápavá" :sunglasses:
12. nov o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evka1247 okejo, ozvem sa a čakame vas tam :slight_smile: inak v pohode si možeme tykat a sme od Starej Lubovne :slight_smile: hihi
12. nov o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@renicka21 fajn my sme z Kežmarku
12. nov o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Inak sa pripravte, že strava je tu desná :grinning:
13. nov o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietocek55 vážne? Napríklad? A keď som prežila nemocničnú tak hádam aj toto :slight_smile:
13. nov o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No mne mladšia dcéra schytala 40 teploty, prišla k nám vyjazdova pohotovosť a má crp cez 50, dali jej atb. Takže volám zajtra do ústavu a asi nám to budú musieť posunut... Inak sme mali nastúpiť 24.11...
13. nov o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mitilushka toho sa tiež bojím skoré uzdravenie prajem
13. nov o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renicka21 Reni kedy tam ides?Jeeeeeeeeeeeeezin aj my nastupujeme ale 21.
13. nov o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marienocka25 ahoj no nastupujeme 21.11 doobedu :grinning:
13. nov o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby viete mi poradit ked mam 2a pol rocne dievcatko a nemam ju kde nechat druhy tyzden aky je postup moze tam ist so mnou? Plati sa za nu nieco aky je postup treba jej vybavit nejaké papiere?
13. nov o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renicka21 Písem ti na facebooku
13. nov o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marienocka25 malej musí papiere vypísať detská dr a poslať do Smokovca. Ja tak idem z dcérou a malého beriem tiež. Nebudeš za ňu platiť nič a ešte by si nemala platiť ani dáky poplatok lebo budeš sprevádzať dieťa do 3 rokov
13. nov o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evka1247 strava sa dala jesť, ja som si svoju odhlásila a dojedala po dcere, vôbec som nehladovala. Horšie to bolo, keď mala dcéra diétu kvôli vracaniu, vtedy dostávala jedlo bez chuti, ale aspoň som vtedy niečo schudla :slight_smile:
13. nov o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika80 aj ja tak mám v pláne uvidím deň, dva a keď tak odhlásim stravu
13. nov o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evka1247 strava sa dá aspoň po iné roky sa dala nahlásiť vedľa jedálne u vedúcej kuchyne len obed asi za 2.80€
13. nov o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evka1247 napríklad večera varené vajco, fazulove struky a zemiaky k tomu. Ako jesť sa to dá no.. Olovrant sme dostali všetci traja suchú žemľu a k tomu štvrť paradajky :grin: ta neviem teda pre koho mala byť. A na raňajky zvykne byť nejaká pomazánka s chlebom a kusocek papriky.. Tej zeleniny by mohlo byť viac no, ale neva, máme chladničku tak sme si kúpili.
13. nov o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kvietocek55 ale veď si v zdravotníckom zariadení čo by si chcela rezne?
13. nov o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@beka22 no tak v nemocnici mi viac chutilo veru.
13. nov o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietocek55 ja som to nemyslela v zlom ale asi tak vysoko mäso na rezne tam nevládzu vyviesť
13. nov o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietocek55 a povedia si pre deti stačí
13. nov o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nam tam strava velmi chutila, co dcerka je slaby jedak. Stalo sa, ze niekedy boli napr, tie struky ale ostatne bolo velmi dobre a chutne :slight_smile: uplne ine ako v nemocnici...ale mozno ja nie som taka prieberciva, ved uvudite samy
13. nov o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Hmm ale musím povedať že dnes bol napr obed výborný.. Takže no až také hrozné to nieje..
13. nov o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spýtať koľko tam minim. dní tam musíme byť a koľko taký pobyt stoji cca.24dní, 6ročny plus matka doprovod so stravou? Ďakujem
15. nov o 23:05  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanakramarova myslela som 14 dní nie 24:upside_down:
15. nov o 23:07  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanakramarova platí sa podľa toho kde si ubytovanie a celodenná strava 8€ ale celý cenník nájdeš na stránke ústavu
16. nov o 06:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evka1247 volala som do Srobárovho ustavu, a stacilo telefonicky sa nahlásiť, už som navratku s nou nerozoberala, ta pani čo dvihla si nas poznačila že nastupime a hotovka :grinning:
16. nov o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiež volala a povedala že stačí jednu návratku :slight_smile:
16. nov o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, my sme tu este do pondelka na 4.C oddelení, strava je väčšinou fajn, no chytili sme chrípku a mame od pondelka teploty tak nas izolovali, hrozné :grimacing::pensive:
16. nov o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankakurcinova tie samotky su tam najhorsie :joy: skore uzdravenie
17. nov o 05:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok