Sú tu aj motorkárske rodinky?

stanca22
26. jan 2011

Zakladám túto tému, lebo nikde som ju tu nemohla nájsť, dúfam že ma nezrušia, prosííím 😀 😀 😀 Aj Vy máte domka motorku, motorkára-manžela a teda ste sa tiež stali motorkárskou manželkou, chtiac či nechtiac? Dokonca ste už aj motorkárske mamičky a nie len manžeľky? Napíšte svoj život o tom sem v skratke, ako ste sa nimi stali, od kedy to trvá približne, páči sa Vám to alebo nie? Koľko miniete bežne na spotrebu Vašej motorky, či opravu? Často jazdíte na nej? Ako to riešíte, teda motorku, keď máte i bábo? A všetko o tom, teším sa na Vaše príspevky, zatiaľ motorkárska manžeľka, plánujúca tiež mamička 😉

stanca22
autor
31. mar 2011

Ahojte baby, vôbec neodpisujete a nejako to viazne, čo to? Už máme krásne počasie, už ste aj boli niekde na moto? My s mužom, keby sme ju nedávali do opravy, už by sme boli dávno na cestách 😉 Kde podniknete prvú cestu?

babystar
30. apr 2011

caute baby, aj ja sa k vam pridavam...ale tak trosku inak... my to mame opacne... ja jazdim a partner nie... no a kvoli tomu su vecne nezhody... :(

stanca22
autor
1. máj 2011

@babystar Ahojky, vitaj medzi nami, som rada že patríš aj sem 😉 No a aké nezhody? Žiarlivosť, či ??? Tak nech si urobí aj on vodičák na moto a môžte spolu vedľa seba na moto jazdiť, čo? Nerozmýšľal o tom aj takto? A akú moto máte? Koľko ju máte a koľko má rokov, akej farby? My máme moment. Kawassaki ZXR 750 zelenej farby ale manžel chce niečo slabšie, lebo moc rýchlo pre mňa jazdí a ja sa strašne s ním tak bojím jazdiť, tak mi troška chce vyhovieť ale jeho ďalším snom je mať 1000 motorku 😀 😀 😀 😀 Tak snáď raz možno 😀 😀 😀 😉 Keď píšeš partner, nie ste teda zobratý?

babystar
6. máj 2011

@stanca22 nezhody v tom zmysle, ze ja mam motorku a on nie... a tym padom netravime cas spolu... i ked ja som mu povedala ze nech si spravi vodicak, alebo nech ide autom... motorku som mala este skor ako sme sa spoznali. Je to Yamaha Drag Star 650. A neboj... aj na 1000-ke sa da jazdit pomaly 🙂 Manzel Ti urcite vyhovie ked budes sediet za nim a trieskat mu do prilby ze ide moc rychlo 😀 😀 😀

stanca22
autor
6. máj 2011

@babystar No my ju práce opravujeme, piestne krúžky máme vydraté, tak ich musíme nahradiť novými 😉 Ty už koľko máš tu moto? My sme ju mali asik dva roky, potom sme ju predali známemu na dva roky a teraz ju moment. máme zas, zatiaľ ju máme pol roka znova 😀 😀 😀 Odkiaľ pochádzaš? 🙂

stanca22
autor
3. nov 2011

No baby, akosik už nič nepíšete o moto, napíšte kde ste sa všade toto leto vozili, aké máte zážitky a tak.

siska33
3. nov 2011

Ahoj. Mne sa odjakziva pacili motorky-choppre a motorkari. U nas byva motozraz Tanec slnka a tam som si nasla priatela. Byvame od seba 160km, tak som si myslela, ze asi z toho nic nebude, ale ono bolo 🙂 Na dalsi rok sme sli spolu na ten zraz a mali sme tam motorkarsku svadbu! Bola to skor recesia, vymyslel to tam moj priatel s jeho kamaratom motorkarskym Padrem, tak nas sobas zaradili do programu toho zrazu 😀 v ten den som si bola aj dat potvrdit tehotenstvo o kt. skoro nik este nevedel, tak to bola romantika. Tento rok sme tam boli aj s malym, mal skoro5 mesiacov a Padre ho tam chcel aj krstit ale ja som nechcela... Momentalne motorku nemame ale ked sme sa spoznali mal priatel savage a potom kupil suzuki boulevard 1800. Nadherna motorka no musela ist prec, pretoze osud to tak zariadil... No ja mam zalozenu poistku aj synovi som zalozila, tak potom snad nejaku kupime. Aj ja planujem raz si spravit vodicak a jazdit na niecom ako babysar 😉

stanca22
autor
4. nov 2011

@siska33 Ahoj, ďakujem za Tvoje písmenká 😉 Motorkári sú asik najviac pekný, než tie motorky 😀 No aj ja mám manžela motorkára aj keď teraz máme naše bábätko v umelom spánku 😉 😀 Musíme do nej kúpiť piesne krúžky aj keď by bolo najlepšie kúpiť nový motor do nej, my máme Kawassaki ZXR 750 zelenej farby a aj my sme mali motorkársku svadbu, bola nádherná a zopakovala by som si ju najradšej ešte raz! 😉 😀 Aj bratranca a uja mám motorkára, my sme skôr na cestné ale aj mne sa celkom páčia chopre, raz sme si jeden chceli kúpiť ale nejako peniaze nevydali ... teraz čo máme túto, manžel ju mal pred sobášom, predal ju a po svadbe znova si ju odkúpil späť ale po nás mala takého majiteľa, čo sa o ňu vôbec nestaral a taká je teraz zodratá, že je v stave takom akom je. 😖 Chceme ju predať za 400 eur ale je teraz v rozobratom stave alebo ju opraviť ak budú peniažky a predať ju za 700 eur. Tak uvidíme ako sa nám čo pošťastí. My bábätko nemáme, nedarí sa nám, tak teraz vrážame do doktorov a prerábky chalupy ... Motorka nikde neutečie a potom možno aj na ňu dôjde 😉 A prečo Vaša moto musela ísť preč? Peniaze sú v tom? Krásnu ste ju mali, kukla som foto na google. 😉 No a ja pokiaľ si spravím vodičák, tak budem aj stará babka. 😀 😀 😀