Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
30. okt 2009

icerna to mas pravdu ze oni to najhorsie znasaju a keby si ho treaz pocula ako chrape no strasne 😀 😀 😀 😀
uz sa asi uvidime az ked budes mat miminko, ze???

gabinka no take dni mavam aj ja a dnes som mala take nervy ked som vsade videlahracky ze ked som jednu skrikla tak mala nevedela co ma skor upratat 😀

inak teraz uz spi 3 hodiny

icerna
30. okt 2009

no tak sa velmi ani nevyspis,ci tebe to nevadi?myslim chrapanie 😀 asi sa uvidime az potom,alebo ak by ste skor prisli k nam,ale ako ta poznam,ty si najdes vyhovorky 😀
pri tatinovi jej je dobre,ale uz by si ju mala zobudit,nie?pojdete spat o polnoci 😅
gabinka tak pekny vikend a dajte si aj za mna torticku,aj ked ty na nu moc nemas asi chut,co?

petikd
30. okt 2009

Ahojte.
Juj no tie choroby nie a nie odísť čo,tak nech sa vám detičky rýchlo uzdravia 😉
Damián už od pondelka zase v škôlke,len neviem sa mi nejako nevidí.Akoby mal v hrdle soplíky,dúfam,že sa z toho nevyvinie zase choroba.Máme tu neter,tá ma zas črevnú vyrozu. 😒

zabga88
30. okt 2009

icerna ja mam uz tie svoje triky ked zacne chrapat tak viem co na nho plati 😀 😎

a mozno prideme ked sa malinka narodi nieco jej prinesieme 😉

ahoj petikd len aby ti maly nedostal tu vyrozu 😒

petikd
31. okt 2009

ahojte. 🙂
Juuj zabgy dúfam,že nie.Boli od seba izolovaný 🙂

zabga88
31. okt 2009

no to je dobre lebo to je vemli neprijemna a zakerna spinka ta vyroza 😒

juj baby ja som dnes ako lemra

icerna
31. okt 2009

ahojte,co ste dnes robkali?mi sme boli s tatom v tesku,robime si zasoby mineralky,mlieka,masa....aby som potom ked tu nebude uz ja nemusela vlacit tazke veci...
zabga teraz som si vytiahla mobil z kabelky,mala som ho na chodbe,prepac,ale nepocula som. chceli ste prist,alebo nieco ine?

petikd
31. okt 2009

Zabga a neter dnes už dobre.Včera len zvrackala trochu ráno,potom už nie. 😉
Icerna aj tvoj muž robí preč?

miskachrumka
31. okt 2009

ahojte babule dost dlho som tu nebola tak docitat vas bude asi umorne! 😉 😎

zabga88
1. nov 2009

Ahojte!
tak my sme uz same akurát odisiel ☹ trochu som si aj pofnukala 😅

icerna ved uz o chvilu mas termin teraz som kukala 😨 nech to mas uz za sebou. mozno cez tyzden pojdem do NR tak ti zavolam a pridem ta kuknut ak vyda 😉

petikd som rada ze jej je lepsie 😉

miskachrumka ahoooj ako sa mas?

icerna
2. nov 2009

ahojte baby 😉
zabga tak sa ozvy,ak sa ti bude dat 🙂 no uz sa mi to krati veru,uz mi je dlho 😕
aj si bola v praci?mala ako?
petikd ide buducu nedelu do holandska ☹ no je stavbyveduci,tak teraz dostali az tak daleko stavbu 😠

zabga88
2. nov 2009

ahoj icerna 🙂
ako sa mate??, co porábate? vaneska ako??

powerka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinka1012
2. nov 2009

Ahojky babulky...
zabga tak vy už jste opět bez tatky a na jak dlouho ?Co Viki a to její očko?
icerna a jak ty,jak pak ti je? ty musíš být pěknoučká kulička 😀 😀
Jinak zdravím petikd a misku 🙂

zabga88
2. nov 2009

gabinka mala ma to ocko rovnake mali sme ist na kontrolu ale ochorela a velmi sa bojim toho ze jej to vyrezu ☹ v poslednom case sa na nas sama smola lepi, ja neviem ci je to moj pocit alebo to tak je 😒

gabinka1012
2. nov 2009

zabga uvidíš bude líp.Taky mám někdy takové období.Mi jem dnes byli na očkování.Gábinka to statečně zvládla ani neplakala.A co hrozí kdyby si jí to ječné zrno nedala odstranit?

