• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú parfémy kupované cez internet originály?

18. januára 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy". Poznámka admina: “reklama”
5. máj 2016 o 13:37 • zuzkasl3
no baby objednala som si zase z fann a opat som velmi potesena, tak isto vyzera, vonia a vydrz ako moj z Fann. proste je to ten isty originala kupjla som ho za oveelaaaaaa menej. fakt. cize ja uz objednavam len z tade, a fakt viem rozoznat co je fakr a co nie. vonia Tak isto , jeden strek mi drzi na satke uz tyzden.
8. máj 2016 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aky je rozdiel medzi parfemom z Fann a z fann?
8. máj 2016 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@semeno Písanie príspevku so zapnutým CAPS-LOCKOM znamená krik. :wink:
8. máj 2016 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nakupujem občasne na el-nino.sk, parfums.sk, ale parfémy už väčšinou len na katkaparfumery.sk .
Zatiaľ sa mi ešte ani raz nestalo, že by som mala čo i len náznak podozrenia z fejku vône, i keď moju obľúbenú Bottega Veneta kupujem už len u Katky.
Ale napr. niektoré kozmetické veci ma vyjdú lacno na e-shopoch lekární (Benu, Dr.Max, Pilulka24 a pod.), najmä keď sú rôzne akcie 1+1 alebo zľavy (ku Dňu matiek, MDŽ) a pod.
Často využívam rôzne zľavy aj na FANN (ale v kamennej predajni len ich poukážky k narodeninám, MDŽ a rôzne predajné akcie).
10. máj 2016 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livi
@livi
@livi dobrý deň mohli by ste mi poslať ip adresu
11. máj 2016 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prečítala som si tu aj dobré aj zlé reakcie na parfemy z eshopov a priznám sa, asi nakoniec tiež podhladnem lacnejšej cene, napriklad do 30€ za 75ml edP než mať za 30 eur 25ml edT... samej mi to znie ako sprostosť, obávam sa tej kvality no budem dúfať, že to bude ok, lebo ja som maniak a tá 25ml by bola fuč hneď, aj keď viem, že tá vôňa je trvácna aj ako toaletka...
Mám ešte otázku, aký je prosím Vás rozdiel medzi parfums.sk a parfems.sk ? Ceny maju poodbne, rozdiel vidim iba v dizajnoch stránky a v tom jednom písmenku :slight_smile:
24. máj 2016 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravidelne si objednávam vône cez eshop,kedže vo fann maju vysokonadsadené ceny. Vždy som spokojná a parfemy sú presne tie ako z parfumerky to isté platí aj o kozmetike. Moje overené stránky sú: parfemy.sme.sk , kozmetika-zdraví.cz , jedenklik.sk nechcem robiť reklamu týmto obchodom ale so s nimi naozaj spokojná nikdy neklamali. Dnes mi došla vôňa Moschino Chic Petals a vonia takisto ako v parfumerke a výdrž je tiež totožná, kupila som 100ml tester prišiel sice bez vrchnáčika ale vyšiel ma na 18e pritom vo Fan je dostupný za 80e. tolko moja skúsenosť.
1. jún 2016 o 11:21  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (15. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky nejaky zlavovy kod na parfums neviete?
9. jún 2016 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nedá mi zareagovať na internetovú predajňu - parfems.sk. Objednávam si z tejto stránky asi dva roky parfémy... neveril som nikdy, že sú to originálne parfémy - výhovorky ako neplatíme nájom, reklamy... sú pre mňa nedostačujúce. Ale, cena...
Ale prejdem k rovno k veci: naposledy som si objednal voňavku GUCCI POUR HOMME a zostal som nemilo prekvapený po rozlepení krabičky, v ktorej bola voňavka. Čiarový kód na spodku krabičky bol vyrezaný a prelepený novým!!! a taktiež vo vnútri krabičky bolo "niečo" vyrezané!!! - TAKŽE SA PÝTAM, SÚ TO PODĽA VÁS ORIGINÁLY Z TAKÝCHTO STRÁNOK?? ANI OMYLOM!!! pridávam FOTO....
10. jún 2016 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marek612 objednaval ste urcite z parfems.sk alebo parfums.sk? Lebo ja rozmyslam nad objednvkou z parfums.sk, tak, ze ci nahodou nie z tade. Dakujem
11. jún 2016 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka26r Z parfems.sk som objednával.
11. jún 2016 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka26r myslím, že už niekde bola táto otázka. Katka, prosím Ťa, máš skúsenosti, alebo vieš, aký je rozdiel keď sa objedná v parfems.sk a parfums. sk? Čomu sa dá viac veriť.
11. jún 2016 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafienka vobec nie. Len som to tiez niekde citala. Ja som nikdy nekupovala cez e shop ale teraz by som chcela, ale stale vaham. Mozem vsak povedat, ze naposledy som kupovala vo funn a vona vydrzi chvilku, takze nespokojnost. Fakg neviem ci to risknut z eshopu :frowning2:
11. jún 2016 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som nakoniec objednavala z elnino , priatel mi odtial objednaval Armaniho a ten mal veľmi dobrú výdrž, intenzitu tak som nakoniec objednala tiež odtiaľ a neriskovala som parfems a parfums, pretože aj tuto su ceny podobne nízke, ak nie ešte o niečo nižšie :slight_smile: vôňu mam doma zatial iba krátko, ale zdá sa byť ok, prvý deň sa mi zdalo, že nie je taká trvácna ako tá čo máme doma z fannu ale zas včera podvečer som si ju davala a na zapesti a vo vlasoch ju cítim stále :slight_smile:
11. jún 2016 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2016 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: dobra stranka kozmetiky je strawberrynet.com, kde majú všetky druhy kozmetiky a parfemov, rôzne akcie a sú to zarucene kvalitné vyrobky :wink:
20. júl 2016 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náhodou mi sem hodilo odkaz... vážne veríte, že si v kamennej predajni kúpite D&G za 60e a na internete (hoci aj parfums.sk) za 35e, tak dostanete to isté ? treba sa nad tým zamyslieť, tí, čo píšu, že to ovoňali a bolo to to isté, asi nemali toaletku z kamennej predajne. Ak niekomu nevadí, že to vonia iba pár hodín, tak je to OK...
