Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
22. okt 2009

ahoj gabinka tak uz mas potvrdene babenko, gratulujem 🙂 a neboj vajecnik bude ok 😉

mala tam bola do pol2 včera a v utorok bola do 12 a dnes je doma lebo uz stihla ochoriet a kasle ako najsilnejsi fajciar 😠

gabinka1012
22. okt 2009

Dobré ráno...
to tam je malá docela dlouho na to že tam bylo po druhé.Ale asi je to v každé školce jiné.At jste brzy zdravé 🙂 Gabča taky trochu pokašlává,tak doufám že se to nerozjede pořádně.
Byla jsem tak štastná že mi to doktor potvrdil,dokonce už jsme měli srdíčko 😀
Ale ten doktor mi moc nesedne i když co jsem se tam ptala těch pacientek tak všichni říkali že je skvělej.Ale na mě je asi moc mladej,cítím se tak nějak divně se přední slíkat a nechat se od něj vyšetřit když je to takovej mladík.No,co se dá dělat,když jiný mě vzít nechtěl...

icerna
22. okt 2009

ahojte baby
gabinka tak oficialne gratulujem 😀 a neboj vsetko dopadne vyborne. co vlastne hrozi ked je vacsi vajecnik?mna dnes boli dako vsetko zo spodu,ci sa uz roztahujem,ci co 😒 😕 v pondelok idem aj ja na prietoky a aj k mojej potom,tak je hadam vsetko ok

zabga,tak to ste vela nepochodili a uz ste aj chorucke 😢 nemala chodit len na 4hod?vaness chodila najskor na 2hod,potom na 4...prajem skore uzdravenie 😉

zabga88
22. okt 2009

ahojky icerna 🙂

no mala dostala atb a do pondelka ak sa jej polepsi tak moze ist do skolky a ak nie tak na kontrolu. a Vaness sa ma ako??

icerna
22. okt 2009

atb na kasel?ci ma aj hrdielko?vanes robili vyter a ma vse ok,len stale kasle,tak neviem co ma...
chudiatko malinke aj ti zase grckat bude,ze?
sa ti doma prelieci a v skolke to zase chyti od deti 😠

zabga88
22. okt 2009

no ma aj hrdielko bolave. toho grckania sa aj ja bojim hlavne noci. ale dnes uz ide aj juro domov, tak aspon same nebudeme. no to vravela aj dr. ze doma sa vylieci a do skolky pojde nachytat bacila 🤐

icerna
22. okt 2009

ved to je na tom to najhorsie,ze niektory nezodpovedny rodicia tam daju chore nepreliecene deti a potom to ide stale dookola 😖 ale aspon sa mozte s tata vytesovat 😀

zabga88
23. okt 2009

Tak uz mame ocinka doma hodinu 🙂

teraz sa napchali cokoládkou mali ich asi 10 v posteli 😀 ranajky.

icerna
23. okt 2009

dobre ranko🙂tak zabga mate sladke prebudenie 😀 pozdravujeme ocinka 😉 vikinke je trosku lepsie?ozaj ten jacmen uz nema?

zabga88
23. okt 2009

dobre ranko aj vam 🙂 no sladke prebudenie to hej 🙂

ala ma ten jacmen stale akoby ani mast nemala nechapem všetko robim tak ako nam kazali a nic nepomáha 😠

tatino ide do Kalnej k zubárke, chcela som aj ja ist ale mala ma silny kasel tak rozmyslam ze radsej nepojdem 😖

gabinka1012
23. okt 2009

Ahoj holky,tak mi jsme tež nemocné.Gábinka má kašel a rýmu,a mě začíná taky nějako škrábat v krku.
Icerna tak to mi neřekl co vlastně hrozí při zvětšeném vaječníku.Ale dočetla jsem se že se to někdy v těhu stáva že to může být hormonama.Jinak co se týče toho kašle,Gábinka asi tak před 2 lety trpěla chronickým kašlem,cpali do ní pořád sirupy,atb a nic nezabralo.Nakonec to paní doktorce nedalo a poslala nás na alergologii tam jí zjistili že je alergická na prachové peří.Vyměmili jsme peřiny za protialergení a je klid.
Zabga tak si užij krásný víkend po boku svého manžela. 😀

