Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
14. aug 2009

no tie vizity boli super ak si nezažila hanbu tak tam aj s úrokami

kasis
14. aug 2009

Ali,ty co mas aj web kameru u nas 😀 , ano dojedla som 😝 a zobudila muza,nech sa ide do spalne presunut,bo tiez pri TV zaspal

natalschen
14. aug 2009

pinoci.... o drogach sa nezartuje 😀 😀 , dojdes na pivko, skusis moje majorankove pokusenie? 😅

neboj, slubujem ze uz budem davat pozor na obocia 😀 😀

v usiach mi stale tika, to je asi vystraha od pinociho M

alami
14. aug 2009

ja si pam,atám, že raz prišla naraz vizita gynďácka aj novorodenecká a sme nevedeli či sťahovať nohavičky či drobcom oblečenie - total chaos, nechuť, hnus, humus - ponižujúce - otras 😝 😀

kasis
14. aug 2009

natali, ty byvas v tom dome,kde je predaj medu???Vy mate vcely?

alami
14. aug 2009

kasis - som ťa normálne videla až do mtčk ako ho pučíš 😉

pinocio
14. aug 2009

no len toho neprivolávaj na pivo lebo tak spoločensky unavená si ešte nebola a ja ho ako odtrepem, síce garáda to istí

alami
14. aug 2009

chlieb hotovýýýýýýýýýýýýýýýý

kasis
14. aug 2009

ono to furt tak funguje s tymi vizitami, by sa uz konecne mohli dohodnut 😠

alami
14. aug 2009

kasis - no ludí tam bolo hádam 200 a my sme pobehovali od detí do postele vyzliekať sa 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

no, v usiach mi uz teda poriadne bzuciiiii, ale vcely doma nemame 😀 😀 😀 , ale svokrina sestra pestuju na dolniakoch, takze mame kvalitny domaci medik - vychyreny v celej likavke - uf, nieco to zasmrdelo....to asi ta samochvala 😀 , ale vazne kasis, mame vyborny medik horsky, pastovany a j agatovy po 4 eura

pinocio
14. aug 2009

ja po pôrode problé z bradavkami tak stále prsia von natreté masťami a procházka vždy vystihol tú chvílu tak sme ho volali pastier kôz

alami
14. aug 2009

natali - dobre vedieť a kde máte tabuľu, že som si nevšimla?

alami
14. aug 2009

pinoci 😀 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

baby ja som rodila v MT, a tam nam tam 😕 😕 vobec nepozerali, ani stichy nepustali, tam vsetko sili tymi rozpustnymi nitami, akurat nam rano zmeral tt, tlak a spytali sa ako sa citime , super

pinocio
14. aug 2009

natali teba škoda v školstve

alami
14. aug 2009

ja som bola po protekcii, takže som snáď ako jediná mala štychy čo sa vyberajú a skuvíňala som ako som bola zašitá, iné si cupkali ako nič a ja šoky kým mi to nevybrali - lebo vraj sú lepšie 😖

natalschen
14. aug 2009

tabula je nalepena na dome -ale vietor ju trochu spustil, tak to tam drzi uz len na vlasku ako tabula v nejakej treto-triednej krcme 😀

kasis
14. aug 2009

teraz pri Janke mal primar dovolenku cely tyzden, co som nevedela,tak ja nachystana na velku vizitu a nic take 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

a ja slepá nevidela tabulu

natalschen
14. aug 2009

avsak co...aky pan taky kram... 😅 po 2 majorankovych cigoskach sa ti zda vsetko krvie rovne 😀 😀

alami
14. aug 2009

kasis - no tak super si sa mala

natalschen
14. aug 2009

pinoci....tak si sa mala kukat na dom nie na moje cicky 😀 😀

alami
14. aug 2009

pinoci - ani ja, mne sa zdá že ju tam majú, len keď majú majoránku v sebe - krvie 😀

pinocio
14. aug 2009

bud rada u nás padali stávky koho si vezme na mušku a potom to jeho hladkanie po nohách

alami
14. aug 2009

po nohách? ja si pamatám ako za kozy chytal, že - prsníky v poriadku? či čo to mal za vetu a kozy zvonku - oblečené chytil...to nebolo vyšetrenie, to bolo len tak...akože medzi rečou 😀

alami
14. aug 2009

či kojíme? tak to asi vravel.... 😀

pinocio
14. aug 2009

ja mm že nech ťa nezrazí a on koho a čo nevidíš

pinocio
14. aug 2009

na gynde mal taký zvyk aj na pôrodnici ak nepohladkaal tak chytiť za nôžku

natalschen
14. aug 2009

pinoci...tak uz naozaj mam pocit, ze by TM rad skantril 😀 😀