Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
28. okt 2009

ahojte

natálke všetko naj naj naj 🙂

palci...ja som fajné oteplovky kúpila vo Funky...a toe traky sa dajú aj odzipsovať, ked ich nebudem chcieť...a materiál fajný - taký pevný šuštiak....ja mám presne také lyžiarske gate a je v nich tak teplo, že ani silonky nemusím mať

ivca82
28. okt 2009

Palci a čo to je za obchod ten casa di moda? Inak do toho funky som už aj ja zabludila a tiež sa mi videl 🙂

bzuco
autor
28. okt 2009

ivi...sa mi zdá, že to je taký športový značkový obchod- tam kde bola kedysi predajňa Majko - pri čsob

ivca82
28. okt 2009

Bzučka viem kde to je, ale to som nevedela, že čo tam vlastne predávajú, s kočíkom po schodoch som nešla a sama som okolo ešte nešla 😅 Asi tam skočím niektorý deň, sa s malou vyberieme na autobuse poobede. Už pekne prejde celé mesto aj naspäť na stanicu, tak by sme to hádam aj mali zvládnuť 😀

bzuco
autor
28. okt 2009

babule...nechcete pre vaše slečny...s cenou som ochotná niečo urobiť v prípade záujmu 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ivca82
29. okt 2009

Dobré ránko tetušky 😉
Bzučka pekné foto 🙂
Ja som tiež včera nebola cvičiť, o siedmej sme akurát pili kávu v PP 😀 MM si rozmyslel, že ideme na nákupy, musel ísť aj tak , tak sme sa pridali a malá normálne, že bez plienky mohla ísť, ani raz sa nepocikala do plienky, pekne sa pýtala a vydržala, kým sme zašli na wcko 😵

ivca82
29. okt 2009

Bzučka kuchynka pekná, my sme podedili ale ešte máme odloženú v škatuliach, aby sa s tým aj hrala a nie len aby som to tam ja všetko ukladať musela 😀

sonnya
29. okt 2009

Pekny den vsetkym 😉
tak vcera som bola opat cvicit sama ☹ celkovo nas bolo pomenej len asi 10, ale vraj sa bude cvicit aj pondelok tiez o siedmej vecer, vraj to vyhlasia v rozhlase
Tolko novinky a teraz zas mozem zacat makat v praci 😝 mame 3 tyzdne kontrolu tak je to tu celkom vesele ako sa kazdy boji...
Este raz pekny den

ivca82
29. okt 2009

Sonnya ahoj, ja som ti chcela zavolať, ale zistila som, že som si číslo neuložila do mobilu 😅 to prehodia zo stredy na pondelok, či? Tak príjemnú prácu, nech kontrola dobre dopadne 😉

andy271
29. okt 2009

Ahojte...
Tak my sme este v PP..
Neviem dokedy MM to zrazu vyhovuje... 😉

Ivi...
Vcera som si nasla zesimi volala nobolo uz neskoro..
Ako citam boli ste v pp..
Skoda mohli sme sa stretnut,keby som ten mob. zase nemala niekde zastrceny... 😢
A inak co ste kupili?...

sonnya..
Ak by to bol dva krat mne by tolen vyhovovalo, ak bude MM doma...

palculienka19
29. okt 2009

pekné, žiaľ upršané ránko prajeme,
dakujeme krásne za gratulations, joj ako to poteší 🙂 😉
natka ako som už spomla včerajšok oslávila na alergo v martine u dr. reslerovej, ale bolo to všetko nad očakávania super, prístup úplne nádherný ku deťom, pani doktorka stále úsmev na perách, milý tón, vypočula si všetko o nás bez zbytočných zastavovaní, posudzovaní a tak podobne, zlatunká staršia pani, som si pripadala ako u starkej, a aj sestrička, natku našťastie nepichali, len jej urobili stery, a to tak šikovne, že stihla len trošku mrnkať, ale ked dostala nálepku statočný pacient, tak mala zase s nou dosť roboty 😀
a ked sme vošli, vôbec sa na nu nevrhli akože ideme chytro robiť, pekne jej vyložili hračky, sadli si na svoje stoličky a odtiaľ na nu hovorili, takže mala dosť času sa oboznámiť s cudzími tvárami, aj im povedala pekne dovidenia a zakývala,venovali sa nám takmer hodinu, bez pár minút

ivca, v tej casa di mode, pri babskom gate je to, majú aj detské veci, aj 98, také trošku kvalitnejšie materiály, mikinky, bundy a tak, no pokukaj
😉 , super malá je šikuľka
bzučko, zmena fotky, 😉 , dík za tip, pojdem kuknúť

sonnya
29. okt 2009

ivca, malo by sa cvicit 2x do tyzdna... len neviem ci bude zaujem ked nas vcera bolo tak malo ale vraj to skusia... ja neviem ako budem stihat, kedze sa mi treba aj do skoly ucit, ale aspon raz do tyzdna si chcem nasjt cas, aj ked vcera to bolo len tak-tak... som si ale zajazdila na mesiac dopredu - som mala stretnutie koli bakalarke rano o siedmej v DK potom do Sucian ku doktorke pre razitko potom do prace do MT a do RK som prisla vecer o siestej. A potom este autom do Likavky 😵 sa mi to pacilo 😀 len potom este varit obed aby sme mali dnes co papat...
Myslela som. ze ti budem volat, ale povedala som si, ze aj tak potrebujem trocha pohybu a keby som vedela, ze nepridete nik tak by sa mi nechcelo ist...

