Sú postele z paliet pevné?

jalucija
15. feb 2014

Caute, nemate skusenost osobnu ci niekoho ineho, kto vlastni postel z paliet, ci vydrzia riadne tornado? Mam na mysli, ci sa po sulozi nerozhegaju a nerozpadnu? 😝

maria1989
15. feb 2014

@jalucija hahaha, presne toto sme my riešili... starého kamoš takú má, je to riadny chlap, že vraj im to drží. ja som sa pre palety nerozhodla kvôli tomu, že sa obávam, akým svinstvom môžu byť nastriekané 😉

jalucija
autor
15. feb 2014

@maria1989 v priebehu roku sme zlomili uz druhu postel - kovovu! takze ja som uz rezignovala a pokial palety nevydrzia budeme spat na pilinach alebo na sene .)
Kazdopadne, dakujem, to ze tvoj kamos je riadny chlap a drzi to mi staci a ak zozeniem fajn palety skusime to.
Pocuj a palety dostat aj nove, nezasponene a ked si to ohoblujes a natres plus matrac, hadam by to bolo ok. Ved aj postele su lakovane.

maria1989
15. feb 2014

@jalucija haha, som nevedela že aj nové palety, som si predstavovala také staré nejaké... my máme posteľ tiež totálne rozlámanú a starý nechce kúpiť novú... no konec sveta s tými chlapmi... koľkokrát v noci pukne a vtedy sa dobre rozčúlim a idem spať na gauč 😀 .. hej, ten kamoš má ... no nechcem ho uraziť ale 90 kíl určite, a aj jeho bývalka bola riadny kúsok 😀

lalaboo
16. feb 2014

my sme si dali spravit na mieru akoze paletovu postel, lebo nam nesedeli inak rozmery paliet...je to akoby jedna velka paleta, a je velmi pevna.

djbobor
5. júl 2014

myslim , ze ked tie palety v praci , udrzia zelezo co ma cez 3 tony, myslim ze Teba s muzom to znesie ;)

babatko77
6. nov 2014

my mame taku postel samy sme si ju robili 2x2 metre celkova cena materialu nas vysla 100 eur osmirglovali sme a namalovali sme jedine co neviem doriesit je to upratovanie dost sa prasi takze zatial tam.len strkame vysavac ;)

trasko
6. nov 2014

@babatko77 skus pokukat na nete kolieska otocne s brzdou,nezabudni kuknut nosnost...potom jednoducho odtisnes-zatisnes-zabrzdis 🙂

kiki68
6. nov 2014

dakujem ya info,co tu citam,idem do jednej iybz yriadit tento tzp nabztku.





dakujem za info,idem do jednej izby zriadit tento typ postele. Ako taky experiment v ramci hostovskej izby. Celkom sa na to tesim,lebo nemusim investovat do nicoho okrem matracu. Stale u nas ktosi prespi a tie nafukovacie postele su o nicom a toto am aj nejaky dizajn v konecnom dosledku.

babatko77
7. nov 2014

@trasko no to by museli byt super mega kolecka aby mi to udrzalo tu vahu postele ja mam 3 palety na sebe a na tom 18 cm matrac hehe
ale sak asi donutim manzela raz za cas to rozobrat a poutierat 😉

trasko
8. nov 2014

@babatko77 moj muz je stolar opytam sa ho ak chces ake kolieska by boli k mani na taku zataz...ale myslim,ze nebude problem zohnat take 🙂

babatko77
15. nov 2014

@trasko dakujem ale ja mam postel uplne na fest v izbe cize mne by kolecka nepomohli lebo ju neni kam odtlacit :(