petikd
3. nov 2009

Ahojte.
Gabinka statočné máš dievčatko 😉
Icerna a na ako dlho tam chodí?No verím ti,že ti je dlho,už sa isto nevieš dočkať malej,však 😉 A Vaneska čo hovorí na to,že bude mať sestričku

zabga88
4. nov 2009

Ahojte babulky!

gabinka neviem co by hrozilo 😨

ako sa mavate? mne uz lezie na nervy toto pocasie strasna zima je vonku 😒 ale lepsie to uz asi nebude 😀

icerna
4. nov 2009

ahojte žienky moje 😉
zabga neboj nic jej rezat nebudu 😉 uvidis ze to prejde. aj ja neznasam toto pocasie,ani poriadne von,a len same choroby sa na nas lepia. vanesska je zdrava zatial,no uvidime dokedy,hadam ju nic nechyti,ked ja budem v nemocnici.
gabinka mne je tak,ze by som uz sla rodit
😀 stale ma cosi boli,brusko mi tvrdne,krize nenormalne,ale co sa budem stazovat,musim vydrzat 😅 a tebe uz prechadzaju nevolnosti?
petikd nam tato ide po asi dvoch rokoch zas do zahranicia. ma ist tuto nedelu,ale vcera mi oznamil,ze asi az na dalsi vikend pojdu,ze tam nemaju este stavbu nachystanu,tak dnes uvidim co mi povie ked pride z prace 😀

petikd
4. nov 2009

Ahojte.
Icerna a potom kedy príde?To je fajne,že sa to predlžilo,ešte keby stihol pôrod nie 😉
No Damiána mám doma do konca týždna,lebo zase kašle 😒 Ale mamku mám doma,lebo mala črevnú chrípku 😒

icerna
4. nov 2009

no keby stihol porod to by bolo super,ale to asi nebude mozne ☹ a pride asi az na vianoce,teda taky tyzden pred vianocami
aj berie maly nieco na kasel?

petikd
5. nov 2009

Ahojte.
Icerna no dávam mu sinupret a som mu spravila cibulu s cukrom.Už nevykašliava,už má suchy.Len je zahlienený.On viac dýcha s ústami od mala 😒 Už mi aj vravel doky,že či nemá zväčšenú nosnu mandlu,čo je dosť možné,lebo ja som mala tiež.Neviem aku mu to mám dostať vonku,ten sopel.Nevysmrká to ☹

gabinka1012
5. nov 2009

Ahoj holky...
icerna to se ti nedivím 🙂
petikd a co skusit olejoví obklady.

petikd
5. nov 2009

Gabi a to ako? 😉

gabinka1012
5. nov 2009

petikd
Namočila jsem obklad do teplého oleje,dala jí to na hrudníček a převázala starým ručníkem.Ale chce si dát opravdu velký pozor aby olej nebyl příliš horký.Raději jsem to vyskoušela nejprve na sobě. 🙂
doporučila mi to doktorka protože malá měla něco podobného sople usazené v dýchacích cestách a nešlo nám to vykašlat.
Četla jsem že je na to dobré taky inhalovat odvar z bylinek,ale z jakých to už nevím...

zabga88
5. nov 2009

ahojte!

ja davam malej hrudnikovu mast vola sa to koalka a velmi to pomaha len natriem a hotovo sa jej to uvolnuje potom všetko 😉

baby mne je strasne zle uplne na zvracanie 😲 no fuj

gabinka1012
5. nov 2009

copak zabga trápí tě nějaká střevní viroza?

zabga88
5. nov 2009

ja neviem co to je ale nic nevladzem len zaludok ma strasne boli som robila zemiakove pyre a som ochutnala a od vtedy mi je hnusne

elkacka
5. nov 2009

ahojda, omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla, chtela bych poprosit.. nasel by se tu nekdo, kdo dostal v porodnici b ruzovym kufriku slevovy kupony do fotolabu a nevyuzije je????
Zakopupila bych je klidne... kdyby se nekdo nasel... IP.. dekuji moc moc

petikd
5. nov 2009

Gabi dakujem za tip.No a to učinkuje iba na pľúca nie?Lebo by mi trebalo niečo aj na nos.Chudák jak smrká,tak smrká a nejde mu to von. ☹ Ináč a som mu raz dala bravčovú masť tiež na hrudník a super zabrala 🙂 Len teraz sme nemali.No a tiež mi teta vravela,že mu mám dať na chvíľu inhalovať rumanček,tak uvidím,idem sa zajtra opýtať dokyho či mi nedá niečo do nosa 😉
Zabga dúfam,že ti tá nevoľnosť prejde 😉
Gabi a tebe už je dobre?