Storno objednávky z BonPrix

lady511
18. feb 2013

Ahojte,,chcem sa spítat tých ktorý si objednávali oblečenie alebo tovar z BonPrix,chcela som stornovat objednavku opasku(kedže mi aj mamina taky objednala)ale storno mi zamietli,chcela soms a spítat či ste niektorá stornovali objednavku na tejto stránke,,,objednavala som tento piatok a dnes mi prišiel meil že dodacia doma je dva týždne nasledne mi prišiel meil že zajtra balík posielaju,,myslím že by mi to storno mali uznat či?za každu odpoved dakujem

sisaha
18. feb 2013

@lady511 tak to neprevezmi - to je dobierka? Ak si im pisala, ze opasok maju stornovat, tak to mali urobit..

zivika
18. feb 2013

@lady511 vacsina e-shopov akceptuje storno do 24hodin od objednavky, ale neviem ako bonprix no ked ti storno neuznali, tak mozes urobit to, co pise @sisaha len asi si objednavala viac veci a ostatne chces...alebo im mozes opasok bez udania dovodu poslat naspat, garantuju vratenie penazi, ale bohuzial to musis poslat na vlastne naklady 😒

lady511
autor
18. feb 2013

@zivika
@sisaha baby..nie objednala som len ten opasok a mama mi chcela spravit radost tak mi tiež ten istý objednala,,ja som im to storno dala dopredu vediet a aj tak to neakceptuju..ano ej to dobierka

zivika
18. feb 2013

@lady511 tak to ozaj nepreber a hotovo...

sisaha
18. feb 2013

@lady511 ked je niekto blby, tak nech si 2x zaplati dobierku.. kasli na to, nepreber to

lady511
autor
19. feb 2013

@sisaha to akože ja?

sisaha
19. feb 2013

@lady511 nieeee, blbí su v tom bonprixe, ze ti to nestornovali..., ty to nemas prebrat 😉

lady511
autor
19. feb 2013

@sisaha jaj som dnes niaka mimo 😀 ved ano ajsne že nepreberiem

gyszilvia
8. feb 2016

@lady511 nakaznickej linke telefonicky sa da stornovat objednavka pokial nebola fakturovana. mne ju stornovali 2 dni po obj. bez problemov

katarina_04
4. apr 2016

ahojte, chcem poslať do bonprixu naspäť objednávku - mám ju poslať doporučene alebo obyčajne?
Ďakujem

mamka34
17. máj 2018

Katka, ja posielam obyčajne, ak to nie je drahé a doporučene, ak je tam viac vecí za vyššiu cenu. Objednávam s kamarátkou a poštovné späť to predraží, no využívam rôzne výpredajové akcie a kódy, ktoré z ich strany ponúkajú dopravu zdarma.