Stretko s priateľom z iného okresu

22. feb 2021

Žienky, priateľ je z iného okresu (!!!) a príde ma pozrieť... Kam ísť? Čo môžme? Čo ak nás zastavia policajti? ☹️☹️☹️ Už som z toho smutná, konečne mám po dlhom čase človeka, s ktorým sa mám o čom baviť... a nič sa nedá robiť 🥺 (Negatívne výsledky z testovania samozrejme máme)

abbey1
22. feb 2021

Kam ísť? Na prechádzku, na kávu, do prírody, domov.

jana005
22. feb 2021

Môžete ísť do prírody

nice202
22. feb 2021

@abbey1 na kávu? To asi ťažko.

abbey1
22. feb 2021

@nice202 Káva do ruky a prechádzka. Aký problém?

andula09
22. feb 2021

Príroda je predsa to najlepšie miesto na stretnutie, tak prečo to nevyužiť?

alchemilkazltozelena
22. feb 2021

@nice202 na benzinku alebo mekac 🤣 hroza co sa deje, clovek aby si nemohol dat kavu na terase ako normalny clovek ale tieto maskarady tu znasat 🙈

nice202
22. feb 2021

@alchemilkazltozelena vlastne hej, káva z pumpy a ide sa 🤣. Romantika

alchemilkazltozelena
22. feb 2021

@nice202 boze prve miesto kam pojdem ked sa toto kocurkovo raz skonci, bude restika a potom obchodyyy... mozem snivat 😑

abbey1
22. feb 2021

Prečo pumpa? My chodíme na fajnovu kávu do pražiarne a aj väčšina kaviarni funguje na okienka. Jasné, sedieť na terase je niečo úplne iné, ale káva z benzínky je už fakt iný extrém.

autor
22. feb 2021

Áno žienky, ale ja narážam na to, že pôjdeme do iného okresu... čo poviem ak nás náhodu niekto zastaví? A viete, idem na kávičku s frajerom? 🤣

alchemilkazltozelena
22. feb 2021

Nikde nic nekontroluju kazdy si robi co chce, preto aj tolko pribuda pozitivnych.. povies ze ides do lekarne 🤣 ako kollar 😁

oliviabb
22. feb 2021

My sa stretavame v pohode, sme zo susednych okresov. Chodime na prechadzky a akurat vcera sme kracali cez mesto, namestie a restiky cez okienko vydavaju kavu, tak mu hovorim, ze nabuduce ideme na kavu. Dokonca so mnou chodi aj do supermarketov, ked robime nakup domov. Inak, bezne chodime po meste.

oliviabb
22. feb 2021

Nik Vas nezastavi 🙂. Uzivajte si to 😉

cinda555
22. feb 2021

Môžeš ísť do iného okresu do prírody musíš mať test nie starší ako 7 dní. Treba si pozrieť na stránke korona.gov.sk je tam dosť dobre rozpísané čo sa dá a ako postupovať.

nairia
23. feb 2021

jediny problem vidim, ak by bol jeden z vas z cierneho okresu