Staviame dom

22nikuska
15. nov 2012

ahojte mamicky a oteckovia ktory staviate,stavali ste alebo mate v plane stavat dom....domov. 🙂
mozeme si tu vymienat informacie a otazky.

luciferkax
15. nov 2012

:🙂 my robíme iba nadstavbu nad svokriným, aj to je riadny zaberák :D

ladytt
15. nov 2012

My staviame 🙂 len som zvedavá, či túto tému to povolia ...

zuzanockamt
15. nov 2012

@22nikuska
@ladytt
@luciferkax skuste sa presunut na modru strechu, tam bz mali byt podobne diskusie 🙂

laurka15
15. nov 2012

my sme už postavili a šťastne bývame 🙂

mauerka
15. nov 2012

Aj my staviame a miestami je to "o drzku", ale tak nevzdavame sa, verim, ze aj nervozitu a stres z domu prekoname a budeme sa tesit z noveho byvania.

22nikuska
autor
15. nov 2012

nemyslim ze by to mali zakazat...ved sa tu nebudeme bavit vyhradne o dome..je tu len skupina ludi co stavaju a budeme si vymienat info..aj co sa jedna rodiny, deti a manzelov.

22nikuska
autor
15. nov 2012

nedavno sme prerabali pivnicne priestory v rodicovskom dome na samostatnu obytnu jednotku..juj to bola katastrofa.zatial byvame tu ale s mojim otcom.chceme sa osamostatnit a mame vyhliadnuty jeden dom..novostavba nedokoncena...je tam este vela roboty a poviem vam ze si tie stresi okolo toho neviem ani nechcem predstavit..stacilo mi kolko malo casu sme mali na seba ked sme to tu perabali...vy mate ake skusenosti so vstahmi pri stavbe domu?

bets
16. nov 2012

my sme stastne dokoncili nas dom. byvame od maja tohto roku, a postupne pracujeme na zahradke okolo domu.
ked to cele zhodnotim, myslela som si, ze to bude narocnejsie. nas vztah sa skor posilnil, lebo obaja mame dobry pocit z toho, ako sme to zvladli. podelili sme si jednotlive ciastkove projekty (ulohy) a kazdy riesil tu svoju cast.

martinjasen
16. nov 2012
bets
16. nov 2012

@martinjasen
o tejto teme sa da bavit aj inak, ako o technickych detailoch stavieb t.j. aj z pohladu mamiciek. a na modrej streche je ina skladba ludi a tam by som nemala chut riesit stavbu z pohladu vztahu a rodiny.