Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

suzini
13. okt 2017

@dominko28 my sme tu.oteplovacky som zabalila,ale momentálne je krásne počasie,netreba ich.no neviem aké bude počasie ďalej...😉

suzini
13. okt 2017

@henika81 áno,je tu dobre 😀 už ti baby popísali,čo k čomu patrí...na 4A je väčší klud ako na oddelení 1A. Ale my sme už chorí,takže už to až také zábavné nie je...

henika81
13. okt 2017

@suzini dakujem, takze sa nemusim tesit ze si uzijem klud...a pytala som sa tej pani ze chcem 4A a dala 1A jooj ☹ no uvidime o a ako

henika40
23. okt 2017

ahojte baby, chcem sa Vas spytat, navrh pre starsiu nam vyplna imunolog a pre mladsiu do 3 rokov ako doprovod pediater, no pediater ma s tym trocha problem, nevie, co tam napisat (ze ci nemam komu nechat dieta???).... ked som volala do SU, povedali, ze nech maju vyplneny navrh obe dievcata.... chcem sa spytat, ako to u vas prebiehalo, resp. kolko sa plati za mladsiu do 3 rokov?

henika40
23. okt 2017

myslim, ked ide ako mini sprievodca...

tikalka
23. okt 2017

Do troch rokov neplatí nič len vy stravu a ubytovanie akože nevie čo má napísať stačí keď napíšete že je vkuse chorá a má problém s imunitou to stačí a vy s ňou môžete ísť alebo niekto z rodiny to nahlásiť už len keď vám bude volať pani z ústava doktorka len napíše návrh nič iné @henika40

henika40
23. okt 2017

@tikalka starsia ide na liecenie, ona ma problemy s imunitou... ide o mladsiu, ktora by mala ist so mnou ako doprovod - sprievodca, cize nie ako pacient... preto nevedela a k tomu cenniku, z ktorého sa neviem vysomarit...

tikalka
23. okt 2017

Skúste vy vybaviť že aj ona potrebuje ísť tam rešpektovať.ze má tiež imunitu takto to robia maminy a v pohode @henika40

dfgabika
23. okt 2017

@tikalka tam jej nato pridu 😂 neviem či by som dala robiť zdravému dieťaťu také vyšetrenia...pamätaš napr. hadičku...radšej jej zaplatiť stravu...

magg424
23. okt 2017

kazde vysetrenie je mozneee oddmietnut

dfgabika
23. okt 2017

@magg424 nam sa nedalo....odmietla som aj tak spravili...skolaboval mi ...ale nakoniec som šťastná že mu všetko spravili...

tikalka
23. okt 2017

@dfgabika ale však jej nemusia robiť testy že jej zoberú krv to nieje také zle a hadička sa do troch rokov nerobí iba sono a to neboli nemyslím potom že sa dá tam vybaviť doprovod sprievodca nevidela som tam nikoho aj u nás mamička Miška išla tak čo mala dvojičky že jednému chlapcovi nič nebolo a s druhym bola ale mala návrh napísaná aj na toho zdravého chlapca a viem že mu zobrali len krv a iné vyšetrenie mu nerobili myslela som to v dobrom aby mamina nemusela platiť pretože takto bude mať dieťa všetko zadarmo ale s prevodom neviem či sa to aj dá nech si to zistí však nemusí si dať ho vyšetrovať keď nechce je to na nej ja som to spomenula lebo viem že niektoré maminy mali návrh napísaný @henika40

dfgabika
23. okt 2017

@tikalka veď jasne...no ja by som tam zdravé nebrala...ale da sa to aj takto, ak nemá kde nechať menšie.😉

tikalka
23. okt 2017

@dfgabika však ani ja by som nešla s dieťaťom čo je zdravé určite sa dá nejako vybaviť však doktori sú tam dobrý veď vieš určite by sa dalo s nimi dohodnúť aby mu nerobili testy myslím si

tikalka
23. okt 2017

@henika40 skúste zavolať na Šrobárov ústach myslím si že vám poradia ako by ste to mali urobiť aby bolo najlepšie držím palce

dfgabika
23. okt 2017

@tikalka máš pravdu...lekari sú tam vynikajuci. Škoda že nas tam neposlali skôr ...hoci veľa vyšetreni...ale konečne vieme načom sme a odporučania kam sa obrátiť a ake lieky brať...ja len odporučam, ...na diagnostiku za 1 *.

tikalka
23. okt 2017

Áno sú skvelý dá sa s nimi dohodnúť aj ti poradia keď sme ležali na jiske aj primár bol skvelý veru odporúčame všetkým my sa chystáme aj na rok a vy čo @,dfgabika bolo nám super tie dva týždne aj počasie prialo škoda toho posledného týždňa ale nevadí

tikalka
23. okt 2017
dfgabika
23. okt 2017

@tikalka primar je tam suprovy, hlavne odborník 😉 jaj tak to uvidíme ako bude po liečbe...a ten jeleň okolo ústavu, nemal chybu že...

beka22
23. okt 2017

@dfgabika minulý rok tam bol medveď a hral sa s krytmi z lámp. 🙂

tikalka
23. okt 2017

Veru moja jeleň bol súperovi ešte že medveďa sme nevideli a počula si ho ujukat v noci jeleňa keď sme tam boli ujukal každý deň pred ústavom @dfgabika

dfgabika
23. okt 2017

och, och 😨

dfgabika
23. okt 2017

@tikalka šak aj foto máme...🙂 no kebyže tam cez deň bol medveď...jaj bojím, bojím ...😲

dfgabika
23. okt 2017
tikalka
23. okt 2017

Ani nevrav ešte že sme ho nestretli keď sme boli na hubách joj veru @dfgabika

beka22
23. okt 2017

@dfgabika on bol večer🙂

dfgabika
23. okt 2017

@tikalka možno preto že on také nehľadal 😂

tikalka
23. okt 2017

Veru možno ale ani my nie 🙂 @dfgabka aká pekná muchotrávka

tikalka
23. okt 2017

Nevidela si ju vtedy keď sme šli do obchodu v Tom lesiku@dfgabika

dfgabika
23. okt 2017

@tikalka asi áno. 😊