21. júl 2016 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zilinec32 Presne tak...
Voňa môže byť, a vlastne aj býva identická, skvelo napodobnená, no jej výdrž je slabá. A keď je aj výdržou na dobrej úrovni, vôňa sa mení, resp. vyvíja úplne inak, ako pri originály. Alebo kúpite na nete 9 ročný parfum. Veď ako inak by ste dokázali zohnať parfum, trebárs limitku, ktorá sa už roky nevyrába a v kamenných obchodoch je už dááávno nezohnateľná.
21. júl 2016 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja vlastná skúsenosť je tiež tá, že z obchodu bola vôňa úplne iná ako objednaná z parfums.sk. /givenchy-organza/. Toto isté mi tvrdili moje kolegyne z práce, ale mne sa to nechcelo veriť a objednala som si ju z e-shopu. Tie ušetrené peniaze mi za to fakt nestáli, lebo voňavku nepoužívam - je to hrozný smrad. :cry:
A ešte jedna skúsenosť - pred Vianocami som zháňala synovi Chanel Bleu De Chanel - parfémovanú vodu. Opäť som porovnávala /nepoučená z predchádzajúcej skúsenosti/ ceny z e-shopov. No vzhľadom k tomu, že by mi to neprišlo do Vianoc zbehla som aj do kamennej predajne /fann/ a výsledok ma prekvapil - po zarátaní klubovej zľavy /10%/ a zľavneného kupónu 15,- EUR /dala mi ho kolegyňa, ktorá tam nakupuje často/ ma vyšla lacnejšie ako v pri kúpe v parfums.sk. Jeho kamarátovi sa vôňa tiež veľmi páčila a objednal je cez net. Najskôr si myslel, že ináč vonia len na jeho pokožke. Pravda je však tá, že vôňa je úplne iná /horšia/ ako z kamennej predajne. Tiež sa pripájam k názoru, že tie veľké rozdiely nie sú len len kvôli nižším nákladom e-shopov, ale aj kvôli nekvalitným, často až smradľavým vôňam - fake-om. Veď taká voňavka sa nekupuje každý deň. Treba pozerať zľavy aj v kamenných obchodoch a hlavne sledovať ponuku pred Vianocami. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2016 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte ahojte rozhodujem sa z kade a aku vonavku, parfum kupit pre maminu. Bude mat okruhle narodeninky a chcem ju prekvapit. Viem ze sa jej pacia vone take svieze :slight_smile: tak nieco take by som chcela vybrat. Len ked vyberiem tak nastava dalsia dilema, ci objednat cez internet, ci kupit v nejakej parfumerii alebo co aby krasne vonala a bola origos? :slight_smile:
12. sep 2016 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamlicek podstatne je najskor vybrat aku vonu by si chcela :wink: a potom tvoja dalsia dilema. No ja osobne som sa parkrat dala nahovorit na navstevu parfumerie a poviem ti ze nikdy viac by som takto nesla kupovat ziadnu vonavku. Vzdy som z tade odchadzala s hlavou ako melon, co ma tak bolela z toho mnozstva voni :wink:
15. sep 2016 o 16:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yna1 to mi nedáva logiku... ako ma vedieť, akú vôňu by chcela, ak niečo nevyskusa? :slight_smile:
15. sep 2016 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zilinec32 ja som nikde nenapisala ze nech ziadnu nevyskusa :slight_smile: moj nazor je len taky, ze ja uz za tie roky viem co sa mi paci, co mi vonia a podla toho pozeram na zlozenie vone, objednam si vzorky - vyskusam a rozhodnem sa ktora sa mi najviac pozdava. Neviem od isteho momentu som navstevy parfumerii ako obchodov zavrhla.
19. sep 2016 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2016 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@yna1 chcela by som nieco kvetinove, svieze :wink: nie sladke pretoze to viem ze neoblubuje. Tak ja som chodila do parfumerii ibaze vzdy som tam kupila aj vonavku ktora sa mi v podstate nepacila, ale predavac ma presvedcil ze je pekna a za dobru cenu a isla som do toho a potom som si mohla doma buchat hlavu. Preto uvazujem ci zas ist do nejakej parfumosky alebo bude lepsie ked nie.
@novana lenze mne nejde v podstate ani moc o cenu :slight_smile:
20. sep 2016 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamlicek: je to trosku nezvykle, ale vonami som posadnuty viac ako vacsina zenskych a pacia sa mi aj damske vone, pred 2 rokmi som mal doma 16 toaletiek, co asi nie je bezne :slight_smile: Moj damsky favorit je Givenchy Very Irrestible, ak si dobre pamatam je kvetinova. Teraz maju v FANN akciu na CARVEN LE PARFUM, co je velmi kvetinova vona a daroval som ju parnerke par dni dozadu - pacila sa. Ten link od novany som cital a plne s clankom suhlasim a dava mi logiku.
20. sep 2016 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte by som k článku od novany pridala ďalší "pôvod parfumov", a to napodobeniny, čiže dobre známe "fake" z Číny, ktorá ich produkuje v obrovských množstvách do celého sveta (pr. zadržané kontrabandy aj na našich hraniciach), ktoré s veľkou pravdepodobnosťou tiež putujú práve do internetových parfumérií.
20. sep 2016 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok