Súkromné číslo - robot

lululucy
6. apr 2021

Volalo mi sukromne cislo, ktore som zdvihla. Nejaky chlap mi zacal hovorit, ze prečo vyvolavam jeho priatelke a obtazujem ju. Hovorim mu ci si nepomylil cislo, ze ja nikomu nevolam. A on mi skocil do reci "chces mi povedat ze ty si nevolal (v muzskom rode) mojej priatelke, ked tu je kopa hovorov od teba?".
Potom som zistila ze je to robotom vopred nahrata rec, hned som zlozila. Ma s tym niekto skusenost?

maximilie
6. apr 2021

@lululucy to je aplikácia, niekto si z teba urobil srandu

jenny224
6. apr 2021

Áno, to je apka, minule mi známy o tom hovoril. Nachytava to ľudí, sú tak nahraté rôzne situácie.

lululucy
autor
6. apr 2021

@maximilie 😁 fakt? No uz som sa bala, ze to bude nieco horsie, ze mi pride mega faktura za pausal, alebo tak

ukulela
6. apr 2021

No ako že už ľudia nemajú inej zábavky? Ale aspoň viem, keby náhodou. Ináč, ja utajené čísla nedvíham.

tenerifka
6. apr 2021

@lululucy aka megafaktura za pausal? Za to, ze zdvihnes hovor? Ak ti budu nabuduce volat z Antarktidy alebo dokonca z vesmirnej stanice, pokial ty nezavolas naspat, ale len zdvihnes, nic ti nikto nestrhne

maximilie
6. apr 2021

@lululucy ano 😆 mne volali ze mam otravného psa, tak to by si nechcela počuť ako som sa hadala, ze moj pes nikoho neotravuje 🤣🤣🤣

lululucy
autor
6. apr 2021

@tenerifka v tej chvili ma napadla taka hovadina, ale neslo mi do hlavy preco mi vola nahraty hovor. Fakt by ma nenapadlo, ze si nikto robi srandu 😄

tenerifka
6. apr 2021

@lululucy niektore cisla takto volaju, ale s tym, ze im mozno ty zavolas naspat, a vtedy ti moze strhnut z uctu za telefon. Ale za zdvihnutie nikdy, neboj

anonym_
6. apr 2021

@lululucy je to appka s nazvom JokesPhone a ide tam o to že človek má vaše číslo a si vyberie tému o ktorej bude pred nahrávka hovoriť (napr. Váš pes hlasno šteka, išli ste rýchlo, nabúrali ste mi do auta a atd.) a keď to zdvihnete hovor sa začne nahravat a ta osoba ktora zadala to vaše číslo si môže vypočut že co ste hovorila. Takže bude to niekto kto si chcel len spraviť z vás srandu 😂.

rebekamarcusko
6. apr 2021

Mne minule kamoska toto dala a ja som to stiahla a poslala som jej to s tym,ze som nevedela,ze ona mi to poslala 🤣 takze navzajom sme si zo seba urobili srandu. A ked mi muz poslala,ze som naburala auto. Skoro som zinfarktovala 🤣

jenny224
6. apr 2021

Známeho kamaráta takto nachytali na vyšetrenie - kolonoskopiu 😂 chudák sa zľakol

karolinakr
6. apr 2021

@maximilie

toto neni zle A tam platim, keby som si chcela vystrelit z niekoho? už mam 3 objekty

anonym_
6. apr 2021

@karolinakr jeden hovor je zdarma za dalšie sa plati

taminy
6. apr 2021

A s takým ste sa nestretli, že...mne už pár dní volá niekto zo slovenského čísla (vždy iné) a keď dvihnem, tak je pár sekúnd ticho a potom niekto akokeby anglicky hovoril, ale v strašnej kvalite..nikdy som si to nevypočula, hneď som zložila. Začalo to na Veľký piatok.

maximilie
6. apr 2021

@karolinakr pri inštalácii mas tuším 2 telefonáty zadarmo 😀

karolinakr
6. apr 2021

@maximilie
@autorka
Škoda, že toto som nevedela na 1.apríla 😂
Ja som majster na vystrelovanie si z ludi kamoš, sused, sestra, švagor a mama by dostali tajomny telefonat a ešte aj sestrina svokra a kamošova mama

ninusa221
6. apr 2021

Tato appka je pecka my sme takto nachytali starkeho na pizzu chcel ist tam ist zbit ( starký)🙄🤣