Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
7. okt 2009

Kasis isto príde v demonte, tak budem tiež maturovať nad tým, ale malá je neskutočný asistent, sme skladali starkej kredenec a ona nám všetko podávala, pridržiavala vŕtačku a podobne (viem, že sa to s vŕtačkou nesmie, ale no čo už 😅 ) tak dúfam, že to dáko zvládneme ešte dnes 🙂

kasis
7. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
tak v tomto si neviem predstavit ako sedi dieta 😨

ivca82
7. okt 2009

Tak to teda ani ja nie 😕 idem kávu variť, dáte si niektorá? 😀

andy271
7. okt 2009

Ivi..
hej myslela som sedem..
krasna postel, len by som sa bala, ze z nej spadne..

alami..
neznasam macky.. 😀
minule som jednu musela zhodit zo schodou taka bola doterna..

andy271
7. okt 2009

ivi co budete poobede robit?

andy271
7. okt 2009

idem vyvesit pradlo..

andy271
7. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6673154

co poviete na zimu ku cizmam.. 😉

alami
7. okt 2009

andy - to by som si na seba v živote nenavliekla 😉 škoda že nechceš 😖

andy271
7. okt 2009

alami..
preco?...
kabat, dlhe cizmi a ides na lov.. 😀

ako je vonku teplo... 😉

andy271
7. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6203164

tieto si asi objednam na ten nas aerobic..

vizeraju celkom schopne a aj dobra cena,,

geegee
7. okt 2009

kasis, taky kocik som videla ked sme boli na dov. Tiez som cumela na to - vyzeralo to ako detska stolicka k stolu alebo na bicykel 🙂

Andy, ak budes objednavat teplaky, vezmem si modre S-ko a podelime postovne? 🙂

andy271
7. okt 2009

gg..
neprides aj ty dnes?...

geegee
7. okt 2009

cvicit? nooo...dokedy to trva? od 7 do...?

andy271
7. okt 2009

od 7 do 8..

geegee
7. okt 2009

by ma vystrelo 😀 A MM tiez ak by musel sam dat veceru deckam a sam obidvoch ulozit 😝 Pustim si ja pekne DVD a odcvicim doma 😉

andy271
7. okt 2009

dones jedno ku nam hned MM prejde myslienka na druhe.. 😀

andy271
7. okt 2009

tak teda ja sa idem obliect a ked alex vstane ideme za teou ivcou a barorkou... 😉

geegee
7. okt 2009

😀
ze buduci tyzden aj 2x, ale dnes musi ostat v robote dlhsie...musi dokoncit nieco...tak niekde vybehnem s deckami., celkom teplo je 🙂

ivca82
7. okt 2009

Andy IP 😉

ka77ka
7. okt 2009

cafte zienky. 😉
takze aj napriek tomu, ze sem chodim malo ste si spomenuli na Elisku...takze dakujeme vam krasne za gratulacie. 😉

Oliverkovi prajeme vseeetulinko najlepsie k dnesnym narodeninam, nech je zdravy, nech sa dobre uci a robi rodicom len radost. 🙂
terezke sa v skole zatial stale paci 😀 , len ked ma pisat DU, robi trosku cirkus.uz pisu pismenko M.v pondelok sme mali rodicko, ucitelka ju pochvalila, len vraj ju musi sem-tam na hodine upozornit, lebo terezka si hocikedy zacne spievat 😀 😀 😀 ale to robi aj doma. 😉

Eliska sa uz pekne rozrecnila...vsetko sa snazi zopakovat, co jej poviem.
bzucko..a objednala si si tie cizmy za 16,5???...som ich aj ja pozerala, a veru nevyzeraju zle. 🙂

bzuco
autor
8. okt 2009

ahojte

katka...hej, dala som si ich odložiť, kým nám s MM nabehne výplata a materská

vraj to vyvážajú do rakúska a nemecka - je to pre Humanic predajňu, tak by mali byť kvalitné...len sa mi troška nepáči, že je to bez bločka a teda bez záruky, čo by malo byť, aj ked tovar berie z veľkoskladu..... nie?....a vraj čižmy majú aj cenovku s cenou za akú sa badú predávať - 27,90 eur...
myslíte, že to mám risknúť???? 😒 😒 😒

ka77ka
8. okt 2009

ahojte.

