Sú Slovenky skutočne najkrajšie?

kykka
15. nov 2014

Mamicky, ktore zijete v zahranici, aj vy casto pocuvate, ze Slovenky su najkrajsie zeny? A to aj priemerna slovenka je v zahranici uznavana ako krasna zena... 🙂

mihula
16. nov 2014

@tenerifka Tebe Polky a Ukrajinky pripadaju ako smudly.Mne nepripadaju,oni ozaj take su.Poznam z vlastnej skusenosti

miskap2111
16. nov 2014

@amouramour ja mám podobnú skúsenosť z Moskvy. - tiež mi všetky pripadali ako z modelingovej agentúry. Ale moj muž Belgičan tvrdí, že Slovenky sú najkrajšie a že jednu takú si aj zobral. 😀 😀 @leyah mám jedno moje foto vo fotoblogu - možes overiť . 😀

leyah
16. nov 2014

@miskap2111 myslím, že som ti ju hneď vtedy olajkovala 😉 naozaj som to tak nemyslela, ako to bolo napísané, už neviem, ako to mám vysvetliť

jabadaba
16. nov 2014

@leyah 🙂 ale chod, ber to zlahka. Tak to bolo aj myslene.... 🙂 😉

jabadaba
16. nov 2014

@0silvia0 😀 ale uz si tolko leyah nepodavajme. Aj ked, musim priznat, ze predstava, ze sa za nickom skryva seredny Grufalo ma pobavila. 😀
@leyah pozri, aspon sme sa pobavili, dufam, ze to tak aj beries. 🙂

miskap2111
16. nov 2014

@leyah v pohode! 🙂 Veď to bolo tiež len myslené s nadhľadom! 🙂

kiki68
17. nov 2014

asi nie, tazko posudit, vsade som videla aj krasne zeny,aj take,co tolko krasy nepobrali. Tiez je to uz prilis mixnute,tak boh sa v tom vyzna. Ja nevyzeram ako typicka slovenka,preto ma moj muz zbalil, vraj nechcel tuctovu krasu,ale exotiku. Na SK by ma nikto vyzorom netypoval, o mne si vsetci myslia,ze som z Belgicka alebo tak nieco. Uz som to vzdala to vysvetlovat. Zijem v zahranici. Mne inak slovenky pridu pekne ked to tak porovnam. Ale vedia sa strasne zhovadit zlym make-upom. Ked pridem na SK civia na mna preco nie som vymachlena a co tak beham po auparku..no drzost 😀

kykka
autor
19. nov 2014

@kiki68 Praveze ja tiez zijem medzi ostrovanmi. A tu vsetky ostrovanky su hnede s tmavymi kuceravymi vlasmi a hnedymi ocami. Tak oni sa snazia vyzerat ako europanky, cize si farbia vlasy na blond, zehlia si ich a vidiet ich bezne vonku s modrymi kontaktnymi sosovkami. A snazia sa tak vyzerat preto, lebo muzi tu saleju za blond europankami..

kiki68
19. nov 2014

@kykka tak ja zijem stale v Europe,takze blondaveho a modrookeho je tu dost 😀 Slovenky su aj tak najkrajsie tie,co su brunetky s takou olivovou pletou, moja sesterka je taka. Teda to je fakt kus. Ja som velmi bleda, akoze chlapi na to letia, hlavne ti,co su tmavsi,ale myslim,ze nemam na tu sesterkinu slovensku krasu. 😉 To mas tak, vsade mas vzacne nieco ine. Ale na blond odfarbene vlasy u ostrovaniek to musi byt strasne. 😀
Ja si ani vlasy nefarbim, kadernicka mi to zakazala 😀

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz