Sú tu mamičky ktorých manžel alebo priateľ podvádzal?

anarida
13. sep 2009

Sú tu také mamičky ktorých manžel alebo priateľ podvádzal?

barborkau
13. sep 2009

áno, žiaľ sú ☹

jajka968
13. sep 2009

našťastie ja som nič nezistila, že by sa čosi dialo, to bych ho asi zabilaaaaaaa 😠 🙄

barborka, máš zlé skúsenosti?????

sasulec
13. sep 2009

anairida,ja som na to neprisla len intuiciu mam ale uz to nezistim a ani nechcem,bo pracoval v zahranici,a aj tak nie sme spolu...mozno koli tej intuicii 😖

peeetulka84
13. sep 2009

anarida čítala som v inej téme, kde si písala že sa rozvádzaš. A keď som si prečítala s akým malým dievčatkom a ktomu ešte čakáš bábetko no klobúk dole. Prajem ti veľa veľa šťastia a síl. Ja mam synčeka v takom istom veku ako je tvoja malá a keby som bola na tvojom mieste tak neviem či by som to zvládla. Takže vam prajem aby ste sa mali fajn. A keby som zistila neveru tak tiež by som nikdy neodpustila.

anarida
autor
13. sep 2009

No babuľky ja som na to neprišla.Nám to začalo troskotať samo ☹ Môj manžel tiež pracoval v zahraničí no nič som netušila myslela som si,že sme štastný pravidelne chodil domov štastný chodili sme po dovolenkách na výlety malú zbožnoval.No keď prišiel teraz cez leto na dva mesiace bol nejaky divný nič sa mu nechcelo len by sedel pred TV s pivečkom v ruke nič iné mu ku štastiu nechýbalo.Pred tým mi pomohl s malou poupratovať nakúpiť bol šikovný no teraz prišiel taký pokazený a s tým aj naše hádzky hádali sme sa už pre blbosti pri hádkach som si vypočula veľa nepekných slov o sebe o mojej rodine až jedného dńa keď sme sa na anšej spoločnej chate pohádali som zbalila seba malú nasadla do auta a šla domov mysela som si,že to chce čas,že ho nechám nech trošku nad sebou rozmýšľa neozval sa mi ani neprišiel domov.Asi o týždeň keď som bola s malou vonku si prišiel po veci a opäť niekam odišiel ani vo sne by na nenapadlo,že ma podvádza myslela som si,že sa hnevá,že som ho tam nechala bez auta a tak ale mýlila som sa.Asi týždeň som ho prosila aby prišiel domov posielala som mu MMS malej nech sa vráti volala som mu no nereagoval ani na sms ani nebral telefón až v jeden večer mi prišla sms,že o pol hodinu som doma.Prišiel aby mi vykričal,že ma podvádza,že ma nemilujeaby mi vynadal a vykričal,že o malú bude bojovať ,že ona bude s ním a neviem čo všetko.Bolo to hrozné myselala som si,že je môj koniec bola som v koncoch.Od vtedy som ho nevidela nebola s ním v žiadnom kontakte ani nič.....keď som zistila,že som tehotná prišla dalšia rana opäť som bola v koncoch...,no teraz som si uvedomila,že deti su ten najúžasnejší dar od boha veľmi mi pomohli kamošky odtiaľto 🙂 teraz sa na bábätko veľmi teším žijem len vďaka tomu malému človiečiku čo vo mňe rastie a kôli Emke.Na chlapa už kalšem nejdem si kôli nemu viac ničiť život aj keď to ešte moc bolí....prebolí....každý úsmev mojej slečny mi dodá kopu energie. 😵 peetulka ďakujem za pekné slova 🙂

jajka968
13. sep 2009

anarida, to fakt sa rozvádzaš 😕 😕 😕 , klobúk dole, malé deculko a druhé v brušku, no radšej asi touto cestou sa vybrať, ako nechať trpieť celú rodinu, máš môj obdiv 🙂 a prajem vám veľa, veľa šťastia, nech vás už zlé veci iba zďaleka obchádzajú 😒

macka01
14. sep 2009

anaida,teda žasnem,prajem veľa síl,anovšetko preboli,ale než to preboli je to asi ťažke.Ja medzi oklamané nepatím(aspon dúfam) ale obdivujem tie které sa nenechaju ponižovať od svojích mužov ale urobia raznu čiaru za vzťahom a idú ďalej. 🙂

grettka
14. sep 2009

ana, to je sila... akurat pocitam, ze ked ste pocali druhe babetko, tak asi ta uz podvadzal, a to mal zaludok sa vyspat aj s tebou? No chlapi su fakt zvlastne "plemeno".. Drzim ti palce, aby si tym vsetkym dokazala prejst bez nejakej ujmy, a ako mi raz jedna kamoska povedala, "vsetko sa deje z nejakeho dovodu"... si silna zena, a aj ked to nemas lahke, jedno dietatko este male a druhe na ceste, tak verim, ze to zvladnes 🙂

anarida
autor
14. sep 2009

kočky ďakujem Vám pekne za podporu 🙂
grettka on ma podvádzal ešte pred tým ako sme čakali Emku všetko mi to vykričal a povedal,že ma práve keď som mu oznámila,že čakám bábo chcel nechať 😒 ja som nič netušila hambím sa 😔

grettka
14. sep 2009

ana, nemas sa za co hanbit... sustred sa na dcerku a ocakavane babo 🙂

ness
14. sep 2009

ten, kto sa ma hanbit, je on
neskutocne, snad mu to jedneho dna dojde, co vykonal a ako ti ublizil

sasulec
14. sep 2009

anarida,nehambi sa,to on sa ma hambit,co dokazal urobit,dokonca ani vlastne dieta mu nieje prednejsie ako daka..co ho nakoniec aj tak necha..ved aku ma buducnost ten ich,,vztah,,to co urobil raz a ani dieta ho nezobudilo..to bude robit stale..teda,mne tiech chybal..a tiez mame podobny pribeh,bo krachovat to zacalo vtedy,ked som mu oznamila,ze som tehotna..zrejme ma mal len pre zabavku a ja som ho tak lubila..raz to olutuje..ze sa takto zachoval ku vlastnej dcere..myslim,ze uz aj lutuje..a to myslim oboch..[tvojho aj mojho} ☹ ☹ ☹
a ako si vravela,o tych zachranach..mmsky,ako by som seba videla,no nepomohlo..
ty si silna a vzdy budes,bo deti nas dobijaju ako baterky..DRZIM PASTE 😉

peeetulka84
14. sep 2009

anarida nemáš sa za čo hambiť. Ty si ho nepodviedla, ale on teba. On sa môže hambiť pre celým okolím. A jeho rodičia čo nato hovoria?

anarida
autor
14. sep 2009

Kočky ďakujem za pekné slová za podporu veľa to pre mňa znamená.
peeetulka ja neviem nie som s nimi v kontakte a ani nechcem nikdy sme si nerozumeli jeho otec sa ako tak dal ale matka 😔 🙄 hrôza

peeetulka84
14. sep 2009

poznám anarida. Svokra mam tiež radšej.

sasulec
14. sep 2009

anarida,dnes sa naplnili moje slova..moj ex sa s nami stretol a videla som ako mu je to luto..co uz 😒

anarida
autor
14. sep 2009

sasa my sa ideme stretnuť zajtra som zvedava ako sa bude správať

sasulec
14. sep 2009

a kto to inicioval?teda ak sa smiem opytat? 😒

sue
14. sep 2009

Anarida, je mi to veľmi ľúto...prečoč sa s tebou miloval,keď sa chcel rozviesť? 😔 však istotne o tom nerozmýšľal týždeň alebo dva...

