• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šteniatko Bearded Collie. Máte ho niekto doma?

4. októbra 2009 
kraaasne :grinning:
2. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: uz sa vytesujem dobre dlho
2. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani,krásne videá..teším sa s tebou,ale srdiečko,priprav sa na to,že je to ako s kojencom...píš,budem ti radiť krok za krokom..to je také šťastie v rodine s novým šteniatkom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm, to mam smolu lebo ja toho kojenca este nemam :frowning2: ale snad sa nejako zzijeme. takze az tak velmi neovladam co v zaciatkoch robit. samozrejme clovek knihy o psoch cita. ale to nie je prax ssamozrejme. nauci sa v pohode na cestu autom? ako je to u vas? cestujete aj so psom? a kde ho v aute prevazate?
2. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani,ja mám malého forda fiestu,takže som si objednala z kynologického obchodu takú super plachtu do auta na zadné sedadlá a ešte musí mať bezpečnostný pás,za to sú pokuty a body dolu.
2. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha dik, my mame opel astru. ale kedze sa nam nepodarilo zohnat combi, tak klietka v kufri nepripada do uvahy, tak sa pytam
2. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je ono
2. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som to na strankach niekde videla. celkom sa mi to paci. leno potom neviem , ze ked raz bude autosedacka vzadu, ako sa to poriesi :frowning2:
2. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,oni sú učenliví,sedia na mieste :wink:
2. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám pocit, že všetky kólie sú inteligentné, my sme mali zlatú kóliu, to bol pán pes :grinning:
teraz máme retrievera, to je des a hrúza, ak si ešte niekedy budem chcieť kúpiť psa, tak border kóliu, len sa bojím živosti borderiek...
2. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly..už som to písala,ja mám láskyplnú hyperaktívnu border kóliu a na cvičáku je iná border kólia lenivá a pomalá,záleží od povahy.ale aj tá hyperaktívna je jedno veľké srdce...a ja som rada,že ma donútil chlapček,aby som sa hýbala,a omladil aj mojich ostatných psov..ja som tak šťastná,je to výnimočné plemeno :slight_smile:
2. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem teraz posobit velmi blondinka,ale az teraz som si uvedomila,ze my mame border koliu.ale kolie su kolie,tak dufam,ze mi to prepacite :wink:
2. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravila som si aj album s Noodlom,len mam velke fotky,tak mi povolilo len 3.len aby ste ho videli :dizzy_face:
2. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Noodle je zlaty havo. asi je dost velky.
4. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je velky funo a hlavne silny. :grinning:
4. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok