Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
14. aug 2009

čaute...prišli sme z pizze 😉

bzuco
autor
14. aug 2009

kokos baby...kto vás má čítať 😅 😅 😅

vidím, že učky hodili reč 😀 😀 a ja som tu nebola ☹

baileysa
14. aug 2009

ahojky,
ja som prave dopiekla moju prvu tortu, kuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

hubka, dakujem za oneskorenu gratulaciu 😉 😀 😀 😀 😀

a ako uz bolo povedane, sme sa aj s kasis stretli a janka je prenadherna, normalne som sa zacala tesit na januar 😅 dnes som taka precitlivka, som bola u dr., mam drobca aj na videu, ako sa tam natahuje a kopka, tak kukam na to jak blazniva 😵

ste toho riadne popisali, a ked mi uz niektore mena nieco hovoria, to uz som ruzombercanka??? 😅 😀 😀 😀

pinocio
15. aug 2009

Dobré ránko,
ešte lepšie čítanie a dobré bránice, ja kávičkujem a ešte sa rehocem popod fúz od včerajšej noci, natalschen išlo ti a to pivko si užila 😉 😀

bai - torta krásna

palculienka19
15. aug 2009

ránečko,
😀 😀 😀 😀 😀
to kto má čítať, to potrebujem tri kávy ku tomu 😀 😀
som chcela do deviatej odísť z domu, nehrozí 😀 😀 😀

palculienka19
15. aug 2009

bai, máš jednotku 😉 zlatučké, peknú oslavu
janka je úžasná, a už sa tešíme na daľšie koníkovčiatko, to je super, že máš také niečo, len sa vykukávaj 🙂

palculienka19
15. aug 2009

a ivca sa kde fláka???
no že mne včera toto ušlo, a moj chlap tiež chrnkal s malou, ona totiž zaspala o desiatej, ale to naj by som stihla 😀

palculienka19
15. aug 2009

😀 😀 😀

palculienka19
15. aug 2009

ja že primátor hladkal tie prsia

palculienka19
15. aug 2009

toť preto sa mi zdá, že niektorým gyndošom riadne schlipnili pohľady

palculienka19
15. aug 2009

ja sa pre zmenu s tholtom bavím o frekvencii a intenzite-gynekológ s d.k., to som vtedy odtiaľ vyšla ako kápia, som sa rehotala, až som sa obliecť nemohla, ja nechápem, čo ho to tak chytilo, začal, koľko krát treba, kedy, a tak dál, a pri splne nie, a ešte, že šetrite manžela, to ako takej gorile... 😀 😀 😀 , ja som z toho mala zážitok

palculienka19
15. aug 2009

má tu predslov akopozerám, zbieram príspevky, bo pinocchio tá tvoja blížiaca 600 ti tam už rezonuje

palculienka19
15. aug 2009

ALAMI 😀 ,, AJ JA CHCEM ZOTRVACNÍK, NEPREDŚ JEDEN

palculienka19
15. aug 2009

vy netopiere, teraz spíte čo??

alami
15. aug 2009

kto spí? 😕 😀 😀 😀

alami
15. aug 2009

bai - krásna tortička, super si to zvládla 😉 😵
bzuči - tak nočná pizza 😵 😉
ivi - vstávaj, si sama? nejdeme na huby niekde skočiť? s deťmi?

palculienka19
15. aug 2009

my sme už hore v plnom počte

alami
15. aug 2009

baby, ja som si popri tých včerajších kecoch zabudla vziať HAK, tak ak z toho bude tretie dieťa tak na vás tak rýchlo nezabudnem 😀 😀 😀 😀 😀 to by bol najlepší fór včerajšieho večera 😀 😀 😀 😀 😀 😀

palculienka19
15. aug 2009

žeby sa koník pravidelne rozrastal 😀

palculienka19
15. aug 2009

huby idú, otec bol včera, sme sa nešli dočistiť,som mu potom už náznaky hádzala, že toto už nevyhodíš??

alami
15. aug 2009

😀 😀 😀

alami
15. aug 2009

a kde to chodia pod čebrať, čo kasis spomínala

julia225
15. aug 2009

Ahojte Ruzicky, pekne Vas pozdravujeme, chcem sa len opytat, ci nebude v RK daky bazar zimneho oblecenia, mam plno veci pre dievcatko 3-4 a 2-3 vsetko NEXT, alebo H&M a malej je to male, tak ak by ste o niecom vedeli, poslite pls IP, dakujem...
Vasa Julie 🙂

palculienka19
15. aug 2009

julka, máš IP

palculienka19
15. aug 2009

huby boli z hút 😀

ivca82
15. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Bai torta je prenádhernáááá, krásnu oslavu a veľa radosti, a asi aj slzičky budú 😉 😵 🙂
Som vás ani poriadne neprečítala, som bola včera na stretku a super bolo 😀
Ali MM skúsil do servisu, čo mu povedia či to opravia či nie. Si zavoláme, lebo malá mi tu zatvára PC, že sa mám ísť hrať 😀
Juli aj odomňa máš IP asi v rovnakom duchu ako od Palci 😉 😀 Týmto pozdravujem Palci 😀

ivca82
15. aug 2009

Tak to čo ste popísali, snažím sa snažím, ale to sa nedá takto rýchlo, malá už aj dobošku-keks či ako to voláte zjedla. Idem s nou von, zatiaľ čaute, keď zaspí si vás poriadne prečítam, lebo ste sa tu poriadne rehotali večer 😝 😀

leyuska
15. aug 2009

Ivi, sranda bola, neviem na čom baby fičia 😀 😀 😀 😀 . Ja som tu len na skok, idem piecť mafiny, recept sťahujem z netu:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16967
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1688
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=491.
Idem robiť tie čučoriedkové. Zajtra asi ideme do Tatier, tak nech máme nejakú fajnotku.

natalschen
15. aug 2009

ahojte devy spanile... tiez len na skok - vsak vecer si to vynahradime 😀 😀 😀 , dakujem za vasu vcerajsiu prijemnu spolocnost, som nemohla rychlo zaspat co som sa este rehotala 😀 😀

moja dobra nalada sa vyplatitla aj MM - myslim tie naturalie za pivko 😀 😀 , v noci bol spokojny 😀 😀 , len na mna divne kukal ked som sa pritom rozrehotala ako kon

co dnes varime? ja som uz nacpala zeleninove futro to tekvicky a uz sa zapeka 😵 ,

alami... co mi dnes chystas na tecuce 😉 slinky?