Nechcem jatriť rany,ale vy ste mali na mojasvadba také nádherné fotky,však? 😔

zuzu.ve
14. sep 2009

Anarida, ani mne to nie vždy klape s manželom, to je asi všade, koľkokrát si myslím, že už nemôžem ďalej, zatiaľ som však neprišla na to, že by ma podviedol, niekedy si myslím, že by som to ani nechcela vedieť, no myslím, že keby k tomu prišlo, bol by to koniec, či by som na to mala odvahu, to neviem, úplne ťa obdivujem, že to takto zvládaš, klobúk dolu a držím moc moc päste

sasulec
14. sep 2009

ma napadlo,co asi ti chlapi,teda kt.sa tato tema tyka maju v hlave?preco to urobia?najprv su zalubeni,nosia nas na rukach a potom,ked im dame vsetko,urobia taku hlupost,vsetko zahodia za hlavu..ci su si taky isti,alebo cim to je? 😒

barborkau
14. sep 2009

Anarida, je smutné o tom čítať a ešte smutnejšie zažiť. Nepochopí nikto, kto tým neprešiel! Tá bolesť, keď žena na to príde sa nedá opísať. Ja som žila vo veľkom omyle, keď som si myslela, že ak sa postarám o deti, o domácnosť, ani seba som nezanedbávala - nikdy ma nevidel s mastnými vlasmi vo vyťahaných teplákoch, tak že potom nie je dôvod, aby sa niečo také nestalo. Život mi ukázal, ako veľmi som sa mýlila! Bola som presvedčená, že toto sa nám nemôže stať. On nebol ten typ. A predsa... So ženou, ktorá ma poznala, ktorá jeho poznala od detstva. Klamala mi do očí, prisahala, že by si to v živote nedovolila a pritom si s ním užívala. Samozrejme, on za to môže, ale nechápem ju, keď vedela o koho ide, keď vedela, že má deti... Ako s tým môže žiť? Ako mám s tým žiť ja?

sasulec
14. sep 2009

barborka, zi s vedomim ze ten ich vztah je zalozeny na velkom klamstve,s laskou to nema nic spolocne a uz teraz je ten vztah zatrateny..tomu ver 😠 ☹

miluska.h
14. sep 2009

anarida, je mi velmi luto, v akej si situacii. moc ti drzim palce, aby si to zvladla. sustred sa hlavne na dcerku a babetko, ktore cakas. drz sa!

barborkau
14. sep 2009

Najhoršie na tom celé je, že u nich to bolo o láske, o citoch a dosť hlbokých. To ma zranilo asi najviac. Skôr by som sa zmierila s nejakým prešľapom, na firemnej akcii, kde sa čo to popije a potom sa jednoducho stane... Sme ľudia omylní, netreba si nahovárať opak. Takto mi to ale roztrhalo srdce na kúsky...

sasulec
14. sep 2009

ale aj tak nechapem to,ze ty si mu dala predsa deti..to je viac ako mu ona dava..poznam to ☹

barborkau
14. sep 2009

To bude asi ten omyl, ktorému veľa žien verí. Chlapi milujú svoje deti - vacsinou - ale ešte viac milujú seba...

sasulec
14. sep 2009

pozerala som deticky,krasne su..zdravucke hlavne,nevie o co dosiel 😒 jeho chyba 😒 a vies neverim na ich lasku,na to mal prist skor a nie az ked deti splodil ☹

sue
14. sep 2009

Sasulec, poznám jedného chlapa, čo žije s manželkou a más ňou dieťatko a pri tom má takmer od začiatku tehotenstva milenku...a je s manželkou pretože ju má rád, sľúbil jej,že sa o ňu postará...a žije dvojitý život 😔

Život je nevyspytateľný...kiežby sme všetci dokázali byť šťastný bez toho,aby sme tým niekomu ďalšiemu ublížili 😔 také veci by sa nemali stávať ☹ neviem prečo ľudia do takých vzťahov vstupujú ☹

sasulec
14. sep 2009

to by som asi nezniesla..mna byto bolelo ale ona to robi asi koli malemu,teda dietatku 😒