bzucko...takze bez blocka?to sa mi akosi nezda...neviem, no v tom pripade by som ich asi nebrala.neviem, ci sa oplati riskovat pri topankach.

alami
8. okt 2009

Ránko 😉
ako bolo na cvičení? kto bol a kto tiež nebol? Mne prišiel MM až o 21 domov 😖
Kati - dík 😵

baby - tak moja svokra - najprv povedala už 5.10. švagrovi a švagrinej, že Oli má narodky, nech volajú....Tak švagriná skúsila raz - našla som si neprijatý - viac sa neunúvala, švagor sa dovolal - som mu povedala, že Oli má až 7meho, nech zavolá o 2 dni....no a - včera nič - ani jeden - ani svokra nezavolala vlastnému vnukovi - teraz to MM vravím a on že - hej, však ona volala 5teho tiež, len Oli nebol doma, tak som jej povedal, že aj tak má až 7.....

pochopíte??????????????????? ale včera NIČ - vlastnému vnukovi!

nech žijú svokry 😉 😀 😀 😀 😀 😀 🙄

alami
8. okt 2009

k čižmám - bzuči - všimla si si, že tam má napísané toto? nežiadajte prosím zarátanie poštovného do ceny. veci, ktoré vám nesadnú, môžete do týždna od doručenia v pôvodnom stave vrátit.

to je super.
no - k bločku - nechápem, ako môže predávať nový tovar v takom množstve a bez bločka - že sa nebojí daňovákov 😖
ale - posielala by si ty konkrétne tie čižmy na reklamáciu - pri takej cene za ne....alebo by si si ich dala opraviť keby niečo???? pri tej cene by som to kludne brala aj bez bločka - ak niečo - dáš si opraviť 😉

ka77ka
8. okt 2009

ali...to poznam s tou svokrou 😀 😀 😀

ivca82
8. okt 2009

Ránko tetušky 🙂
Ali včera sme boli všetky okrem teba, aj Sonnya prišla 😉 Bolo fajn, len sme poniektoré nestíhali z dychom a mám dojem, že sme aj trošku vyrušovali 😀 😀
Ja som prišla domov s cvičenia a postel už stála, len šuflíky a perinák sa ešte skladali 🙂

sonnya
8. okt 2009

Ahojte a pekny den prajem 😉
tak vcerajsie cvicenie bolo super, som rada, ze som osobne spoznala ivcu, andy a kasis, takze alami nabuduce som zvedava na teba 🙂
Inak som prekvapena, ze ziadna svalovica nie je ale citim ramena a ruky... to je od toho ze cely den sedim za PC tak teraz ked som im dala trocha zabrat tak bolia...ale tak to prezijem...

geegee
8. okt 2009

ali, moja svokra bola u nas telefonovat, ked sme boli v nedelu v BB vsetci...zistila som to len podla poslednych volanych cisel. Ani sa neunuvala aspon nas informovat, ze tu bola 😠 Nech ziju ... 🙄 😀

sonnya
8. okt 2009

baby musim sa Vam pochvalit... pred 15 minutami som dostala mail, ze som vyhrala listky na koncert Risa Mullera 😀 ja ho az tak moc nemusim, ale polovicka bude stastna 😝 dufam, ze aj pridu 😀

alami
8. okt 2009

óoo závidím, ja by som hneď išla. A kde si to vyhrala???????????
GG - no....čo dodať 😝 ty koky....
toto mi niekedy švagriná robila, mala klúče od nášho bytu - už ani neviem prečo.... a ona si tam nabehla aj s kamoškou- čo som neskôr zistila...a nestalo sa to raz. Som bola tak nasr.

sme boli von - je neuveriteľne teplo ale tak strašne fúka, že sme museli ísť dnu. sa to nedalo vydržať, normálne cítim, ako mi nafúkalo do uší. Dúfam, že Luky nebude mať nejaký prievan 😔
Tak som malému zobrala dnu odrážadlo - motorku, tak tu lieta - celý šťastný 😵 to má prvýkrát dnuká 😅