zabga88
23. okt 2009

gabinka tak to ma mrzí ze aj vy ste choré ☹ prajem vam skore uzdravenie 😉

no budem sa snazit si uzit víkend 😀 teda ak sa hned nepohadame 😀

icerna
23. okt 2009

no gabinka to ma mzi,ze ste aj vy chorucke ☹ ale dnes je vonku celkom teplucko,sme sa naobliekali,az nam bolo teplo 🙄
zabga tak sa nehadajte,len stiskajte pokial ho mate doma 😀

petikd
23. okt 2009

Jooj ahojte baby.Som vás prišla pozdraviť,jooj od včera som mala migrénu,vzala som tabletku,tak už je lepšie.Ideme na prechádzku,nech sme na čerstvom vzduchu.
Gabi,tak gratujujem k miminu a nech je všetko v poriadku 😉
Jooj ta to čo je s tými chorobami,také počasie ☹ .Ja už sa aj teším,že ide malý do škôlky,pána to jaké ukecané je to decko 😀Po mamine 😅 Ale aspon máme veselo.Len som si doobedu,chcela podriemať,kým pojdem ha dať spať a starkej jesť,tak chodil a kecaaal.Ale potom pochopil,že mi je zle a sa pekne hral 😉
Detičkám prajem skoré uzdravenie 😉

zabga88
25. okt 2009

Ahojte babulky!

kde ste všetky som nas musela hladat az na 3. strane 🙂

gabinka1012
26. okt 2009

Ahoj holky,tak jaký byl víkend?
petikd děkuji 🙂
mě je pořád tam mizerně,celý den bych jen ležela.Věčně zvracím a mám problém v sobě něco udržet.Ani ty zázvorový lízátka co mi každý doporučoval mi nezabírají. ☹

gabinka1012
27. okt 2009

Ahojky holky
kde jste všechni?

zabga88
28. okt 2009

ahoj gabinka 🙂

tak mas nevolnosti, ze? dufam ze coskoro prejdu a budes sa len vytesovat z tehulkovania 😉

mala ako? zdravy ste? moja je chora ☹ stale kasle

icerna
28. okt 2009

ahojte babule,dako to tu viazne,tak sup rozpiste sa 😀
no ja som bola v pondelok na poradni,na sone...malo by byt vsetko ok,az na to ze mam menej plodovej vody,asi mi pomaly odteka 😲 ,ale potvrdil mi dr,ze to je dievcatko,tak hadam nebude prekvapenie po porode. uz som si aj pampersky pokupila,este dudky a flasku a mala by som mat vsetko,teda dufam 😅
baby rano som vysavala dom a nemohla som sa vystriet,tak ma seklo,ze ledva prekrivam na zachod 😠 este ze tu mam sestru mladsiu a zahra sa s vanesskou 😉

zabga tatino je este domka?mala ma kaslik 😖 to ma mrzi,vanessku uz presiel konecne po mesiaci,tak hadam nechyti nieco ine..

gabinka ako ti bolo dnes?ja som si tiez kupila dake tablety,ale nepomahali tiez,uz len pretrpiet si to asi tiez musis ☹ ale neboj,davam tomu este mesiac maximalne,a samo to prejde 😉

gabinka1012
28. okt 2009

Hezký večer
zabga tak mi jsme pořád nemocné a Gábince se objevila dokonce i teplota.Přeji vám brzké uzdravení.
icerna tedy ty to máš takhle pěkně přichystané. 🙂 Já doufám že tentokrát se polepším,protože když jsem byla poprvé,tak jsem šla do porodnice a neměla jsem pomalu nic přichystaného a nakoupeného.Pořád jsem si myslela že je dost času.Ale manžel to bravůrně zvládl s pomocí své maminky vše připravil,vaničku koupil,pleny,dutky atd.
Jinak pořád mám ty strašné nevolnosti,někdy mám pocit že mě ten žaludek bolí snad už i z hladu,ale když mě to dělá problém něco do sebe narvat a hlavně to v sobě udržet.
😒

