Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
28. júl 2009

no tak dáme stretko v meste natali 😉 , toť rozmýšľam aj tak, že potom z cukrárne nie je kam ísť v baničnom, tam akurát merlin

alami
28. júl 2009

mne je úplne šumafuk kde to bude, ja sa odveziem autom kdekoľvek 😅 čas poprosím hocijaký mimo 11.30-15 - vtedy spíme 😉 😀

natalschen
28. júl 2009

alami......... boze, ty si lep na problemyy so zasielkami 😀 😀 😀 , to sa asi nestane nikomu inemu 😅

palci...... super, v meste je kam ist aj s detmi, ale tie puncaky tam nebudu... ☹

natalschen
28. júl 2009

lucim sa zatial, vecer som na ako na koni (tu na koni) 😀

alami
28. júl 2009

natali - to ako ma ty programuješ 😨 to len tento týždeň sa mi s MMB takto super darí 😀

alami
28. júl 2009

aj ja idem, plytvám časom zas 🙄

bzuco
autor
28. júl 2009

ali...to fakt???? 😀 😀 😀 ...no ostala dobre škodná na poštovnom 😅 😅

bzuco
autor
28. júl 2009

ja som za stretko doobeda 😉

palculienka19
28. júl 2009

aj ja idem , tak sa hláste kto by išiel, môžme sa dohodnúť aj na večernom stretku, čo vy nato???no a večer to zhodnotíme 😉 😉

ivca82
28. júl 2009

Sa chystáte na punčáky? Ja ich moc nemusím a ani mojito 😅

bzuco
autor
28. júl 2009

ale ja chcem tu stretko v cukrárni....ved môžeme potom ostať hodinku s deťmi na ihrisku a potom aj tak pôjdeme s deťmi spať domov

alami
28. júl 2009

ja na večerné isto nemôžem tento týždeň 😔 budúci zatiaľ neviem 🙄

alami
28. júl 2009

natali - si pozreš nejaký bus 😉

kasis
28. júl 2009

Maju tam aj daco ine ako mojito a puncaky? Bo ani ja to moc nemusim, ale s Jankou by som sa isla prejst,treba vyuzit, ked mam MM doma 😀, teraz mozem hocikedy,len ja sa este trosku doliecim.
Alami, ked si ty nemusela take postovne platit, tak sa na to mozes vies co, akurat sa budes motat na postu

palculienka19
28. júl 2009

to jasné, že tam majú,dnes tam mali veľa druhov koláčov, krémeše, veterníky, špice, medové, laskónky, banány, a...iné 😀 😀 😀
mne to vyhovuje aj doobedu, budem sa tešiť

palculienka19
28. júl 2009

okrem iného aj nestlé zmrzlinu

ivca82
28. júl 2009

Ozaj Ali prídete aj poobede? 😉 MM mi tiež volal,že príde až večer 😝
Volakto sa pýtal, na čom som bola v kine, boli sme v LM na Harry Potter 6 😀 Sa mi MM smial, že tam budeme zaručene najstaršie, ale figu, z daleka nie 😀 😀 a bolo super, len kniha ja kniha 🙂
Veterník by som brala, len do Banična sa mi moc nechce trepať, podobne ako Natalii 😅

ivca82
28. júl 2009

Palci robia tam aj venziano? To by som sa dala ukecať 😀

alami
28. júl 2009

moje dieťa zas havarovalo z bicykla 😖 zase rozbitý lakeť - jeden sa mu ešte nezahojil a druhý orýpal. a prilbu oškrel statočne, keby ju nemal, som zvedavá či by sme už zašívali hlavu, alebo nie 😠 a to má chrániče na rukách a kolenách +prilbu, na lakte si nedával, ale už si začne 😠 ale až po týždennom zákaze bicykla 😠

sa šalel a išiel rýchlo...ešteže nešlo auto 😔

alami
28. júl 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ahááááááááááááááááááááááááááá http://www.pozeraj.eu/index.php?page=movie&name...

alami
28. júl 2009

no...tak akurát ma to nažhavilo a potom sa to stoplo 😖 tak ništ 😲 😎

ivca82
28. júl 2009

Tak si len budeme musieť počkať na DVD od Natali 😉 😀

mirka
28. júl 2009

ahojky, ja len na rýchlo, brigádujem a potom sa mi tu nechce vysedávať 😅

mám DVD Secret, ale ešte som ho nemala kedy vidieť, moje dieťa mi to nechce umožniť, ako naschvál od nej vychádzam po 22 😠

tak papááá

natalschen
28. júl 2009

ahojte,............... cely den slintam po tom punciaku 😀 😀 😀 , ste mi narobili chute 😉

dvd secret uz musim ist zobrat k tej babe, byva na klacne, takze by mi bolo lepsie keby pprisiel mohamed k hore, ale asi budem musiet zdvihnut zadok a ist ja k mohamedovi 😝 😝 😝

natalschen
28. júl 2009

bambulky........... chcela by som si kupit steper - na tie moje sunky a velhory nad nimi 😀 😀 😀- vraj je to super, ak by ste niekde natrafili nan- ojazdeny samozrejme, bo na novy nemam, tak mi dajte prosim vediet, vidim, ze alami je v tomto smere expert a zozenie skoro vsetko pre vsetkych 😀 😀

natalschen
28. júl 2009

pinoci....... ty si zase niekde chlipkas pivco, co? 😀 😀 😀 , zase trpim samomluvou 😅

kasis
28. júl 2009

Pekny vecer,
Natali o steperi neviem, ale ak by si chcela stac.bicykel, tak ten mame, sluzil ako odkladac siat 😀, teraz je v pivnici, bo by sa mi dieta na nom prizabilo

baileysa
28. júl 2009

ahojky,

sme boli vcera na tie habakuky, kuk ak chcete:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ja stretko tento tyzden, eee, nestihenzi 😅

nasi maju tiez to dvd secret, ak by ste niekto chceli, inak mna to nejak nenadchlo ta kniha, dufam, ze sa nikoho nedotknem... viac sa mi pacilo celestinske proroctvo 😉

ivca, my sme boli pred dvomi tyzdnami v brne, tak bola akurat polnocna premiera harryho, tak sme chceli ist, no ale samozrejme beznadejne vypredane, a to si tiez nemyslim, ze o polnoci,tam boli same deti 😉 ja to tiez isto chcem vidiet 🙂

baileysa
28. júl 2009

kasis, snad bude mat matko lahky priebeh tych kiahni, moje krsniatko malo take kiahne, ze iba jednu vyrazku 😕

kasis
28. júl 2009

Bai fotky su super 🙂 , Gretka sa nebala?