• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stojí to za 150 Eur II

16. septembra 2009 
autor
Nuz Jing a Jang, Dr.Jeckyl Mr. Hide,
17. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidiš zase nerozumiem :grinning:
17. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womenne proste že je to schizofrenik no :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zicon a co by si vlastne chcel pocut?
ze schvalujeme tvoju tvrdohlavost mozno jesitnost , a ze zena sa po operacii mala teda ist odreagovat na dovolenku s bolestami ,aby si bol spokojny prisposobit sa , lebo tvoja muzska hrdost nevie prekusnut, ze si musel stornovat dovolenku a vraili ti 150E ja to cele troska nechapem
17. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som to trocha jak debil ale nevadi ..dufam ze pochipis ,ale myslim ze ano, raduj sa ze mas zdravu zenu deti a na dovolenku pojdete inokedy ved mate pred sebou x rokov a mozes byt rad ze mas s kym stravit dovolenku a v rodinnej pohode, niekto nema take stastie :wink: take ber to poz.
17. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon, zicon, hold jedno leto nevysla dovolenka s kamosmi, tvoj syn urcite tuto ujmu nerozchodi, zena si oko povodne chcela rovno vypichnut aby to cele sposobila a vobec, este aj ten mesiac mizerne svieti, vlaky zle chodia a vsetko je proti tebe.
a ked ti ja poslem 150 eur, prestanes toto tu omielat? zalozim temu, stoji to za 150 eur??? :grinning:
a pravdu mas, polutuj sa sam, ked ta nikto iny nechce.....
17. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:........... sranda!!Blbec!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
Neviem teraz či tu ide viac o tú dovolenku alebo o tých 150€.... :grinning:
17. aug 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o ego, ostatne je vedlajsie, uuuuuple vedajsie, idem sa z toho vyspat
17. aug 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamutka ja z teba uschnem :grinning: Keď teba stretnem v dákej téme tak je vždy sranda, máš môj obdiv :grinning:
18. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: sa tu smejejm ako sa rozoberá nesmrteľnosť chrústa :grinning:
zicon trošku začni uvažovať čo sa vlastne stalo, ved dôležité je aby bola v poriadku tvoja manželka (tá operácia oka nie je len tak a nie každý chce po operácii sa trepať na nejakú dovolenku ktorú by si nevychutnal), spravte si pekný víkend alebo pekný večer takéto maličkosti sa niekedy vyrovnajú aj niekolkodňovej dovolenke s nejakou partiou. ked si plánuješ dovolenku neznamená to že musí byť zákonite tie dni, v rodine sa musia robiť kompromisy a tie ty nedokážeš urobiť. chceš len to čo je dobré pre teba na ostatných nemyslíš.
ja by som kašlala na tie peniaze len aby bola moja rodina v poriadku, zdravá a v pohode. dovolenky ešte budú, ale dovtedy si rodinku vychutnávaj inak, snaž sa nekomandovať že ty máš vždy pravdu a všetko bude po tvojom a uvidíš aj tvoja žena a syn budú šťaštejší. toľko môj názor a súhlasím s predchádzajúcimi príspevkami mamutka to skvele vystihla :wink:
18. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim, komunikujte spolu v ramci PRAVIDIEL...!!!

cize: v pripade, ze tu padne este jedna jedina nadavka alebo invektiva, tema bude zatvorena!
18. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amadora :grinning: :wink: :grinning: som rada ze som niekomu zdvihla naladu :slight_smile:
18. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. inak zicon je teraz v telke :wink: na markize..
2. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten v cervenej koseli?
2. sep 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej :wink:
2. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si vedela, alebo si ho spoznala podla fotky ?

ale ten jeho syncek je krasny...
2. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla fotky...a podla syna
2. sep 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra si, mna by to nenapadlo :slight_smile:
2. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja hned v pondelok som mala podozrenie,len som nebola na 100% ista :wink: teraz už som :grinning:
2. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nesledovala, zapla som to len kvoli Tvojmu prispevku :slight_smile:

for zicon / krasnu rodinku mas
2. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha aj ja som to dnes sledovala a asi po piatich minutach mi to docvaklo...zicon zdravime ta a tiramisu bolo super :wink:
2. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ješííííííš to v tej relacie co tam ten mladik varil?to som si aj ja teda vsimla hovorila som si ze cely on :o! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda dnes som to nekukala ale ked to bolo 1x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to dlho ide? ja moc tieto relacie nesledujem
2. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bolo treba :sweat_smile: , zicon bol v hlavnej úlohe-spolu s jeho Kubkom :wink: :slight_smile:
ale, baby máte dobrý postreh! ja by som na to nikdy neprišla (keďže v tom čase Tv nesledujem), keby tozicon sám neprezradil v našej téme... :sweat_smile:
2. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja bola som na to nikdy v živote neprišla :grinning: len sa mi zdal nejaký známy... reku... na niekoho sa mi ten chlap podobá :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prezradila ho bubaczik :slight_smile:
2. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde to bolo? nemozete hodit link? :slight_smile: som zvedava :grinning:
3. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v rohu je video, vysielane 2.9.
3. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok