Stredná zdravotnícka škola verzus Hotelová akadémia

27. máj 2020

Ahojte, bola by som veľmi rada keby ste mi poradili, ktorá z týchto dvoch škôl je lepšia. Som prijatá na obidve a čas sa mi míňa a ja už sa musím rozhodnúť ale stále vôbec neviem. Som z toho už zúfalá. Tak by som bola veľmi rada keby ste mi popísali alebo odporučili nejakú z týchto dvoch.

sindla
28. máj 2020

@janinah áno som praktická sestra a musím si spraviť bc. ošetrovateľstvo a potom špecializáciu 🙂 u nás niektoré nemajú špecializáciu a sú instrumentarky a niektoré zas majú magistra, phdr 🙂

kvetinka75
28. máj 2020

@sindla prosim ta aky je harmonogram studia osetrovatelstva? To budes na ktorej skole robit? Lebo na studijnomv NR mi neveseli povedat kolko volna budem pocas tyzdna potrebpvat kedze pracujem a musim vediet do coho idem

sindla
29. máj 2020

@kvetinka75 rada by som ti pomohla ale sama neviem ešte nič, zatiaľ len čakám kedy mi v práci schvália, že môžem študovať. Ja budem tu u nás v RK ale čo mi vraveli u nás v práci, tak keď mi to schvália budem mať študijné voľno, budú prihliadať na to, že si robím školu. ☺️

tatiana1329
29. máj 2020

Osobne mam hotelovku ale na tvojom mieste by som sla na zdravotnika... Mas viacej moznosti

kvetinka75
29. máj 2020

@sindla giez som si to chcela vybavit ale nevedela som imnic blizsie povedat tak som si podala prihlasku naprakticku sestru. Tam aspon viem kolkovolna treba. Aleje to skoda. Stratim vas a uzmam dost rokov