bzuco
autor
29. okt 2009

ivca, natali, palci...nechcete ako náhradné? len tak do dvora sú fajné
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7037428

kasis
29. okt 2009

ta to čo??
išiel vám dnes poobede MK?? Mne nie
Natalke oneskorene vsetko naj, naj k narodeninkam, paradnica mala 😉
Bzuco, pekná fotka

bzuco
autor
29. okt 2009

silvi...díky 😉 ..aj ostatným za pochvalu

to je portrétová - jeden známy nám podľa nej kreslí obraz - len mu to už trvá trochen dlho 😅 ...som to mala mať od MM k narodkám, ale kým sme sa najprv odfotili...a teraz zasa on to nejako bzdí....ale hádam do vianoc to bude hotové 😀 😀 😀 😀

ivca82
30. okt 2009

Ránko tetušky, ani mne nešiel kôn, asi niečo robili. Mňa v noci začala strašne hlava bolieť, aj som si niečo zobrala, ale nepomohlo, tak konečne pekný deň, a ja idem migrénovať alebo čo 😖

alami
30. okt 2009

nemyslíš vážne, ja som vstala a ide mi hlavu rozhodiť. Tak gratko 😝

ivca82
30. okt 2009

No tak gratko teda 😅 a to som sa konečne prepracovala k liekom na migrénu, ale sú mi teraz na dve veci, lebo už ma bolí hlava ako koňa a berú sa len na začiatku bolesti 😖

kasis
30. okt 2009

Šimonkovi vsetko naj, naj k meninám prajeme 🙂

Bzuco, tak potom odfot prtret a daj sem nechvilku, nech poobdivujeme 😉

Janka dnes 1x mrkvicku papala a chutilo jej 😵, az sa mi chuda rozplakala,ked som uz jej nechcela dat, ale bala som sa vela naraz, uvidim ako zajtra, s Matkom to bol vacsi boj.

Matko a ja sme trosku prechladnuty,ale len sople, nic viac, tak cajikujeme, nech cim skor vyzdravieme, moc sa mi nechce teraz po hroboch motat, uvidim ake bude pocasie cez vikend

geegee
30. okt 2009

aj u nas Matusko asi zase daco dovliekol zo skolky - najskor zacal soplit, teraz uz kasle ako tuberak, chcela som mu kupit Sinupret, ale pomylila som sa a kupila a nasadila Solmucol - mate skusenosti co je lepsie? Mam mu ho vysadit a kupit radsej ten Sinupret?

domcek
30. okt 2009

Ahojte dakujeme za prianie. 🙂

kasis
30. okt 2009

GG oba su na to iste, iba rozdiel je v tom, ze Sinupret je bylinny a Solmucol je chemia, Sinupret strasne chuti, je horky, ale mne ho Mato zje a este si aj pyta,on ma napodiv strasne rad kvapky a lieky, asi je divny 😝 . Sinupret mu pomohol aj mne ako tehu, tak za 2 dni, Solmucol som este neskusala

ivca82
30. okt 2009

Šimonkovi tiež všetko najlepšie k meninkám 🙂
GG viem to isté čo Kasis, aj keď Sinupret mi moc nechce,tak som jej to s medom zmiešala, ale len s plačom zjedla, zato jej zachutil atb sirup čo jedna naposledy 😀

bzuco
autor
31. okt 2009

ahojte

mojej krásnej laurinke všetko najlepšie k dnešným narodeninkám....nech je krásna, zdravá a šťastná - bambuľka malá

geegee
31. okt 2009

kasis, aj nas Matusko by sa len liecil 😀
nechala som mu ten Solmucol+Koalka mast na kasel, a zda sa, za to prejde.

ivca82
31. okt 2009

Tiež sa pripájame a želáme Laurinke všetko najlepšie a najkrajšie k narodeninkám 😵 🙂 😉

andy271
1. nov 2009

Ahojte...
Prajeme dobre ranko...
Tak my sme uz doma, v piatok sme prisli...
Inak ako s tym cvicenim bude aj zajtra?...

natalschen
1. nov 2009

ahojte, prajem vsetko dobre oslavencom...

geegee..... solmucol je najlepsi expektorant na trhu - a aj chuti, ale sinupret je vynikajuci nielen v tom, ze rozpusta hlieny ako solmucol ale este aj ostretruje poskodene sliznice (bylinkami), takze na nadchy je lepsi sinupret - inak pre tych ktorym kvapky nechutia - sinupret je aj vo forme malinych zelenych tabliet - moja emka ich je od 2 rokov - ako cukrik prehltne a zapije - su male, takze sa daju dobre spapat - skuste vyskusat to

palculienka19
1. nov 2009

aj my s natkou prajeme laurinke vydarené čarovné narodeninky, nech je v živote šťastnučká 😉
prajeme pekný večer všetkým, dnes máme superstar, sa teším

palculienka19
1. nov 2009

ozaj natali, a tebe a babuľám je už lepšie??už vám prešlo??