icerna
29. okt 2009

ahojte maminky. ja som sa dnes skoro ani z postele nepostavila,strasne ma bolia krize,kupila som si gel pre dochodcov, 😲 iny teraz nemozem,tak dufam ,ze mi pomoze 😉 lebo ma boli z tej zataze aj brusko ☹

gabinka,tak nech vam to rychlo prejde a napapkaj sa radsej,aj ked nieco suche,lebo aspon mne bolo zle viac z hladu aj ked som nic nechcela 🙄
no radsej som si to pripravila uz vsetko teraz,lebo co ked nahodou to pride skor...a uz nevladzem dlho behat po obchodoch. dnes som si aj tie dudky kupila od aventu,uz nevedia co maju pytat za veci pre babatka 😠

co dnes varite?ja som kupila mlete maso,spravim fasirky na viac sa dnes nezmozem 😝

icerna
30. okt 2009

dobre ranko baby,kde ste vsetky? 😢
dufam,ze sa uz mate lepsie.

zabga88
30. okt 2009

Ahojte!

icerna neboj o chvilu to mas uz za sebou a bude dobre 😉 mna tak bolelo rebro mala tam mala zaseknutu nozicku 😝

gabinka1012
30. okt 2009

Ahojky
dnes je mi lepší.Udělala jsem si čaj s citroném dost kyselí ale kupodivu mi nějako zabral,zatím jsem nezvracela 🙂
co plánujete na víkend?

icerna
30. okt 2009

no konecne ste sa ozvali 🙂
gabinka tak cajik zabral?to je super,aspon nieco 😉 cez vikend doma,akurat tak na nakup s tatom,ale inak budem oddychovat ,ak sa bude dat. a vy co?malej je uz lepsie?

zabga a vy co?mna uz tie krize presli konecneeeee 😀 som rada.ta masticka pre dochodcov zabrala 😅 tata mate este asi doma,ze?

zabga88
30. okt 2009

no baby som rada ze vam je lepsie. dnes som nebola ani v robit obaja su chory a akurát spia ☹ ja som ešte od rana nepostala nvladzem a dnes by sme chceli ist palit sviecky a zajtra ist do Nitry malej dake topanky kupit a v nedelu rano uz budeme znovu same 🤐 ☹

icerna
30. okt 2009

no to ma mrzi zabga a mala len kasle, ci ma aj hrdielko bolave?a co robis cely den?ci sa o nich staras?

zabga88
30. okt 2009

no mala dost kasle ale hlavne rano a Juro-Ďuro ma anginu a v nedelu s nou cestuje do nemecka. keby boli zdravy zajtra by sme sa mohli stratnut ale radsej nie aby ste nechytili od nich ani ty ani mala 😢

ja som teraz skoncila z upratovanim doobeda varit a potom po nich uprtatovat, cajicky zalievat, chlopovi teplomer strkat 😝

icerna
30. okt 2009

ti chlopi su horsi ako nase deticky,ked su chore,ze?pomaly odpadavaju z tej hroznej choroby 😀 ale ze pozdravujem mangelika 😉 nech to vylezi hlavne.lebo sa mu to tam vrati a horsie 😖 no ja by som sa rada stretla moja,ale nevladzem byt dlhsie niekde,boli ma dost brusko potom 😉
vikinke posielame pusku s vanesskou 🙂

gabinka1012
30. okt 2009

Tak já se před chvílí vrátila z nákupu.To je dnes den,nejdříve mi nechtělo nastartovat auto a ted když jsem si chtěla pustit televizi tak nejde ale bude to nejspíš antenou protože telka v ložnici taky nejde.A manžel je v práci tak mám smůlu.Jinak Gábinka je ještě pořád nemocná.Na víkend plánujeme cestu za tchánem má narozeniny tak se mu zítra budu patlat s dortem. 🙂