• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sušička prádla. Skúsenosti?

7. decembra 2016 
@lukika ja mam AEG, s tepelnym cerpadlom
12. nov o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, počula som že na to aby sušička dobre vysušila je potrebne, aby pračka mala otáčky aspon na 1000, je to pravda? Moja pračka štandartne žmýka na 700 , na 1000 ma pusti len pri niektorych programoch.
14. nov o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mija_ja susicka ususi vsetko len to dlhšie trva ked zmyka len na 700...
14. nov o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evittam ahoj dnes som tiež pozerala bosch Bosch WTW85530BY a je tam v nejakej recenzii, že nie je možnosťa :wink: pripojenie na odpad? ako je to? máš ty pripojenú na odpad? dakujem
14. nov o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alzbetka71 Nie nemám pripojenú na odpad - nedá sa to. A vôbec ma to nejak netrápi a ani neobťažuje - periem a suším max. 1-2x do týždňa 2 práčky a následne 2 sušičky - vyliať ten zásobník s vodou je to najmenej.....My sme sa dívali hlavne na kvalitu a výkon a spotrebu.....Proste za nás - maximálne odporúčam - je perfektná. :wink:
My máme túto:
http://www.bosch-home.com/sk/produkty/pranie-a-susenie/susicky/susicky-s-tepelnym-cerpadlom/WTW85460BY.html#tab2
14. nov o 16:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evittam dakujem to som potrebovala počuť
14. nov o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alzbetka71 Rado sa stalo. :wink:
14. nov o 16:54  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naviac čo som čitala tak ta voda čo zostane je vlastne ako destilovana a da sa použit do parnych čističov, žehličiek atd.. :slight_smile:
14. nov o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
14. nov o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alzbetka71 rado sa stalo :slight_smile:
14. nov o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lauraa dakujem :slight_smile:
14. nov o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte moja otázka trochu mimo ale chcela som sa spýtať počula som že do sušičky sa nemôže dávať prádlo s avivážov čo je na tom pravda.
18. nov o 09:45  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcems sa spytat ak mam pracku na 6kg bude mi postacovat susicka na 7kg alebo treba kupit s vacsim bubnom?
19. nov o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusiatko ak maš práčku na 6kg, tak sušičku by som kupila na 8kg ... inak, ja aj tak robím, že operiem 2 dávky prádla a suším to naraz, ked dam rýchly program. Ja mám práčku len na 5kg, ale sušičku na 8kg.
19. nov o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monika233 ja nedávam do prania aviváž, používam do prania Persil.
no a keď dávam do sušičky, občas používam také obrúsky do sušičky z dm. Prádlo voní a je mäkučké aj bez aviváže a obrúskov.
19. nov o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slimstar
@hettinka
@alusiatko
@monika233 dievčatá ja uvažujem si kúpiť sušičku na prádlo,ale neviem aku .Uvažovala som nad AEG
19. nov o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kuspitka Aeg je výborná značka, aj ja mám takúto https://www.datart.sk/Susicka-bielizne-AEG-T8DBG47WC.html
Pre mna je to najlepší spotrebič v domácnosti. Dokonca to aj odprašní prádlo a vylievam vodu z toho a prádlo je suché a mäkké.
19. nov o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slimstar chcem sa opýtať máš tam aj program na zmiesane pradlo,že ho nemusis deli na vlnu a tak ,ale vsetko naraz tam das.ak ano ako sa vola ten program
22. nov o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slimstar Presne aj BOSCHka - je proste božská. :grinning: :wink: Moja super pomocníčka - tiež všetko odžmolkuje, žiadne vlasy, nič......a mäkučké, voňavé prádlo.
22. nov o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evittam ja potrebujem to ,aby som mohla miesat pradlo nie delit na vlnu ,bavlnu preto hladam taku aby som to nemusela robit.vies mi poslat link aku mas ty.už ani sama neviem aku chcem ,lebo len hladam a neviem ktora je dobra
22. nov o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kuspitka Jasné, tu je:
http://www.bosch-home.com/sk/produkty/pranie-a-susenie/susicky/susicky-s-tepelnym-cerpadlom/WTW85460BY.html#tab2
Môžem len odporučiť. Ja nič nedelím - periem väčšinou "mix" a "tmavé" a suším to spolu - teda jasné, že kým mi vyperie tmavé tak suším mix alebo opačne. :wink:
22. nov o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evittam tak pradlo moežes miesat nemusis ho rozdelovat.nie ze manzelovi tam dam bavlnu a vyberiem detskú veľkosť.
22. nov o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kuspitka Nie, periem suším normálne bavlnu.... :wink:
22. nov o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evittam este som uvazovala na AEG.este sa chcem opytat vies mi napisat presne program ako sa vola to zmiesane susenie pradla
22. nov o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kuspitka Ja to suším na Cupboard Dry - Easy Care na 3 hviezdičky. Máš to po ľavej strane na tom ovládacom panely. :wink:
22. nov o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evittam aha.dobre budem este pozerat
22. nov o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kuspitka ja mam AEG a program MIX, ale určite nie je možné sušiť spolu vlnu a bavlnu ... na vlnu je extra program, šetrný
ten MIX je na bavlnu + syntetiku,a le ja všetko suším na bavlne a ešte sa mi nič ta tie necelé 2 mesiace nezničilo, nezrazilo, ani extra nepokrčilo.
My máme najnovší model AEG na 8kg prádla a energ. trieda A+++
22. nov o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kuspitka volá sa to mix, vlna má zvlášť program.
23. nov o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby mne dnes prisla susicka prve susenie zahajene
23. nov o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alzbetka71 No ako vyšlo prvé sušenie? :slight_smile:
24. nov o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok